Treść opublikowana przez wladca_pierscieni
-
[ALL] Tylne głośniki nie grają przy nieoryginalnym radiu -elektryka czy adapter???
Spytaj tego magika ktory stworzyl ten adapter u mnie to bylo plug&play
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
:>
-
[ALL B6] Listwy/dekory do wnętrza carbon czy szczotkowane alu ?
alu ma moc
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
mi pasi
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
JA jako pierwszy aparat wybralem sobie sony &330 na razie jestem zadowolony pewno bedzie tak jak z KM ciagle malo ;(
-
Montaż LED zamiast postojówek
znalazlem cos takiego w norwegi http://www.finn.no/finn/bap/object?finnkode=20335887 http://www.finn.no/finn/bap/object?finnkode=18823806 http://www.finn.no/finn/bap/object?finnkode=19243674
-
Montaż LED zamiast postojówek
znalazlem cos takiego : http://www.allegro.pl/item872515077_lampka_led_tablicy_rej_audi_tt_q5_a4_a5_vw_sz_n.html ale cena szko
-
[B7 ALL] Podpięcie radia pioneer
Kolego a co mam zrobić jak u mnie na obu plusach po stacyjce i na stałym ciągle jest 12V? Bez względu na to czy kluczyk jest czy go nie ma, przekręcony czy nie. nie ma takiej opcji kluczyk musisz wyciagnac i stacyjka ma odbic to nie maluch nie ma zera przy stacyjce
-
[B7 ALL] Podpięcie radia pioneer
tak dol DOKLADNIE1 zdejmij obudowe stacyjki znajdziesz go bez problemu, nie pamietam jakiego byl koloru przerabialem ten temat z avic F900bt :gwizdanie:
-
[ALL] Tylne głośniki nie grają przy nieoryginalnym radiu -elektryka czy adapter???
jesli masz BOSE to napewno powinno byc oznakowane na blendach glosnikow w tapicerkach drzwiowych i na subwoferze z tylu
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
ja tam niestety musze sluchac zonki
-
[B6 AKE] Słaby sygnał stacji radiowych Fm
musisz kupic separatror (http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=848339381) audi montowalo takie wzmaczniacze w radiach concert
-
Jak kupujecie/sciagacie muzyke online?
ja kozystam z peb.pl
-
AVUS w kolorze czarny mat?
tu masz rs4 ciemne http://allegro.pl/item877977499_audi_s4_2_7_biturbo_1999_sedan_polecam.html#gallery
-
[ALL B5] Problemy z licznikiem po zamontowaniu XENONÓW (HID)
wywal hidy albo zaloz filtry i zobacz co sie bedzie dzialo hidy sieja po calej instalacji
-
Kto ma podłączenie-Komputer+Tv LCD
nie stety przy VGA audio musi byc osobno
-
Kto ma podłączenie-Komputer+Tv LCD
na Euro-S-Video-Cinch gubi duzo sygnalu VGA jest duzo lepszy i na HD redy bedzie smigal dobrze zobaczysz roznice jezeli postawisz obok tv fullHD z kablem i odtwarzaczem i z filmem co najmiej DVD
-
AVUS w kolorze czarny mat?
polecam 18tki na pewno nie bedziesz zalowal czarne klasa
-
Kto ma podłączenie-Komputer+Tv LCD
ja mam karte HDMI jest naprawde super, kiedys mialem VGA obraz klasa dzwiek zero .fayera sprobuj z VGA na pewno bedzie lepiej z obrazem
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
moze zrobimy konkurs najbardziej zasniezonego ostatnio mialem 44cm sniegu na dachu :gwizdanie:
-
[ALL B6] Koszt podłokietnika.
mi sie udalo kupic komplet siedzen ,tapicerek dzwiowych s-line z el. czescia ledzwiowa grzaniem podlokietnikiem za 800zl komplet to byl szczal
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
do czesci ledzwiowej wystarczy jak poprowadzisz +, masa juz tam jest orginalnie zalozona w kostce, z grzaniem nie wiem ja juz mialem orginalnie i z tytm nie pomoge
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Tak wlasnie panowie wesolych swiat :> wszystkiego dobrego w nowym
-
Montaż LED zamiast postojówek
wyslij mi link do niego to wystawie mu pare negatywow
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
w panelu klimatronika masz regulowanie grzanych foteli