Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Peres

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Peres

  1. Wielkie dzięki, pójdę do centrum i wszystkiego się dowiem.
  2. Tam nie ma nic o złamaniach, pytam się tylko aby upewnić....... P.S. Też mam google.pl :kox:
  3. W listopadzie zeszłego roku miałem złamaną rękę (dokładniej dalszą kość promieniową ). Przed 24 grudnia zdjęto mi gis i wszystko jest ok . I mam pytanie czy po tym zdarzeniu mogę jutro oddawać krew? Akurat może ktoś z was wie jak z tym jest??
  4. Dzisiaj w piotrkowie na ulicy Armii Krajowej widziana B5 1.8T niebieska z ramkami klubowymi EP 35xxx prowadziła kobieta, z boku chłop..... puściłem kilka razy długimi i nic
  5. wyschło i jaki efekt???
  6. Znajomy choruje na taką......... Pozdrowienia i gratulacje życzę wam jak najlepiej
  7. Wiec nie jest tragicznie, jeżeli będzie wychodził tak do 15 litrów to zostanie czysta bęnzynka. Passta on raczej niechce zona ma, a audi to zawsze jakaś odmiana.
  8. Znajomy chce kupić B5 w wym silniku 193 konnym w , jakie są opinie na temat tego silnika, ile pali jak z awaryjnością, i jak z tolerancja tego silnika na gaz, bo on nie ukrywa ze jerzeli to auto będzie b. dużo palić, to je zagazuje, ale pierwotne założenie że to ma być czysta PB, to nie będzie auto na jakieś długie trasy ponieważ żona jeździ paskiem b5 AFN.
  9. A ja sie wypowiem tak kolega ma ową lagune, owy rocznik, owy silnik i 6 skrzynie, jak na razie karta do odpalania mu sie wysrała beknoł kilka stowek, i jeździ dalej. Miesięcznie robi 1000-2000 km. Ogólnie wole B5 po 2 lifcie, z AFN-em lub AJM-em, laguna jest b. ładna i ma dosyć mało spotykany wypas, mimo to jakieś 90% A4klubowej społeczności woli audi i niech tak zostanie.
  10. to jutro wezme się za lutowanie.
  11. Panowie sorry za odkop ale mam podobny problem czy można dokupić ten element zaznaczony za rysunku i gdzie kupić inaczej będę to lutować jutro???
  12. Golf 3 1Z brata po 15 dniach odpalił ale baterie trzeba było podładować i kupić na szrocie zbiornik od płynu od spryskiwaczy bo stary rozsadziło , moja A4 jest garażowania i zawsze jest mi posłuszna
  13. Peres odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    No własnie czy to nie jest kolejny fake???
  14. Sorki ale mały OT jaki jest orientacyjny koszt włacznika świateł, przyciskow od elektrycznych szyb, ta gumowa powłoka na wiekszości elemętów sie bardzo szybko ściera w miare użytkowania. Mam nalatane 190 tys. km
  15. A ktoś gra z was w CS 1.6 CS:S"???
  16. U marjana robią głównie auta konceru VAG. Znany i polecany warsztat. Agczi możesz podjechać do piotrkowa i spytać sie co i jak.
  17. Dzo-dzo zdradź nam jaki silnik bedziesz miał w swoim przyszłym aucie benzyna czy dizl R4 V6 czy V8??
  18. dźwięk V6 jest piękny natomiast R4 bije go na głowe pod względem bezawaryjności, ewentualnych kosztówi cześci i spalania. Mając 2.5 zapomnij o spalaniu <7 l/100 km mając ten silnik trzeba po prostu o niego dbać, wtedy ci jeszcze sporo kilometrów nim zrobisz. Kupując B5 z tym silnikiem szukałbym zadbanej sztuki warto dołożyć 2-3 tys. zł do inwestycji aby potem cieszyć się przez najbliższe lata. noj 150 km robi wiekszą robote niż 115 km
  19. nie kto ze mna jedzie po jakąś fure do Libi tylko jest problem potrzebna jest mi beczka ~150l na rope skoro kolega mowi ze tam wyciagu z rzepaku nie sprzedaja........
  20. dacie jakiś filmik tej esy
  21. nie wiadomo jaki to ma byc przekruj.....
  22. Czarna B5 SEDAN sciema szyb, na 18'' i chyba czerwone zaciski rejestracja EP XXXX widziane czesto jak pomyka ulicami piotrkowa. KOX fura i pozdro
  23. dzo dzo i jak z twoja A4?? :audi:
  24. złota robota panie Kierowniku, złota pięknie się ściąga pliki z neta. 100 MB w niecałą minutke, czyli film w Divx około 7 minut Oczywiście nie żebym ściagał tylko tak dla przykładu podałem . Zresztą ostatnio przerzuciłem się z Divx na filmy w HD, obraz masakra Dla pocieszenia powiem że w chacie mam jedyne 2Mb czyli 10 razy wolniej niz w robocie A czym sie zajmujesz ze w pracy Ci potrzebny taki net???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.