Treść opublikowana przez grabalaba
-
[B5 AJM] Wentylator a chłodnica - pytanie
cytacik: i cytacik: Czy może ktoś podać jakieś wiarygodne źródło tego tamatu, bo dalej na forum będą krążyły dwie wersje w/w problemu.
-
[B5 AJM] problem z moca
Nie wydaje mi się. Musisz zrobić logi. Może cus nie tak np. z przepływką itd.
-
[B5 AJM] Wentylator a chłodnica - pytanie
Myślałem, że powinien chodzić od razu - wyczytałem to gdzieś kilkakrotnie na forum Wentyl u mnie załącza się po jakimś czasie (nieregularnie). Klima chodzi OK. Ale co jest dziwne - jak przejadę np. 20-30 km, postój, maska w górę, wentyl nie chodzi - dotykam go ręką i zaczyna chodzić (wtedy mam zakłócenia na CB)
-
[B5 ADP] ABS - dziwne zachowanie
Na pewno masz do sprawdzenia tylne czujniki ABS (oba) - może zaśniedziałe styki. Ten jest ciekawy: 01025 - Trigger for On Board Diagnostic Lamp: Malfunction - Lampka indykatora usterki Może jest powiązany z niepojawieniem się błędu na Vag-u
-
[B5 ADP] ABS - dziwne zachowanie
Ale co to były za błędy??????? Po zapaleniu się kontrolek to raczej niemożliwe...
-
[ALL B5] Błąd 17916 ??
17916 - Idle Control Sys: Upper Regulation Limit Reached P1508 - 35-10 - - - Intermittent Cuś chyba z dolotem... 16500 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Implausible Signal a ten z czujnikiem temperatury.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"To nie jest kraj dla starych ludzi" - :th:
-
[ALL B6] Po wymianie klocków miękki pedał
Radzę omijać tego Pana z daleka. Dobrze, że to sie tak skończyło.
- WAŻNE :)
-
[B5 AFN] EGR głośno "pyka"
Tu masz co nie co http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15437.0.html;highlight=charczenie
-
[B5 AJM] Wentylator a chłodnica - pytanie
No to czekam na wyniki...
-
[ALL B6] Po wymianie klocków miękki pedał
Zgadza się, nie trzeba odpowietrzać układu - kilkaset kilosów i wsio wróci do normy
-
[B5 ADP] ABS - dziwne zachowanie
. Podepnij Vaga, zobaczymy jakie błędy wyskoczą
-
[B5 AJM] Wentylator a chłodnica - pytanie
U mnie klima po serwisie - czynnik ok, temp. przy kratce 2,5*C Tylko ten cholerny wiatrak coś nie bangla Może jest ktoś jeszcze na forum, kto jeździ na klimie z nieżyjącym wentylatorem i mu układ nie wybuchł? :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Wentylator a chłodnica - pytanie
Witam! Po II lifcie wentylator klimy powinien się kręcić zaraz po uruchomieniu klimatyzacji. Mój wentylator podczas uruchomienia klimy przeważnie się nie załącza (czyli na 99% szczotki, bo jak już się odpali w trakcie jazdy, to mam lekkie zakłócenia na CB). Czyli jest potrzebny demontaż itd…. Z racji tego, że za ok. 10kkm robię rozrząd, chciałbym jednocześnie rozprawić się z wentylatorem. Ale do tego czasu jazda bez klimy to makabra. Rozumiem, że „wentyl” służy do regulowania temp. i ciśnienia w układzie, jego awaria powoduje ich wzrost . Jednak podczas jazdy jest jeszcze chłodnica – czy poradzi sobie ona bez wentylatora z powyższymi parametrami? Reasumując – jadę, klima chodzi bez wentyla, wjeżdżam w "korasy" – klima OFF. Zda to egzamin? Dodam, że pytam czysto hipotetycznie. I jeszcze pytanie na marginesie - czy wentylator klimy od AFN-a będzie pasował do AJM-a? Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Problem z olejem.
Jak dolałeś rzeczywiście tylko "setkę", to nie ma się czym przejmować. Takie jest moje zdanie.
-
[B6 AVF] Co mam z tym zrobić ?
Z anglika to w skrócie : "wymagana aktywacja Vag-a i kontakt z dystrybutorem w sprawie klucza." Prawdopodobnie wygasł klucz.
-
[B5 AFN] Jak w końcu sprawdzac poziom oleju
Było np. tu http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_poziom_oleju-t8017.15.html i tu http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_diesla/b5_25_tdi_150_km_jak_poprawnie_sprawdzac_poziom_oleju-t4339.0.html
-
[B5 AVG] poziom oleju
Ponad max??? Ja na Twoim miejscu szybko bym odessał nadmiar oliwy
-
[B5 APU] Problem po wymianie kół - ściąga w lewo
Zmiana kółek na większe i szersze niesie za sobą uczucie mniejszej kontroli nad pojazdem. Dokładne oględziny felg i opon, sprawdzenie ciśnienia w oponach oraz profilaktycznie sprawdzenie geometrii nie zaszkodzą.
-
[B5 AKN] Rodzaj kabla
ODB2
-
[B6 ALZ] Żółta kontrolka silnika
Masz problem z katalizatorem. Spróbuj błąd skasować Vag-iem. Jak nie da rady, to albo nie ma kata, albo się kończy.
-
[B5 ADR] Wycięcie katalizatora a "check engine"
O ile się nie mylę to w b5 nie wyskakuje taki błąd. Pojawia on się dopiero w b6
-
[ALL] Jak tu komus nie zrobic krzywdy, czyli mialem fajne kolka...
Szczerze - nie wydaje mi się, żeby felunek był wystawiony na giełdę. Zazwyczaj robią to pod klienta
-
[B5 AKN] Wyciek płynu do spryskiwania
Dojście do zbiorniczka płynu masz po zdjęciu lewego nadkola (bodajże 10 śrubek gwiazdka). Pewnie masz kłopoty z uszczelką pompki. Do sprawdzenia również przewody.