Treść opublikowana przez rafik84
-
[ALL B6] Wyeliminowanie "pierdzenia" w avancie przy słuchaniu muzyki
I po zabiegu zrobiłem tak jak opisałeś i pomogło wcześniej nie wiedziałem jak się za to zabrać dzięki za opis i fotki Pozdrawiam.
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
będę w Polsce w sierpniu na pewno się pojawię.[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 20:51_________________________________________________jeszcze parę fotek z bliska :>
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Jak w temacie nowe fotki na stronce pierwszej jakieś 8 godzin harówki ale warto było pozdrawiam
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Niestety jestem w UK ale dodałem fotki ze spotu 20.12.2009 dziękuję za zaproszenie pozdrawiam .[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 17:09_________________________________________________Nowy felunek 18" RS4 fotki 1 strona
-
IV Urodziny Audi A4 Klub Polska :)
Sto lat :drunk: :banan: :drinks: :brawo:
-
[ALL] Filmy z marką Audi
Uprowadzona/Taken (2008) dobry filmik
-
Avatarki itp
u mnie działa zrobiłem tak jak kolega Nosfer napisał
-
[ALL B7] Czarny avant 1,9tdi BRB nowy felunek
Ładna silnik jak u mnie po czym poznałeś że nie ma DPF-a ja w wklejce z kodów nic nie wyczytałem gratki pozdrawiam
-
Piec z podajnikiem pytanie jaki???????
Witam ja mam coś takiego w domu http://www.hef.com.pl/?p=/pl/menu/2/2/index mam go jakieś 5 lat jedynie w sterowniku raz padł przekaźnik (ok 8 zł nowy) ogrzewam 300 m2 6 ton grysu starcza na zimę latem na drugich rusztach pale czym się da(podgrzewam wodę) polecam
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
Wieluń - Burnley 2000km, 25 godz w tym (2 godz korki, 1,5 prom ) Pozdrawiam
-
[A4 B7 2005] Moje cacko
Ładna
-
[B7 BLB] Moja piękna A4 2.0 TDI Avant 140 KM
Ładna gratki pozdrawiam
-
Spocik w Wieluniu
Witam zimówki założone gdybym ich nie miał to chyba do dziś bym stał na autostradzie (miejscami bardzo ślisko) .Olej w Polsce pojeździłem trochę (w koło komina jakieś 800km) i był spokój przed wyjazdem do UK sprawdziłem stan było poza połową po zrobieniu ok 700km zaświeciła się kontrolka minimum dolałem troszkę i spokój jak na razie dziwna sprawa płytka śmiga ale nadruk posypał się cały od temperatury. ps ( u mnie zima teraz śmieje się z angoli jak pchają swoje auta ) w moim profilu nowe fotki zimowe Pozdrawiam :th:
-
Spocik w Wieluniu
Fotki ze spotu 20,12,2009 . Pozdrowienia dla klubowiczów
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Zimowe fotki pierwszy post
-
[B7 BKE] Moje pierwsze Audi...
Gratki ładna moja poleciała 200km/h pozdrawiam
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/20811/Krowi_kopniak_z_polobrotu
-
Strefa Śmiechu
http://patrz.pl/zdjecia/co-zlego-to-nie-panda
-
Spocik w Wieluniu
Ja się piszę na spot
-
Strefa Śmiechu
Piston- dawaj wino [Menele.Tv] nie wiem czy było (pistolet na kapiszony) [br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 22:03_________________________________________________Rusek na wallhack'u ale dzwon
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
Mój będzie miał 15 do 100 na pełnym [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 19:36_________________________________________________postaram się coś nagrać
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
Ale ja mam pełny bak :polew:
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
Ładnie się zbiera :oklaski: Ja pod koniec roku mam zamiar odwiedzić Rogala
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
a co do oleju ja miałem połowę stanu i też kontrolka mi si zaświeciła dolałem troszkę i jest
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
autko nie do poznania