Treść opublikowana przez fucken
-
Symphony 2 do a4 b5
Jak zrobisz zapodaj fotke
-
Pytanie do użytkowników gazu
Nie ma na to wpływu płyn chłodniczy,u mnie jest do -35
-
Tankowanie diesel.
Ciekawa teoria:whistling:
-
Pytanie do użytkowników gazu
Latem chwila i się przełączy ale zimą jak stał czasami pod blokiem przy -20 to z 4km jechałem i dopiero się przełączył teraz lekko na minusie tak jak kolega pisał oskrobiesz auto ruszysz i już na lpg no w zime przy takim dystansie nie odczujesz zabrdzo oszczędności:decayed:
-
Tankowanie diesel.
można,można i nie tylko
-
Ile pali Wam gazu?
Jakbyś uzupełnił profil wiedzielibyśmy jaki masz silnik a tak:grin:
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
jak zimowy to odradzam, śmierdzi jak zwykły denaturat, można paść od tego smrodu Dokładnie zgadzam się z tobą:grin:Nigdy więcej płynu z Biedronki:facepalm:
-
Audi a4 B6/B7 w mieście gaz czy diesel??
Tak jak piszesz z 12l lpg trzeba w mieście liczyć przy lekkiej nodze:wink:
-
Ile powinno palic 2.4 ?
w b5 222 dla oski 220 dla quattro ja patrze na B6 i tak... B6 1.8T Prędkość maksymalna: 222 km/h Przyspieszenie (0 do 100km/h): 8,3 s B6 1.8 T Q Prędkość maksymalna: 223 km/h - Przyspieszenie (0 do 100km/h): - 8,6 s faktycznie różnice w setnych ale mysle że nie jednogłośnie. Jeśli chodzi o V-max swoją przechyliłem 230km/h a katalogowo powinienem 223 km/h Jakiego auta bym nie miał to zawsze vmax miałem więcej niż w katalogu:wink:
-
Ile powinno palic 2.4 ?
w b5 222 dla oski 220 dla quattro
-
Ile powinno palic 2.4 ?
koleś ma 2.8 aah quattro 174ps,jest cięższa a z moją ośką idziemy łeb w łeb,quattro jest zeje...... ale troszke mocy zabiera przy tych samych silnikach ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- Jaj ci nie urwie:wink: ale ośka będzie delikatniej szybsza nie chcę sie sprzeczać ale wg katalogu 0-100km/h wartości są takie same, cisnałem ośke ciekaw różnicy i dla mnie Q ma napewno lepszą trakcję ale różnic w przyspieszeniu nie widziałem. PZDR według jakiego katalogu wartości są takie same? według mojego ośka jest minimalnie szybsza.....0-100 i vmax
-
Ile powinno palic 2.4 ?
www.audiklub.org/porównaj.html
-
Ile powinno palic 2.4 ?
Jaj ci nie urwie:wink: ale ośka będzie delikatniej szybsza
-
Ile powinno palic 2.4 ?
Brat ma mniej mocy i quattro dlatego wolniej się zbiera,gdyby miał ośke już byś tak nie gadał
-
Ile powinno palic 2.4 ?
Znajomy ma chyba lekką nogę? z tym zbieraniem z 70km/h to chyba szału nie ma.
-
Strefa motocyklistów
Mi się znowu widzi:wink: teraz kupiłem dla syna mini bike na all też ma wydech pod zadupkiem:grin:,niektórym się to nie podoba i przekładają.
-
Strefa motocyklistów
Tak wtedy wyszedł nowy model na wtrysku chyba 118ps? jeżdziłem 636 z 06' ładnie zap........
-
Strefa motocyklistów
Która masz kolego 03-> czy 05->
-
Spryskiwacz
Miałem podobnie kolego tylko że mi przewody zamarzły,a pompka nie i podała ciśnienie rozczepiło z przodu i z tyłu przewody,musiałem rozbierać podłoge z przodu by do niego dojść a z tyłu doszłem od schowka ,auto postało w garażu dwa dni,wszystko puściło letni wypsikałem i zalałem zimowy od tego czasu zalewam tylko zimowym ,także nie używaj spryska puki nie odmarzną przewody:wink:
-
Czy silnik 1.8TFSI w Audi A4 B8 jest wadliwy?
1.8 tfsi 118kw-160ps:wink:
-
aluski
Szczerze żadnie mi się nie widzą
-
Podgrzewane fotele
Nie słyszałem o takiej opcji:shock3:
-
Strefa motocyklistów
U mnie by mogła stać zx10r:wink:
-
Nacięta Opona
Miałem coś takiego jak ty kolego w Toledo pojechałem do wulkanizatora zerknoł spuścił powietrze skleił skasował 20pln sprzedałem auto a znajomy który kupił auto już 3 sezony lata i nic się nie dzieje oczywiście płótna nie było widać
-
Audi A4 1.8T (AEB)
Ładna sztuka no i silnik:thumbup1: jeszcze co do planów bym zmienił te chude rurki wydechu jak je miałem nie mogłem na nie patrzeć i zmieniłem:wink: