Treść opublikowana przez Magdalenah
-
[B7 BLB] Przesiadka z B3 na b7:)
Nieee, po mieście styka. Mi też żal na zimę zakładać alusow, nie mam stalowych, wdziewam gorsze w moim odczuciu estetycznym.
-
[ALL B7] Moje nowe, czerwone A4 :)
DupeF już taki jest, nie ty jeden masz ten problem. Da się go załatwić Autko super
-
Spociki Łódzkie
- [B7 BLB] Przesiadka z B3 na b7:)
Fajna! te sedanki to mają fajne te zadki. Avanty już nie takie, no ale napakuje się to i owo. Zakup fajny. Niech ci służy- Spociki Łódzkie
Ja juz sikałam a ta pani to chciała sikać w grupie? :gwizdanie:- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
No wlasnie jestesmy w gorach Bylismy na spontanicznych zakupach sprzetu snowboardowo/narciarskiego i trafilismy na sklep gdzie sprzedawali rzeczy z poprzedniego sezonu -70%! Wiec spontanicznie zakupilismy nowy sprzet i wio w gory:) Zrobilem troche zdjec w gorach ale autko jest na maxa "zasolone" wiec nieciekawie wyglada.. Wrzuce cos pozniej. Wczoraj wyciag byl zamkniety wiec pojezdzilem troche autkiem po stoku ) Oj taaaa też mi się ta dyscyplina sportowa podoba, trzeba mieć tylko quattro a ja nie mam.- Spociki Łódzkie
bry Jak tam? widzę, że towarzystwo z kulek zadowolone ? :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Wkładasz rękę pomiędzy i masz pewność , że w nocy z łóżka nie spadniesz :polew: :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
trzeba jeszcze je mieć [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:53_________________________________________________DeeJay_Kill dobra robota Mam ale na ramiączka hahaha coś pomyśle.....- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Chłopaki zróbcie jakieś fajne zdjęcia i wrzućcie w propozycje do kalendarza na 2011 Mały wybór jest choinka tuż tuż. Sorry za OT ale u Was może i śnieg już jest? brakuje nam takich zdjęć.- Spotkania na drodze
Często widywany przez łódzką bandę i pozdrawiany ale nigdy nie dał znaku życia- Spociki Łódzkie
No takie kulki jak do bilarda tylko większe , z dziurkami i obsługujesz to rączką , a nie kijkiem :polew: wiem, wiem tylko kurfa mam takie dziadostwo do przetestowania dzisiaj http://www.texa.com/dettaglio_news.asp?id=41 co to robi ?? Diagnozuje błedy :)parametry silnika ...- Spociki Łódzkie
Ja też, dobranoc- Spociki Łódzkie
:good: ale nie pozwolą nimi jeździć kibolom ?? ale jeszcze muszą im tory pobudować część juz do stolycy wymieniona my za parę lat będziemy jeździć 200 a chińczycy już od paru lat 350km/h Chińczyki to potęga gospodarcza a nam to raczej nie grozi......chyba czas zacząć uczyć się chińskiego.....nawet Volvo kupili.- Spociki Łódzkie
:good: ale nie pozwolą nimi jeździć kibolom ?? ale jeszcze muszą im tory pobudować część juz do stolycy wymieniona- Spociki Łódzkie
:good: ale nie pozwolą nimi jeździć kibolom ??- Spociki Łódzkie
"Nie wyłaczajcie tv , za chwilkę super dziewczynka i jej super moc" - cytat z cartoon network a to kanał dla dzieci.....- Spociki Łódzkie
Pojechałaś, Siostro... [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 20:35_________________________________________________A ja własnie zacząłem kolację :polew: sorry ale trochę późno na kolację w boczki ci pójdzie[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 20:37_________________________________________________Na bałwana za mało ale zęby można śmiało wybić.- Spociki Łódzkie
:> Bałwany? za świeży śnieg i można jeszcze co gorszego ulepić z brązu....- Spociki Łódzkie
zaraz zajrzę w ten promień- Spociki Łódzkie
alesz skomentowawszy...- Spociki Łódzkie
No ta...u nas z knajpami deficyt no ale 13 osóbek to już coś w razie czego jednak nie mamy przewagi liczebnej heheh- [INNE] Proszę o ocenę logów a6 2,5tdi brak mocy
U mnie był nastawiacz kąt wtrysku- Spociki Łódzkie
To obejrzymy kogo tam masz za zięciunia [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 12:30_________________________________________________ No wiesz co Seba? to skoro ona pod kołdrą to co ty na litość boską przy kompie robisz? no jak to co pracuje nie mozna tak przyzwyczajac ze zawsze ma jak chce i ciagle ... bo potem na glowe wejdzie. ... :polew: :polew: :polew: :gwizdanie: Tja.. pracuje......a masz jakieś fajne fotki znowu z tej pracy ? :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
To obejrzymy kogo tam masz za zięciunia [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 12:30_________________________________________________ No wiesz co Seba? to skoro ona pod kołdrą to co ty na litość boską przy kompie robisz? - [B7 BLB] Przesiadka z B3 na b7:)