Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[B5 AJL] Klima czasami sie nie załącza
to zależy na jakiej podstawie stwierdzasz czy chodzi a raz nie. zobacz czy pompa za kazdym razem startuje czy
-
[B5 AJL] Klima czasami sie nie załącza
zapnij vaga
-
[ALL B5] Małe pytanie co do akumulatora
nie no z tym sie nie zgodze ze mi praktyki brak :kox: :naughty: kolego nasze samochody predzej sie spier...niczą z racji wieku niż z racji słabego aku :hi: ale w demokracji chodzi o to by ktoś był za a ktoś przeciw :decayed:
-
[ALL B5] Małe pytanie co do akumulatora
u mnie brak błędów było :gwizdanie: ale jak by co ma u mnie kasowanie gratis
-
[ALL B5] Małe pytanie co do akumulatora
kolego u mnie w zimie podczas odpalanie znikały wszystkie kontrolki gasł licznik i nie miało to żadnego wpływu na auto wiec masz ten sam silnik troszkę starsza budę i radze sie nie przejmować, kolega pisał że to nie maluch może i racja ale za to troszke szybszy traktor :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie masakra tylko wiosna :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
400 km od wawy czyli gdzie może gdzieś nie daleko ode mnie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL] Co myślicie o tych felach i o tym wzorze?
jak dla mnie wzór :kox: :good: jakość nieznana jak dla mnie ale jakieś tam certyfikaty mają :rolleyes:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AFN] Automatyczne domykanie drzwi. Możliwe ?
nie słyszałem, kolega kolegi mojego kolegi też nie słyszał, być może doświadczenie moje i kolegi jest zbyt małe :wallbash:- [ALL B5] Wymiana na ledy - problem
podaj jakiś tel na PW- [ALL B5] Wymiana na ledy - problem
u mnie wszystko świeci nic nie trzeba przerabiać a ledy jak w linku zwykłe żarówki świecą a diody nie??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko. Blisko mam. Ok. 2,5m do lodówki. Teraz siedze i sączę kolejnego bro i wcinam kabanosika mniam a myśmy przerzucili program na DeLux browar za bardzo objętościowy jest :naughty:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ten słonawy posmak..... pewnie :naughty:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
elita to w Bukowinie łoscypki z krowiego mleka bedzie pędzlować :polew: zeby tylko z krowiego myślę ze tam baca coś od siebie dorzuci, zreszta zawsze tak robią :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
elita to w Bukowinie łoscypki z krowiego mleka bedzie pędzlować :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe no nic w takim razie zdrówko:)- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PIXI szukam chetnych na piwko :naughty:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 21:21_________________________________________________ i jak sie z tym czujesz? całkiem dobrze :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe może i ja się odezwę :embarrassed:- [B5 AFN] Czy to dobry wybór?
ja mam dębice i letnie i zimówki jeżdżę i nie narzekam cena jakość mnie osobiście zadawala :cool1: w wakacje zakupie znów 2 letnie i z pewnością bedzie to .... Dębica- [B5 AFN] Wymiana zwyklego tunelu na t. z podlokietnikiem
dzięki dzięki :hi:- [B5 AFN] Wymiana zwyklego tunelu na t. z podlokietnikiem
a nie wiecie jak coś takiego się sprawuje?? http://www.allegro.pl/item971522438_podlokietnik_passat_b5_i_audi_a4_wszystkie_kolory.html :mysli:- [ALL B5] Wymiana ślizgów podnośnika szyby
w serwisie nie występują jako część zamienna, kupowałem na allegro, na szrocie chcą całe mechanizmy opchnąć, cena jak najbardziej za dwie sztuki a wiec komplet na jedna szybę. szybka śmiga lepiej niż na oryginałach :good:- [ALL B5] Wymiana ślizgów podnośnika szyby
jestem własnie po wymianie ślizgów i powiem szczerze ze sprawa opiera sie na zdjęciu tapicerki i odkręceniu 2 śrubek, sprawa banalna a szybka śmiga koszt naprawy 55 zł :good: :good: - [B5 AFN] Automatyczne domykanie drzwi. Możliwe ?