Treść opublikowana przez PiterA4
-
Strefa motocyklistów
To haler wojskowy i gogle:decayed:
-
Strefa motocyklistów
to czemu na pierwszej fotce jest suzuki????
-
Spoty Katowice i okolice
Ja tez bede ale na ok 1 godz potem spiz*zam:decayed:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja polecam siebie
-
Strefa motocyklistów
Piter, a Ty jak do tego lasu wjechałeś swoim Audi i Kawą naraz ? No szyba otwarta i jedna reka moto a druga audi ---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ---------- Twoja byla bardziej mi pasi mam sentyment do tych malowan suzi
-
[B5 AKN] 2,5 v6 avant,Różowo Mi :)
zrob cos z tym zderzakiem bo az ciarki mnie przechodza:shock3:
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Mimo ze bmw:decayed: piekna sztuka
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
tylko troche nie w kolor
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Fajna sraka
-
Rebound b5 avant
zaczoles budowe domu od komina:grin: stickery patologia a gdzie jakis opis?
-
Strefa motocyklistów
<br /><br /> Kawasaki zr7 moj turystyk http://a4-klub.pl/marki-78/kawa-zr7-240788/
-
[B5 AFN] White pearl sedan RS4 body
Troche roboty przy nim masz
-
Spoty Katowice i okolice
- Zawleczka sztangi turbiny.POMOCY
aledrogo:wink:- [B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Proponujesz zacne fele- [B5 AKN] Po wizycie u Mistrza Rogala ;)
KLE KLE KLE- [B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
3m daje fajny efekt tylko syfu zostawia ze szok:decayed:- Kawa zr7..
7 000zl i ile frajdy ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ---------- Dokladnie sa gusta i gusta mi pasi i sadze ze tylko to sie liczy frajda jest niesamowita ---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ---------- Troche mi sie nudzilo i pogrzebalem przy oswietleniu zegarow i kupilem nowa zarowke H4 osram night braker rozebralem bebechy: <br /><br /> <br /><br /> Roznica pomiedzy stara zarowka a nowa <br /><br /> A teraz lewa strona stare zarowki prawa nowe <br /><br /> A tu juz poskladane do kupy z nowymi zaroweczkami <br /><br /> I zaroweczka Osram ale niezrobilem foty po zalozeniu ale to moze wkrotce:wink: <br /><br /> Milego ogladania- Spoty Katowice i okolice
doberek- Po wymianie oleju i przejechaniu kilku km paruje turbo... POMOCY, co robic??
pewnie jak lales olej to ci poszlo pare kropelek na turbo- Spoty Katowice i okolice
Bawcie sie orzeszki:decayed:- Kawa zr7..
Witam wkoncu postanowilem sie pochwalic moim skuterkiem a wiec tak: Kawasaki zr7 rok 2003r Pojemnosc 750 zasilany 4 gaznikami Moc cos ok 76 koni.. Przebieg 50300km. Osiagi: 0-100km\h 3,7s V-Max ok 220km\h Padlo na kawe bo ten egzemplarz jest turystykiem z niezlym jebnieciem:kox: zrobilem nim juz ok 6tys km i powiem tak ze trafilem w swoj styl jazdy czyli nabijac kilometry a nie ogladac niebo na tylnym kole:grin: Tego egzemplarza szukalem ponad jeden sezon i wkoncu znalazlem z wielkim trudem sprowadzony z wloch od jednego wlasciciela co mnie spotkalo przy ogledzinach:dwie nowki oponki Pirelli,nowy lancuszek napedowy:decayed: i zdrowy silnik mimo chlodzenia powietrzem spala mikro ilosci oleju:whistling: A tu moze jakies fotki : <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> Narazie tyle wkrotce zamierzam troche pogrzebac przy jednosladzie zakupilem niedawno gmole zeby ochronic silniczek przed jakims slizgiem:facepalm: oby nie:kwasny: dziekuje i mam nadzieje ze foty sie wgraly- [B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Gratulacje kolejny fajny szarak na forum:decayed:- [b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu
ta szybka z licznika cos porysowana??? czy mi sie wydaje??- Spoty Katowice i okolice
dobry z wieczora:wink: - Zawleczka sztangi turbiny.POMOCY