Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fucken

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fucken

  1. Jak zrobisz zapodaj fotke
  2. Nie ma na to wpływu płyn chłodniczy,u mnie jest do -35
  3. Ciekawa teoria:whistling:
  4. Latem chwila i się przełączy ale zimą jak stał czasami pod blokiem przy -20 to z 4km jechałem i dopiero się przełączył teraz lekko na minusie tak jak kolega pisał oskrobiesz auto ruszysz i już na lpg no w zime przy takim dystansie nie odczujesz zabrdzo oszczędności:decayed:
  5. można,można i nie tylko
  6. Jakbyś uzupełnił profil wiedzielibyśmy jaki masz silnik a tak:grin:
  7. jak zimowy to odradzam, śmierdzi jak zwykły denaturat, można paść od tego smrodu Dokładnie zgadzam się z tobą:grin:Nigdy więcej płynu z Biedronki:facepalm:
  8. Tak jak piszesz z 12l lpg trzeba w mieście liczyć przy lekkiej nodze:wink:
  9. w b5 222 dla oski 220 dla quattro ja patrze na B6 i tak... B6 1.8T Prędkość maksymalna: 222 km/h Przyspieszenie (0 do 100km/h): 8,3 s B6 1.8 T Q Prędkość maksymalna: 223 km/h - Przyspieszenie (0 do 100km/h): - 8,6 s faktycznie różnice w setnych ale mysle że nie jednogłośnie. Jeśli chodzi o V-max swoją przechyliłem 230km/h a katalogowo powinienem 223 km/h Jakiego auta bym nie miał to zawsze vmax miałem więcej niż w katalogu:wink:
  10. w b5 222 dla oski 220 dla quattro
  11. koleś ma 2.8 aah quattro 174ps,jest cięższa a z moją ośką idziemy łeb w łeb,quattro jest zeje...... ale troszke mocy zabiera przy tych samych silnikach ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- Jaj ci nie urwie:wink: ale ośka będzie delikatniej szybsza nie chcę sie sprzeczać ale wg katalogu 0-100km/h wartości są takie same, cisnałem ośke ciekaw różnicy i dla mnie Q ma napewno lepszą trakcję ale różnic w przyspieszeniu nie widziałem. PZDR według jakiego katalogu wartości są takie same? według mojego ośka jest minimalnie szybsza.....0-100 i vmax
  12. www.audiklub.org/porównaj.html
  13. Jaj ci nie urwie:wink: ale ośka będzie delikatniej szybsza
  14. Brat ma mniej mocy i quattro dlatego wolniej się zbiera,gdyby miał ośke już byś tak nie gadał
  15. Znajomy ma chyba lekką nogę? z tym zbieraniem z 70km/h to chyba szału nie ma.
  16. Mi się znowu widzi:wink: teraz kupiłem dla syna mini bike na all też ma wydech pod zadupkiem:grin:,niektórym się to nie podoba i przekładają.
  17. Tak wtedy wyszedł nowy model na wtrysku chyba 118ps? jeżdziłem 636 z 06' ładnie zap........
  18. Która masz kolego 03-> czy 05->
  19. fucken odpowiedział(a) na Jaco90 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Miałem podobnie kolego tylko że mi przewody zamarzły,a pompka nie i podała ciśnienie rozczepiło z przodu i z tyłu przewody,musiałem rozbierać podłoge z przodu by do niego dojść a z tyłu doszłem od schowka ,auto postało w garażu dwa dni,wszystko puściło letni wypsikałem i zalałem zimowy od tego czasu zalewam tylko zimowym ,także nie używaj spryska puki nie odmarzną przewody:wink:
  20. 1.8 tfsi 118kw-160ps:wink:
  21. Szczerze żadnie mi się nie widzą
  22. Nie słyszałem o takiej opcji:shock3:
  23. U mnie by mogła stać zx10r:wink:
  24. Miałem coś takiego jak ty kolego w Toledo pojechałem do wulkanizatora zerknoł spuścił powietrze skleił skasował 20pln sprzedałem auto a znajomy który kupił auto już 3 sezony lata i nic się nie dzieje oczywiście płótna nie było widać
  25. Ładna sztuka no i silnik:thumbup1: jeszcze co do planów bym zmienił te chude rurki wydechu jak je miałem nie mogłem na nie patrzeć i zmieniłem:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.