Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Jeśli nie masz Q to można chociaż dla mnie to średnio wygląda i będzie bardzo duży balon. Na prowadzeniu też się to pewnie odczuje
  2. Będą idealne
  3. Narazie i tak jest hojnia przez koze meee Przyjdzie gleba to zobaczymy
  4. No to w takim bądz razie wypadało by się wreszcie wybrać.... weź kabel i kompa BTW potrafi ktoś ustawić kąt wtrysku w AJM ? Na pompie umie ustawić ale na pompowtryskach nie
  5. Dzięki za odpowiedź to zaleje Valboline Vr1. Miałem zalać 0w30 jak kolega tutaj radził parę stron wcześniej ale zdaje mi się że to za nowoczesny olej do takiego silnika
  6. No wlasnie lubie sobie pocisnac troche. Ma silnik na pompie
  7. Wiem że może zadam głupie pytanie ale czym się różni olej 5w40 od 5w50 tylko temperaturą czy jakieś większe różnice są. I czy można lać do tdi ten 5w50
  8. Bulczas odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jutro z rana jadę do Bzegu Dolnego i wracam oaz we wtoek kieunek Zakopane
  9. Jak założę letni setup to chętnie skorzystam kiedyś chyba że to jednorazowa akcja
  10. o k**wa trening przed bukowiną zaliczony tylko po co mi to było : Sick3:
  11. A on nie powinien mieć po jeszcze jednej nakrętce kontrującej powinien:thumbup1:, ale niema, wedle teorii moich speców nie będzie się kręcić, a jak będzie coś się wymyśli sysek gwint jest na aucie tylko jeszcze narazie na zimówkach w górze Jak wrażenia po założeniu, blomby nie wypadają
  12. A on nie powinien mieć po jeszcze jednej nakrętce kontrującej
  13. Tylko się nie wybierz jak do Żor wczoraj Mirek, jesteś wśród nas znowu Nie widziałem ilu was będzie a jechać 50km na godzine to średnio opłacalne. A dziś i tak mam interes w gliwicach
  14. Jaką Jak nie wiesz jaką to dla mnie też weź. Ja też poproszę
  15. Przeca nie napisze że Sosnowiec bo polowa zrezygnuje ... Jak będziesz w tej połowie to napisz
  16. Też się wybieram do was
  17. wpadł gwint nówka sztuka praktycznie na przyszły tydzień montuje i trzeba znaleźć koło bo się zbliża wiosna
  18. Bulczas pytasz a wiesz mojej mordy pewnie nie chcesz oglądać ale co jak co.. mięsko dobre zjesz ---------- Post added at 18:40 ---------- Previous post was at 18:39 ---------- PS Laki i ja będziemy dopiero koło 20 Dawno Cię nie widziałem to wsumie podjadę ale mięska nie zjem bo obiadek w domu zjadłem
  19. To warto do was jechać bo może się wybiorę
  20. ale jestem wyjebany
  21. po spocie. O 24 wyjazd na mazury

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.