Treść opublikowana przez kubson
-
Audi S5 8T 4.2 V8
Tył jest za***isty, taki troche JDM
-
różnice miedzy 195/65/15 a 205/55/16
W sumie na takiej zmianie to nic nie odczujesz... Ja dopiero poczułem różnice jak z 16 215 przeszedłem na 19 265
-
czy ten podnośnik nada się ?
Mam taką samą tylko, że czerwoną Bmw 7 podnosi bez problemu to i A8 też Tyle, że ja kupiłem w mrówce
-
Bielizna termoaktywna
kalesony polecam
-
Jaki kolor lakierowanie auta
Nie porobię, poza tym czytaj temat nie chce porad co i jak pytałem o kolor
-
Jaki kolor lakierowanie auta
Srebrny, ale i tak będzie zmieniał cały przód od Marei, także pewnie wiśniowy kupi. Chrom fajna opcja
-
Jaki kolor lakierowanie auta
Witajcie, Będziemy malować koledze Fiata Brava, jak nie załatwi sprężarki i pistoletu to sprayami Jaki kolor byście do niej polecili Licze na wasze pomysły, najlepiej już z kodami lakieru Pomysłu nie ma dlatego każda propozycja będzie rozpatrzona PS. o malowaniu sprayami, i ogólnie samodzielnym prosze sie nie wypowiadać temat jest o kolorze
-
Strefa Śmiechu
- Zwrot przerejestrowanego samochodu sprzedającemu
Doczytałeś czy nie ? "Więc udałem sie na porządny przegląd... no i okazało się że auto to "2 in 1"..."- Czy klocki i tarcze mają gatunki jakości?!
Przejeździłem na nich rok i furke sprzedałem, do końca hamowało dobrze- Czy klocki i tarcze mają gatunki jakości?!
Ja miałem w audi chyba tarcze Mikoda i było ok- Ceny paliwa marzec 2026
Auchan ma to samo paliwo co orlen, a jest lepsze bo świeższe. Wiekszy ruch, częściej nowe paliwko nic tylko lać 4.23 orlen 4.50 95- Bicie piasty - problem.
Jak jade 80-90 to troche trzesie kierownicą, jak delikatnie hamuje w tej predkosci to chce ją aż wyrwać cale auto przy tym tak trzesie. Jak zahamuje mocniej problemu nie ma.. Krzywe piasty ?- Zwrot przerejestrowanego samochodu sprzedającemu
Co sie okazało z autem, że mina ?- Jaki olej silnikowy do Audi?
po castrolu ? tu był chyba wlany mobil "chyba"- Jaki olej silnikowy do Audi?
Jutro zamawiam olej. Musze po płukance przejść na tego motula 10w40 czy moge od razu na 0w40 ?- Jaki olej silnikowy do Audi?
a co Wy na to http://bmwservice.livejournal.com/27699.html wg tego najlepszym olejem który nie ma polimeryzacji i nie zostawia osadow to fuchs titan gt1 pro c-3 sae 5w30- Jaki olej silnikowy do Audi?
Endriu nie moge nigdzie znaleźć tego Motul X-cess 0w40 Jaką to 0w40 wlać, chodziło Ci o motula 8100 x-max 0w40 ?- Jaki olej silnikowy do Audi?
A jaką płukanke do tego ? To sie wlewa do tego starego co mam teraz tak ? Przejde na tą 10 a potem na 0 zobaczymy co to będzie- Jaki olej silnikowy do Audi?
No dobra ale po takim zabiegu nie zacznie mi uciekać uszczelkami ? PS. mało kto w tych silnikach ma 0w- Jaki olej silnikowy do Audi?
Nie zacznie mi uciekać ten olej po takim przejściu ?- Jaki olej silnikowy do Audi?
Witajcie, Jaki olej do bmw 728i m52b28 podwójny vanos. Nie wiem jaki był zalany a nie chce problemów, że wleje za rzadki i puszczą mi uszczelki. (już tak kiedyś miałem). Co byście polecili ? Najlepiej z 10w40 aby nic nie wypłukało heh- Lexus IS-F 5.0 V8 423KM
Przejął go niejaki DRAKE ? Widziałem Twoją była w czewie na 1/4- Lexus IS-F 5.0 V8 423KM
Czemu sprzedajesz ?- BMW e61 530d LCI - czyli dupowóz
za***ista SZTUKA Flyer mam to samo Po przesiadce z B5 quattro na BMW w zakretach zrywa przyczepność. Słabe opony czy to jednak RWD i tak ma być ? - Zwrot przerejestrowanego samochodu sprzedającemu