Treść opublikowana przez bakuś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja również dziękuję za spot. Wojtek, trzeba mnie było uprzedzić, że zjazd, do którego będziemy się ścigać, jest tak blisko... Ciężko w ostatniej chwili wyhamować do jakiś 60 z ~230 w ostatniej chwili... Tym bardziej, że mam tragiczne już tarcze z tyłu! Za mały dystans. A coś mi się wydawało, że za szybko Cię biorę...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja mam i wezmę ze sobą węgiel i gównianą rozpałkę... Najwyżej polejemy benzyną!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja mam cosik zabrać?! Ale na serio pytam żeby potem nie było, że MOGŁEM wziąć...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co z przeglądami?! W Polsce żyjemy...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jołłł Ja teeeż będęęę...
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Ja myślę, że po tym...
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Co wy z tym air raid?! Atak powietrzny? AIR RIDE
-
01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!
Wczoraj w radiu o tym mówili i mówili również, że w jakieś gazecie dziś o tym będzie artykuł.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja też! Ja też! Ale zimowy w marcu? BTW: Czy ktoś wie jak zlikwidować luz na lince gazu, bo drażni mnie to okropnie?! Ta kuleczka na końcu linki ma kwadratowe końcówki po obu stronach - to są zakuwki czy miejsce na klucz żeby tą kuleczkę rozkręcić. Trochę jak nyple to wygląda.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
nic tego nie przebije !!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widzę, że fajnie było... i smacznie! :slina: ;( ;( ;(
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
Jedna z niewielu słusznych felg do tego autka. Mi akurat takie matowe drewno jakoś bardziej się podoba niż połyskujące. A to tak specjalnie? :P:P
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to w czym problem wsiadasz w autko i 18 jesteś u nas :gwizdanie: Arbeit...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kuuurde, też bym chciaaał... przyjechać.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piękny efekt, zadziwiający. Tylko znajduj teraz czas na takie dopieszczanie samochodu... Częste podejrzewam - po tym jakie mamy czyste drogi.
-
[ALL B5] Co myślicie o tym alarmie ?
Sorry, że ruszam stary temat, ale przeglądałem ostatnio takie alarmy ze scyzorykami, bo chciałbym kupić... Tylko nurtuje mnie jedna sprawa, a mianowicie - jak się to ma do AC?! Tzn dorabianie/przerabianie kluczy? Nie ma z tym problemów. Nie chciałbym żeby wynikła taka sytuacja, że ubezpieczyciel po kradzieży samochodu powie mi, że to ja go sobie sam zawinąłem, bo grzebałem przy kluczach?! Pomóżcie.
-
[ALL] Różnica w wielkości k03 a k04-015
Też jestem ciekaw ceny tipa...
-
Mroczna historia...
Hehe, skądś to znam... Bitte folgen Dokładnie i tak wygląda zatrzymanie przez policję w nieoznakowanym samochodzie w DE. Ale ja akurat miałem przeważnie takiego pecha, że jak zatrzymywali to przed samym przejściem granicznym i trzepali auto od zderzaka do zrerzaka...
-
01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!
Ja również nie tankuję w ogóle na orlenie. Przeważnie na Statoil ew. Shell jak trafię na stację z Racing'iem, bo u mnie w mieście nie mają.
-
Mroczna historia...
No niestety wszędzie trzeba uważać. Ważnie jest (niestety wiem to z doświadczenia) żeby nie parkować nigdy, a już tym bardziej w nocy ALBO ŻEBY SIĘ PRZESPAĆ na małych, ciemnych parkingach, które znajdują się gdzieś na uboczu etc. Zawsze lepiej przejechać te kilka-kilkanaście km i zatrzymać się dopiero na dużym, oświetlonym i najlepiej z restauracją czy stacją benzynową rast/park-placu. Średnio ciekawe przeżycie jak sobie śpisz smacznie po 18 godzinach non-stop za kółkiem a tu nagle budzi cię 5 turasów dobijających się do twojego samochodu. Już miałem kilka podobnych sytuacji. Nie patrzeć na nic, nie pytać o co chodzi tylko odpalać auto i rura!
-
B5 ADR] Jak działa zawór odpowietrzający zbiornik paliwa
U mnie nie cyka a stuka głośno tak, że jak pierwszy raz kiedyś otworzyłem maskę przy pracującym silniku to się wystraszyłem, że to coś wewnątrz niego - tak się ten dźwięk niesie. I faktycznie pracuje cyklicznie przez pewien czas, przestaje i potem znowu, ale nie zwróciłem uwagi od czego była zależna jego praca.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja miałem wcześniej 360-tkę i grałem w Forze 2 - świetna gra, ciąłem w nią prawie non-stop. Ale kupiłem z ciekawości ps3 i jestem bardziej zadowolony. Gram teraz w grida też m.in. i też na serio bardzo fajna gra. Trzeba się trochę napocić podczas jazdy nie to co arkadowy nfs....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nippo83, MAM PLAN! jeśli chodzi o kolory... Ale na razie nie zdradzę - zbyt długa droga to tego.
-
[B6 AMB] Jak używacie klimatyzacji
Ja przeważnie w samochodzie ustawiam temp. 23-26st.
-
[B6 AMB] Jak używacie klimatyzacji
Hej! 1. non stop 2. klima załącza się dopiero po chwili od odpalenia samochodu jeśli został wyłączony na działającej 3. cały czas