Treść opublikowana przez k0za
-
[ALL] NOTLAUF - Diagnoza.
No to zapieczone kierownice w turbo, albo coś z tą turbinka jest nie teges
- Spocik Lubuski :)
-
[B5 AJM ] Temperatura płynu ponad 100 stopni
Widziałem pompe wody z AWX/AVF po 5 latach i 120tys km przelotu, stan kwalifikujący się do wymiany. Także pewnie też pompka
-
[ALL] NOTLAUF - Diagnoza.
Ja bym zaczął od dokładnego przeglądu wężyków, gdzieś na forum widziałem pełen schemat instalacji podciśnienia w AFN.
-
[ALL] NOTLAUF - Diagnoza.
Widać, że n75 próbuje wysterować sztange podciśnieniem ale się nie udaje. Musi być coś nie halo z przewodami, ewentualnie źle wyregulowana sztanga.
-
[ALL] NOTLAUF - Diagnoza.
Najlepiej zrobić logi, głownie chodzi o dynamiczną grupę 11. Na 1 i 2 ciężko złapać notlauf'a. Zapewne też jest przeładowanie tylko trwa zbyt krótko.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Tylko pytanie czy jest sens ładować się w 140mm i czy będzie z tego jakaś wymierna korzyść ? Podcinanie czegokolwiek nie bardzo mi się widzi.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Hmm może i ja bym dołączył
-
Spocik Lubuski :)
Ja moge wjechać, i to nawet punktualnie
-
[B5 AJM] Od czego zacząć mody seryjnego AJM'a ?
Ano mam nadzieje, że będzie jeszcze okazje A6 to landara, cięższy i mniej mocy, ale mimo wszystko fajnie jeździ. Zapewne dzięki większemu rozstawowi kół i osi.
-
[B5 AJM] Od czego zacząć mody seryjnego AJM'a ?
Taki mam plan, szukam teraz turbinki nie pochodzącej z Rumuni. Btw będziesz musiał mnie kiedyś na spocie przewieść swoim AJM cobym zobaczył różnice
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
ja też prawdopodobnie koło czerwca będę szukał majstra do chip'a także jak coś wstępnie będę się pisał na 2 turę.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
rezaj rezaj
-
[B5 AJM] Od czego zacząć mody seryjnego AJM'a ?
Nówka to pewnie ponad 2 tys lekko. A wtedy i tak nie miałbym co zrobić ze swoją starą turbawką. Najlepiej jakby ktoś polecił rzetelny warsztat regenerujący. Z przekładką to już bym sobie sam poradził.[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 13:51_________________________________________________Panowie jest sens wkłądać turbo BRD np http://moto.allegro.pl/item984400059_tuning_turbo_ponad_200km_audi_vw_skoda_03g145702h.html ( chociaż widać że to turbo ma jakąś złączkę elektryczną na gruszcze sterowania łopatkami - czego w AJM brak Druga opcja to turbo AWX/AVF Zastanawiam się czy bez fmic i na seryjnych pompkach jest sens wchodzić w BRD, co sądzicie ?
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
Bede jutro to pogadamy :>
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
Szukam też tej końcówki ale na allegro bida z nędzą.
-
Spocik Lubuski :)
Ja też raczej dam rade
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
No to konfrontacja
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
Według mnie to zacny pomysł
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
aju tak jak obiecałem masz tutaj fotki kominów z a6 avant, jakbyś potrzebował jeszcze jakiś wymiar to wal śmiało :>
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
No ba Masz chyba moj tel, a jak nie to na PW poszedł.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Moje turbo po czyszczeniu pojeździło 5 miesięcy... ale awx/avf już się szykuje Tak btw to klapa elegancka :> widziałem dziś jak z kisielina leciałeś
-
[ALL] Czy olej w silnikach diesla, czernieje po krotkim przebiegu??
Tak. Ale zmień za pare tys. km jak nie masz 100% pewności.
-
[B5 AJM] Niestabilne obroty biegu jałowego.
A podpinałeś vaga? Trzeba sprawdzić błędy, synchronizacje i korekcje na wtryskach.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Genialny wyścig, bravo !