Treść opublikowana przez Śmierć z nieba
-
Dojazdówka
Witam, mam mały problem/pytanie: dziś sytuacja zmusiła mnie do założenie na tył małej dojazdówki z a3, po chwili jechanie zapalił się mi kontrolki ABS i ESP oraz na FIS awaria poziomowania lamp, czy może ktoś powiedzieć czy to normalne czy coś się spordol#ło
-
nagła, chwilowa utrata mocy
Także obstawiał bym się EGR, kiedyś miałem takie piardnięcie prz ok 2tys. obr. nowy EGR i pomogło( zawsze czyszcze przy serwisie)
-
Silnik 2.0TDI 170KM BRD problem z duzym spalaniem
Witam, ciut za wysokie to spalanie, ja mam przelot 162 tys.( auto od nowości ), średnie mam 6,4 l, na trasie jak jade max 120 to zawsze w okolicach 5,4-5,6, wtryski wymienione rok temu, program na 192 PS, dpf ciagle na pkoładzi-na razie bez zastrzeżeń, serwisy robię regularnie co roku bez względu na przebieg. pozdrawiam
-
Akcja serwisowwa Audi
No witam, wczoraj byłem w aso w toruniu, jak oddawałem auto to pan powiedział że sprawdzanie wtrysków potrwa ok 1h i jeżeli trzeba bedzie wymienić jakieś to max to potrwa 4h, za nic nie miałem płacić. Auto oddali po 40min z diagnozą że wszystko jest za***iste i nic nie trzeba wymienić. Dodam że auto rok 2007 kupione właśnie w tym aso.
-
Akcja serwisowwa Audi
Witam, Audi prowadzi akcje sprawdzania i wymiany pompek Siemensa , wczoraj dzwonili z ASO w Toruniu i mnie zaprosili na poniedziałek jak wróce to dam zanc co i jak, pozdr.
-
[B7 BRD] Popsuty wtryskiwacz
Nie ma co porównywać cen bo co roku jest inne podejście ASO i inne ceny, jak mi padł pierwszy wtrysk to musiałem za niego sam płacić i nic w tej sprawie nie szło zrobić,a w tym roku padł drugi w lutym i aso wymieniło mi już wszystkie za free - bo niby audi uznaje już zjebane wtryski siemensa.
-
Zgasł i nie chce odpalić
witam, kontrolka świeci tylko zanim auto zgaśnie na amen , później nic już nie świeci jak kręcisz, na 90% mówię ci że to wtryski, jak auto było regularnie serwisowane to w aso zrobią na " dobrą wolę producenta" ( mi się udało)jak nie to niestety trochę kasy wydasz, ale pocieszające jest to że teraz są już poprawione i trochą tańsze wtryski,żeby mieć pewność musisz podpiać VAG
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
Ty , a weź najpierw zapodaj zdjęcia tych koleżanek to łatwiej będzię doradzić
-
Spotkania na drodze
O!, to ja , jestem z Brodnicy ,a auto w leasingu, pozdrawiam
-
Felgi audi a3 sportback do audi a4
Witaj ja do felg od s3 z ET 54 założyłem dystanse 17mm przód i tył i jest ok. polecam dystanse sparco z : http://www.rallyshop.pl/
-
7,5Jx18
Kolego a napisz mi czy masz ten sam rozmiar felg (nie wiem czy nie będą za wąskie) i daj jak możesz link do tych kumo jak 215 może być za wąskie do 7,5J? wszystkie rozmiary opon które ty podałeś są za szerokie Widzę że cię lekko zszokowałem moim pytaniem więc co powiesz na to: felgi te przejąłem z oponami 245/40 i powiem szczerze, że wcale nie wygląda to źle( jeździ też w miarę), ale gumy są już mocno stare i trzeba je zmienić. pozdrawiam i chyba też się skuszę na te kumho 215
-
7,5Jx18
Kolego a napisz mi czy masz ten sam rozmiar felg (nie wiem czy nie będą za wąskie) i daj jak możesz link do tych kumo
-
7,5Jx18
Witam kolegów, mam nie małą zagwostkę muszę zakupić nowe opony letnie i nie mogę się zdecydować na rozmiar, bardzo proszę o opinie: Felga jest od S3 7,5Jx18 + dystans sparco17mm, mam do wyboru 3 rozmiary: - 225/40 - zalecany do felgi ale najmniej komfortu, - 235/40 - więcej komfortu, - 225/45- niby najwięcej komfortu ale czy nie nie będzie za wysoko?
-
VFIZ on Audi B6/B7
No, chłopie zaimponowałeś mnie, gratuluję wytrwałości, jak będziesz gotów na seryjne montaże to dawaj znać też chętnie zakupie takie coś tylko powiedz czy bez kierownicy multimedialnej da radę to obsłużyć?
