Treść opublikowana przez PiterA4
-
[B5 1Z] A4 TDi
jakiego smaku masz te Ciupa Ciupsy??
-
[A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993
Walic paly efekt piekny wieczorem
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Ladnie sie prezentuje
-
Spoty Katowice i okolice
Oko zdrada??? aukcje z bmw ogladasz:shock3:
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Fajny krazownik
-
Spoty Katowice i okolice
- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
fura na pelnym koksie:wink:- Spoty Katowice i okolice
zdalo by sie maszyna mi stygnie- Spoty Katowice i okolice
Jeszcze nikt tyle kasy na kosmetyki do auta nie wydaje ty zboczeńcu. mow za siebie- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
juz myslalem ze zrobil sie watek o pracy za granica:grin: fotki ze zlotu fajne a furki tez tam maja kozackie:wink:- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dzis ok 16;00 strus pedziwiatr czyli srebrne kombi B5 na zlotej w katosach- Żywica na lakierze
ja bym stawial na glinke dobrze by bylo jakby ktos z twojej okolicy by zrobil probe po co kupowac nowe opakowanie:kwasny:- [B6 AVF] A4 1.9TDI Avant
Czarnuch to czarnuch gratki avaciora:decayed:- [B6 AWX] Work in progress...
nowy lakierek teraz tymbardziej beda bolaly obicia parkingowe:decayed:- Biały Madafaka S4 TDI in progress :)
Sniezynka w pytke:wink:- [B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
ja bym sie zesral jakbym wiedzial ze jezdze na takiej feli:doh:- Mały Zet czyli Kawasaki Z 750
nowy to on byl 5 lat temu:polew: ---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- miszka gratki za foty ja tez zaniedlugo postaram sie wkleic mojego mono slada:decayed:- [B5 ADP] Moja jasna seria, może nie ma czym ale się pochwalę ;) - grafitowe łopaty 17
dziwne spawy przy plecionce- Co to jest? :)
a dolacze sie do pytania wiec:dlaczego czasami jest tam taki maly silniczek elektryczny a czasami go niema???- [B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
foty mega- [ B6 AVF ] S-line tdi
te fele domnie przemawiaja- [B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Podoba mi sie kolor i dwu rurka:decayed:- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
1200 za dekiel wiem czemu ta marka nie jezdze- [b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
Sedan w B7 to jest to :kox: - H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J