Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabalaba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabalaba

  1. cytacik: i cytacik: Czy może ktoś podać jakieś wiarygodne źródło tego tamatu, bo dalej na forum będą krążyły dwie wersje w/w problemu.
  2. grabalaba odpowiedział(a) na piotrek842 temat w 1.9TDI
    Nie wydaje mi się. Musisz zrobić logi. Może cus nie tak np. z przepływką itd.
  3. Myślałem, że powinien chodzić od razu - wyczytałem to gdzieś kilkakrotnie na forum Wentyl u mnie załącza się po jakimś czasie (nieregularnie). Klima chodzi OK. Ale co jest dziwne - jak przejadę np. 20-30 km, postój, maska w górę, wentyl nie chodzi - dotykam go ręką i zaczyna chodzić (wtedy mam zakłócenia na CB)
  4. Na pewno masz do sprawdzenia tylne czujniki ABS (oba) - może zaśniedziałe styki. Ten jest ciekawy: 01025 - Trigger for On Board Diagnostic Lamp: Malfunction - Lampka indykatora usterki Może jest powiązany z niepojawieniem się błędu na Vag-u
  5. Ale co to były za błędy??????? Po zapaleniu się kontrolek to raczej niemożliwe...
  6. 17916 - Idle Control Sys: Upper Regulation Limit Reached P1508 - 35-10 - - - Intermittent Cuś chyba z dolotem... 16500 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Implausible Signal a ten z czujnikiem temperatury.
  7. "To nie jest kraj dla starych ludzi" - :th:
  8. Radzę omijać tego Pana z daleka. Dobrze, że to sie tak skończyło.
  9. Proszę :>
  10. grabalaba odpowiedział(a) na sosiek temat w 1.9TDI
    Tu masz co nie co http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15437.0.html;highlight=charczenie
  11. No to czekam na wyniki...
  12. Zgadza się, nie trzeba odpowietrzać układu - kilkaset kilosów i wsio wróci do normy
  13. . Podepnij Vaga, zobaczymy jakie błędy wyskoczą
  14. U mnie klima po serwisie - czynnik ok, temp. przy kratce 2,5*C Tylko ten cholerny wiatrak coś nie bangla Może jest ktoś jeszcze na forum, kto jeździ na klimie z nieżyjącym wentylatorem i mu układ nie wybuchł? :gwizdanie:
  15. Witam! Po II lifcie wentylator klimy powinien się kręcić zaraz po uruchomieniu klimatyzacji. Mój wentylator podczas uruchomienia klimy przeważnie się nie załącza (czyli na 99% szczotki, bo jak już się odpali w trakcie jazdy, to mam lekkie zakłócenia na CB). Czyli jest potrzebny demontaż itd…. Z racji tego, że za ok. 10kkm robię rozrząd, chciałbym jednocześnie rozprawić się z wentylatorem. Ale do tego czasu jazda bez klimy to makabra. Rozumiem, że „wentyl” służy do regulowania temp. i ciśnienia w układzie, jego awaria powoduje ich wzrost . Jednak podczas jazdy jest jeszcze chłodnica – czy poradzi sobie ona bez wentylatora z powyższymi parametrami? Reasumując – jadę, klima chodzi bez wentyla, wjeżdżam w "korasy" – klima OFF. Zda to egzamin? Dodam, że pytam czysto hipotetycznie. I jeszcze pytanie na marginesie - czy wentylator klimy od AFN-a będzie pasował do AJM-a? Pozdrawiam
  16. grabalaba odpowiedział(a) na markie7 temat w 1.6
    Jak dolałeś rzeczywiście tylko "setkę", to nie ma się czym przejmować. Takie jest moje zdanie.
  17. Z anglika to w skrócie : "wymagana aktywacja Vag-a i kontakt z dystrybutorem w sprawie klucza." Prawdopodobnie wygasł klucz.
  18. Było np. tu http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_poziom_oleju-t8017.15.html i tu http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_diesla/b5_25_tdi_150_km_jak_poprawnie_sprawdzac_poziom_oleju-t4339.0.html
  19. grabalaba odpowiedział(a) na dawidtdi temat w 1.9TDI
    Ponad max??? Ja na Twoim miejscu szybko bym odessał nadmiar oliwy
  20. Zmiana kółek na większe i szersze niesie za sobą uczucie mniejszej kontroli nad pojazdem. Dokładne oględziny felg i opon, sprawdzenie ciśnienia w oponach oraz profilaktycznie sprawdzenie geometrii nie zaszkodzą.
  21. Masz problem z katalizatorem. Spróbuj błąd skasować Vag-iem. Jak nie da rady, to albo nie ma kata, albo się kończy.
  22. O ile się nie mylę to w b5 nie wyskakuje taki błąd. Pojawia on się dopiero w b6
  23. Szczerze - nie wydaje mi się, żeby felunek był wystawiony na giełdę. Zazwyczaj robią to pod klienta
  24. Dojście do zbiorniczka płynu masz po zdjęciu lewego nadkola (bodajże 10 śrubek gwiazdka). Pewnie masz kłopoty z uszczelką pompki. Do sprawdzenia również przewody.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.