-
[B7 BRD] Podczas jazdy zapala sie kontrilka swiec
witaj kolego,miałem podobnie, jeśli pojawia się kontrolka, a po zgaszeniu i zapaleniu możesz jechać to raczej zawór sterujący- ja tak miałem tylko u mnie wpadał w tryb regularnie co 1000 km( vag pokazywał przeładowanie turbiny), w aso toruń wymienili mi to na miejscu - cała operacja trwała z 10 min, mechanik powiedział że to po prostu jest wadliwe i cały czas zbiera jakieś błędy aż w końcu wpada w tryb awaryjny
-
[B7 BRD] Podczas jazdy zapala sie kontrilka swiec
witaj kolego,miałem podobnie, jeśli pojawia się kontrolka, a po zgaszeniu i zapaleniu możesz jechać to raczej zawór sterujący- ja tak miałem tylko u mnie wpadał w tryb regularnie co 1000 km( vag pokazywał przeładowanie turbiny), w aso toruń wymienili mi to na miejscu - cała operacja trwała z 10 min, mechanik powiedział że to po prostu jest wadliwe i cały czas zbiera jakieś błędy aż w końcu wpada w tryb awaryjny
-
[B7 BRD] Podczas jazdy zapala sie kontrilka swiec
witaj kolego,miałem podobnie, jeśli pojawia się kontrolka, a po zgaszeniu i zapaleniu możesz jechać to raczej zawór sterujący- ja tak miałem tylko u mnie wpadał w tryb regularnie co 1000 km( vag pokazywał przeładowanie turbiny), w aso toruń wymienili mi to na miejscu - cała operacja trwała z 10 min, mechanik powiedział że to po prostu jest wadliwe i cały czas zbiera jakieś błędy aż w końcu wpada w tryb awaryjny
-
[B7 BRD] Spadek mocy + tryb awaryjny
Witaj kolego, miałem coś podobnego, regularni w długich trasach co 1000 km wpadał w tryb awaryjny, komp tez pokazywał niedoładowanie, wszystko przez małą plastikową gruszeczkę która jest wadliwa i cały czas zbiera drobne błędy i w końcu wywala tryb awaryjny( tak powiedział mi mechanik z aso) wymienił na nowa i od tego czasu ( 1,5 roku) problem zniknął, więcej szczegółów podawał kolego FiodoRR w jakimś poście
-
[B7 BRD] Jaki jest objaw padającego pompowtryskiwacza?
Witaj, kolego mia padła właśnie cewka elekt., żadnych objawów nie było, żadnego telepania- telepie raczej jak pompka pada z zabrudzenia i zasyfienia. Jechałem sobie spokojnie w trasie nagle sprężynka na wyświetlaczu, auta zdycha-ja laweta-wymiana w servisie i dalej jazda, pozdrawiam, wesołych świąt i taniej ropy w nowym roku.
-
[B7 BRD] Kolejny BRD co nie jedzie, brak 25 koni w serii:(
Kurczę kolego ciężka sprawa, u mnie tęż brakowało mocy w serii ale po czyszczeniu wtrysków od razu wyszło 177ps, później program i 192ps i tak do dziś(przebieg 136tys.), z tego mi wpada na myśl to może wymiana uszczelki pod pokrywą, pozdrawiam i czekaj na kolejne opd. bo na forum troch brd się przewinęło
-
[ALL B7] Zaświeciła się kontrolka świec żarowych
witaj, to jakaś sprawdzona informacja czy "zasłyszana" i czy ktoś sprawdzał to na audii?.Jeżeli chodzi o tzw. "Dobrą Wolę Producenta" na felerne wtryski to wiem z autopsji że na Pasatach to przechodziło, a na audi już nie(to samo ASO)
-
[ALL B7] Zaświeciła się kontrolka świec żarowych
W ASO 2 tys to kosztuje sam wtryskiwacz, do tego nowa wiązka, oring, śruby i robocizna razem ok 2800 zł brutto, jak nie zależy ci na fakturze to kolega TOM77 może załatwić ci nowy wtrysk za cenę nieco większą niż regeneracja ale masz nówkę. pozdrawiam
-
[ALL B7] Zaświeciła się kontrolka świec żarowych
Ja też stawiam na wtrysk, sam niedawno przerabiałem to samo
-
[ALL] Jakie oponki
Dzieki za szybka dop, znalazłem fajne oponki: TOYO PROXES T1R 225/40R 18 92 Y RF, czy ktoś miał z nimi do czynienia? czy może szukać czegoś innego
-
[ALL] Jakie oponki
Witam, to ja się podepnę pod temat. Proszę o poradę jakie oponki mam zarzucić na felgi 18 x 7,5 z s3 w oryginale mam 235/45/17 ale chcę założyć te 18 i nie wiem czy 225/40 czy 225/45 czy jeszcze inne