Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. Ja również dziękuję za spot. Wojtek, trzeba mnie było uprzedzić, że zjazd, do którego będziemy się ścigać, jest tak blisko... Ciężko w ostatniej chwili wyhamować do jakiś 60 z ~230 w ostatniej chwili... Tym bardziej, że mam tragiczne już tarcze z tyłu! Za mały dystans. A coś mi się wydawało, że za szybko Cię biorę...
  2. Ja mam i wezmę ze sobą węgiel i gównianą rozpałkę... Najwyżej polejemy benzyną!
  3. A ja mam cosik zabrać?! Ale na serio pytam żeby potem nie było, że MOGŁEM wziąć...
  4. Co z przeglądami?! W Polsce żyjemy...
  5. jołłł Ja teeeż będęęę...
  6. Co wy z tym air raid?! Atak powietrzny? AIR RIDE
  7. Wczoraj w radiu o tym mówili i mówili również, że w jakieś gazecie dziś o tym będzie artykuł.
  8. Ja też! Ja też! Ale zimowy w marcu? BTW: Czy ktoś wie jak zlikwidować luz na lince gazu, bo drażni mnie to okropnie?! Ta kuleczka na końcu linki ma kwadratowe końcówki po obu stronach - to są zakuwki czy miejsce na klucz żeby tą kuleczkę rozkręcić. Trochę jak nyple to wygląda.
  9. nic tego nie przebije !!!
  10. Widzę, że fajnie było... i smacznie! :slina: ;( ;( ;(
  11. Jedna z niewielu słusznych felg do tego autka. Mi akurat takie matowe drewno jakoś bardziej się podoba niż połyskujące. A to tak specjalnie? :P:P
  12. to w czym problem wsiadasz w autko i 18 jesteś u nas :gwizdanie: Arbeit...
  13. Kuuurde, też bym chciaaał... przyjechać.
  14. Piękny efekt, zadziwiający. Tylko znajduj teraz czas na takie dopieszczanie samochodu... Częste podejrzewam - po tym jakie mamy czyste drogi.
  15. Sorry, że ruszam stary temat, ale przeglądałem ostatnio takie alarmy ze scyzorykami, bo chciałbym kupić... Tylko nurtuje mnie jedna sprawa, a mianowicie - jak się to ma do AC?! Tzn dorabianie/przerabianie kluczy? Nie ma z tym problemów. Nie chciałbym żeby wynikła taka sytuacja, że ubezpieczyciel po kradzieży samochodu powie mi, że to ja go sobie sam zawinąłem, bo grzebałem przy kluczach?! Pomóżcie.
  16. Też jestem ciekaw ceny tipa...
  17. Hehe, skądś to znam... Bitte folgen Dokładnie i tak wygląda zatrzymanie przez policję w nieoznakowanym samochodzie w DE. Ale ja akurat miałem przeważnie takiego pecha, że jak zatrzymywali to przed samym przejściem granicznym i trzepali auto od zderzaka do zrerzaka...
  18. Ja również nie tankuję w ogóle na orlenie. Przeważnie na Statoil ew. Shell jak trafię na stację z Racing'iem, bo u mnie w mieście nie mają.
  19. No niestety wszędzie trzeba uważać. Ważnie jest (niestety wiem to z doświadczenia) żeby nie parkować nigdy, a już tym bardziej w nocy ALBO ŻEBY SIĘ PRZESPAĆ na małych, ciemnych parkingach, które znajdują się gdzieś na uboczu etc. Zawsze lepiej przejechać te kilka-kilkanaście km i zatrzymać się dopiero na dużym, oświetlonym i najlepiej z restauracją czy stacją benzynową rast/park-placu. Średnio ciekawe przeżycie jak sobie śpisz smacznie po 18 godzinach non-stop za kółkiem a tu nagle budzi cię 5 turasów dobijających się do twojego samochodu. Już miałem kilka podobnych sytuacji. Nie patrzeć na nic, nie pytać o co chodzi tylko odpalać auto i rura!
  20. U mnie nie cyka a stuka głośno tak, że jak pierwszy raz kiedyś otworzyłem maskę przy pracującym silniku to się wystraszyłem, że to coś wewnątrz niego - tak się ten dźwięk niesie. I faktycznie pracuje cyklicznie przez pewien czas, przestaje i potem znowu, ale nie zwróciłem uwagi od czego była zależna jego praca.
  21. Ja miałem wcześniej 360-tkę i grałem w Forze 2 - świetna gra, ciąłem w nią prawie non-stop. Ale kupiłem z ciekawości ps3 i jestem bardziej zadowolony. Gram teraz w grida też m.in. i też na serio bardzo fajna gra. Trzeba się trochę napocić podczas jazdy nie to co arkadowy nfs....
  22. nippo83, MAM PLAN! jeśli chodzi o kolory... Ale na razie nie zdradzę - zbyt długa droga to tego.
  23. Ja przeważnie w samochodzie ustawiam temp. 23-26st.
  24. Hej! 1. non stop 2. klima załącza się dopiero po chwili od odpalenia samochodu jeśli został wyłączony na działającej 3. cały czas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.