Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie gdzieś tu w okolicy warszawy jakieś szrot znajdę bo potrzebuję na szybko takie coś chyba że ktoś na jakieś graty i by miał takie coś
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
hehe faurak fajny i przesiadka w dobrą stronę
-
[ALL B5] Wymiana chłodnicy, zniszczone gwinty w kablach
wiesz myślałem raczej o gościu od klim, ten z pod łodzi robi takie węże
-
[ALL B5] Wymiana chłodnicy, zniszczone gwinty w kablach
kolego gdzie ty z ta klimą jeździsz, takie przewody da się dorobić, jak się te nakrętki odkręca to najpierw palnik a potem opukać i dopiero odkręcać, szkoda że z lublina jesteś bo pod łodzią mam magika co by Ci to ogarnął w weekend widziałem jak zarabia takie przewody tak że nie załamuj karku, a jeśli mi podasz dokładnie namiary na przewody to zapytam tu i tam może znajdę używki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mylisz sie , to był Norbiak a tak poza tym :sick3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehe spot ok myśmy właśnie zakończyli :drunk: tak że Flyer czekam na propozycje na to garage :drunk: a dzieciak na pierdzie to ... niejaki boberek :mysli: chyba że się mylę :drunk:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolkov
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a kto to ale tam my tu łoimy :drunk: :drunk: a więc zdrowia
-
[B5 ADR] Na gazie błędy
czyli można próbować???
-
[B5 ADR] Na gazie błędy
obroty sa ustawione w ECU, VAG-iem nidyrydy no to lipa szkoda ze nie da się chodź o te 20 podnieś
-
[ALL] Jak sprawdzić stan świec żarowych?
Tak
-
[B5 ADR] Na gazie błędy
to nie moje tylko kolegi, leje motula 5W40, a da radę vagiem skorygować te obroty chodź by na 860??
-
[B5 ADR] Na gazie błędy
no własnie pierwsze to pływa na obrotach, druga sprawa to na jałowym ma 830-840 obrotów i trzy tych obrotach pokazuje za niskie ciśnienie oleju, (i tu od razu pytanie da to radę skorygować vagiem?) gdy chodzi na takich obrotach i przy niskim ciśnieniu słychać jak by popychacze klepały dopiero jak obroty sa w granicach 860-870 jak by cichło to klepanie.
-
[B5 ADR] Na gazie błędy
tak też zrobię bo innego wyjścia nie ma
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
i ja może :drunk:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Musti pasuje więc i ja nie jadę.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
od tu się mylisz potrzebny, interes mam i musze się w końcu wywiązać, a Ty zawsze na ursynów możesz zawitać
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
to chyba odwołamy dzis spota, bo musti chyba nie znajdzie dla nas dziś czasu :no:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
nie odezwie sie bo do 18:00 ma pokaz tańca w MDK (Milaówkowski Dom Kultury) :polew: łokej
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
jak się musti do 17 nie odezwie łoje sake :gwizdanie:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
hehe jest nas 2 hehehe dzwoń do mustiego czy będzie
-
[B5 ADR] Na gazie błędy
Witam Panowie czy te błędy to wina gazowni?? można je bez strachu kasować?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
kur.. a ja już naszykowałem po kieliszku, kieliszki już rosą osiadły ach cieknie ;(
-
[ALL B5] Zagadka klimatronica
u mnie wąż (koniec aluminiowy był spłaszczony i klima nie działała jak powinna, więcej mi do głowy nie przychodzi, może ktoś poradzi a jak nie to chyba wizyta w zakładzie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
hehe pomyślimy nie ma sprawy poczytajcie jak te logi robić i bedziemy sie bawic [br]Dopisany: 27 Maj 2011, 19:30_________________________________________________kto dzis jest?? bo nie wiem czy zaczynać już alkoholizację czy nie.