Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafik84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafik84

  1. I po zabiegu zrobiłem tak jak opisałeś i pomogło wcześniej nie wiedziałem jak się za to zabrać dzięki za opis i fotki Pozdrawiam.
  2. będę w Polsce w sierpniu na pewno się pojawię.[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 20:51_________________________________________________jeszcze parę fotek z bliska :>
  3. Jak w temacie nowe fotki na stronce pierwszej jakieś 8 godzin harówki ale warto było pozdrawiam
  4. Niestety jestem w UK ale dodałem fotki ze spotu 20.12.2009 dziękuję za zaproszenie pozdrawiam .[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 17:09_________________________________________________Nowy felunek 18" RS4 fotki 1 strona
  5. Sto lat :drunk: :banan: :drinks: :brawo:
  6. Uprowadzona/Taken (2008) dobry filmik
  7. u mnie działa zrobiłem tak jak kolega Nosfer napisał
  8. Ładna silnik jak u mnie po czym poznałeś że nie ma DPF-a ja w wklejce z kodów nic nie wyczytałem gratki pozdrawiam
  9. Witam ja mam coś takiego w domu http://www.hef.com.pl/?p=/pl/menu/2/2/index mam go jakieś 5 lat jedynie w sterowniku raz padł przekaźnik (ok 8 zł nowy) ogrzewam 300 m2 6 ton grysu starcza na zimę latem na drugich rusztach pale czym się da(podgrzewam wodę) polecam
  10. Wieluń - Burnley 2000km, 25 godz w tym (2 godz korki, 1,5 prom ) Pozdrawiam
  11. Ładna gratki pozdrawiam
  12. rafik84 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Witam zimówki założone gdybym ich nie miał to chyba do dziś bym stał na autostradzie (miejscami bardzo ślisko) .Olej w Polsce pojeździłem trochę (w koło komina jakieś 800km) i był spokój przed wyjazdem do UK sprawdziłem stan było poza połową po zrobieniu ok 700km zaświeciła się kontrolka minimum dolałem troszkę i spokój jak na razie dziwna sprawa płytka śmiga ale nadruk posypał się cały od temperatury. ps ( u mnie zima teraz śmieje się z angoli jak pchają swoje auta ) w moim profilu nowe fotki zimowe Pozdrawiam :th:
  13. rafik84 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Fotki ze spotu 20,12,2009 . Pozdrowienia dla klubowiczów
  14. Zimowe fotki pierwszy post
  15. Gratki ładna moja poleciała 200km/h pozdrawiam
  16. http://www.joemonster.org/filmy/20811/Krowi_kopniak_z_polobrotu
  17. http://patrz.pl/zdjecia/co-zlego-to-nie-panda
  18. rafik84 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Ja się piszę na spot
  19. Piston- dawaj wino [Menele.Tv] nie wiem czy było (pistolet na kapiszony) [br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 22:03_________________________________________________Rusek na wallhack'u ale dzwon
  20. Mój będzie miał 15 do 100 na pełnym [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 19:36_________________________________________________postaram się coś nagrać
  21. Ładnie się zbiera :oklaski: Ja pod koniec roku mam zamiar odwiedzić Rogala
  22. a co do oleju ja miałem połowę stanu i też kontrolka mi si zaświeciła dolałem troszkę i jest
  23. autko nie do poznania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.