Treść opublikowana przez Lukasz_N
-
[B5 1Z] Logi po wycięciu katalizatora
Witam Pozbylem się kata w swojej A4. Zalogowałem grupe 11 i 3. Prosze o analize. 11: http://img17.imageshack.us/i/13640903.jpg/ 3: http://img255.imageshack.us/i/29140716.jpg/ Z góry dzięki.
-
[B5 AFN] Słabe odpalanie
To chyba jakis artysta musialby to robic zeby w czasie wymiana grzebac z dawka
-
[B5 AKN] Duże dymienie
Poczytaj tu: http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html
-
[B5 AFN] Słabe odpalanie
To nie wiem po co. Chyba ze z VAGa wynikało ze miałeś wczesniej żle ustawioną.
-
[B5 AFN] Słabe odpalanie
Może chodzi o silniki PD ale tam się ustawia kąt synchronizacji a nie dawkę.
-
[B5 AHU] Wysoka temperatura silnika
Termostat w chwili otwarcia nie wypuszcza nic, tylko umozliwia przepływ cieczy chłodzącej przez chłodnice i silnik pracuje na dużym obiegu. Gorąca ciecz cały czas jest dostarczana do chłodnicy, czego dowodem jest gorący górny wąż.
-
[B5 AFN] Słabe odpalanie
W jakim celu? Przeciez w czasie wymiany ruszasz tylko samo koło pompy a nie nastawnik.
-
[B5 AFN] Przegrzewanie silnika
Rozumiem za jak juz złapie temperaturę to nie idzie w góre? Sprawdz i porównaj jaka wartosc podawana jest na blat i do sterownika.
-
[B5 1Z] Do posiadaczy 1Zeciora-przepali Olej Opałowy??
No nie do końca tak to wygląda. Opał różni się od zwykłego ON. Slyszaleś kolego o czymś takim jak liczba cetanowa? A poza tym spalanie oleju w piecu i silniku to zupełnie dwa różne procesy.
-
[B5 AJM] Wyciek oleju-skąd? Dużo zdjęć
Najwięcj oliwy to w kanale turbulum widac na tych foto
-
[B5 1Z] Do posiadaczy 1Zeciora-przepali Olej Opałowy??
lepszy spawdzony opal niz ON z nasszych "kochanych" stacji
-
[B5 AFN] Zgasł pod czas jazdy, nie odpala
jesli pasek przeskoczyl o zab to pompa wtrykowa powinna normalnie ciagnąc paliwo ze zbiornika. Jedyna ewentualnośc to że nie odpalisz auta ze względu na zły kąt wyprzedzenia tłoczenia względem GMP.
-
[B5 1Z] Regulator łopatek turbiny - ROZWIĄZANE
Brak tej rury ma jakis wpływ na prace i osiągi silnika?
-
[B5 1Z] Regulator łopatek turbiny - ROZWIĄZANE
Wlasnie mam tez zamiar pozbyc się kata w moim 1Z. Mam tylko pytanie: czy wziac wywalic zawartosc i zostawic samą puszkę?
-
[B5 AFN] Zgasł pod czas jazdy, nie odpala
Nie ma dodatkowej pompki paliwa. W pompie wtryskowej jest zintegrowana łopatkowa pompa komorowa.
-
[B5 AFN] Turbina po czyszczniu czy coś jest nie tak i grzanie świec
Kolego nie sluchaj takich rad. Nic nie musisz wstawiac. To nie jest DPF
-
[B5 AFN] Zgasł pod czas jazdy, nie odpala
A który przewód odpiales? Bo jak dopływ do pompy to ropka tam raczej nie poleci.
-
[B5 AJM] Olej do czarnuli, zmieniać czy zostawić ten sam?
Nic nie zmieniaj. Olej musi byc zgodny ze specyfikacja 505.01, 506.01 lub 507.00
-
[ALL B5] Poryswany tunel środkowy i plastikowe elementy. PONAWIAM
Kolego w tej ksiazce masz wszystko opisane dokladnie co i jak. http://www.wkl.com.pl/oferta.php?dzial=1&id=381&partner=1 W sieci mozna znalezc wersje elektroniczna jak dobrze poszukasz.
-
[B5 1Z] Kopci na czarno przy przyspieszaniu
Podpiac VAG'a. Moze byc 100 roznych powodow. Sprawdz na poczatku kąt wyprzedzenia tłoczenia i wtryski.
-
[B7 BLB] Wentylator - który włącza się jako pierwszy?
A sprawdziles na krotko czy wentylator działa?
-
[B7 BLB] Wentylator - który włącza się jako pierwszy?
W chlodnicy
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa z 90 do 110 P S
Oczywiscie ze straci
-
[B5 AJM] Odcinka w AJM`ie.
Kolego po co tak katujesz silnik? Jak spojrzysz na wykres o ktorym mowisz to wyraznie widac ze to zupelnie nic nie daje.
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa z 90 do 110 P S
Poczytaj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t123495.0.html;highlight=wysoką+falą