Treść opublikowana przez konus
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
a co tam zrobiłeś? wywaliłeś środkowy?
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
Przy dobrej glebie to nieważne przy jakim kole może wahacz czasem uderzyć o nadkole Ale nie ma tragedii... U mnie nawet na 16 dzieją się takie rzeczy
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
ja wczoraj napompowałem opony bo miałem spore braki i jakby 50 koni przybyło
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
kupiłeś 18"? Załóż i mów czy te 101 koni wogóle się jakoś toczy bo już miałem po felgi 17' jechać wczoraj ale w głowie ciągle siedzą mi 18 i nie pojechałem
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
to może za tydzień? może kumpla wyciągnę bo kupił B6 i jadę jutro na chrzciny coby się dobrze sprawowała
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
to lypa u mnie właśnie coś się rozpadło to będzie spokój na jakiś czas Tak że ten... :beer1:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Sam byś jechał czy z kimś?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jakbym nie miał chętnych to zgarniesz mnie? dizlem taniej
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
najprędzej to chyba na majówce się spotkamy
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
ale chętnych Jakbym wiedział wcześniej to mógłbym a tak to przed chwilą do domu wróciłem bo byłem u koleżanki
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jaki ford i gdzie to może znam historię biały ford mondeo 2006r kombi 2.0tdci 130km u dmmotors Ja chyba nigdy bym nie kupił z komisu... A z tego co wiem to z tego komisu każde auto robione jest przez lakiernika u którego malowałem audi W busku chyba tylko jeden gościu sprowadza w miarę dobre auta To kiedy ten spot?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Witaj w klubie... ale jedną sobotę i niedzielę nie wygospodarujesz jakoś? ja też jeszcze nic pewnego ale tak na 80% pojawię się :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ja mogę się dorzucić Nie marudź, przyjeżdżaj Przecież możesz jechać w parę osób i będzie zawsze taniej ja sam też nie pojadę tylko kogoś zgarnę... a jak nie to weźmiesz mnie po drodze
-
[B5 1Z] A4 TDi
http://www.majovwka.pl/
-
[B5 1Z] A4 TDi
Jak kupię alu i ogarnę wydech to pojadem
-
[B5 1Z] A4 TDi
Kupić teraz i zabrać na majówkę :gwizdanie: sądze że by się opłacało
-
[B5 1Z] A4 TDi
no kurde wiem , ale tak jak mówiłem bez klepania błotników się nie obejdzie , tył schodzi na lajcie przód się robi już nieciekawie, jak wpadnie jakaś lewa kasa, to kupię dwa błotniki i bede je klepał i robił na gładko bez kierunku i logo audi No cóż jak Krycha ma zamknięty temat to nie ma gdzie offtopować więc wybacz Kup maszynkę to dam Ci zarobić :gwizdanie: Zresztą pewnie cała okolica by się zjechała i by Ci się zwrócił zakup
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ty, a ta Twoja siostra to fajna? Bo może też bym przyjechał co pohandlować :naughty: Z taką serią do jego siostry chcesz uderzać? pewnie na RS-a by dopiero poleciała
-
[B5 1Z] A4 TDi
przyjade z kratą browarów i kupię jakąś zaślepkę żeby tylko zobaczyć co tam stoi na podwórku zamiast wiśniowej
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Naprawdę nic nie słyszałeś wcześniej? Toż to żałoba narodowa miała byś ogłoszona jak rozbierał na części... ;( Ja do tej pory nie mogę się pozbierać po takiej stracie
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja też przelatałem, zimę, na gwincie, ale wole dać sobie trochę luksusu, na zimę , i nie przejmować się o każdy próg jak to prawie, pełna seria Luksus to na starość sobie fundnij w jakiej A8 a nie za młodu chyba że kobieta w ciąży będzie to wtedy też wypada komfortu trochę dać młodemu Krycha może będę po silnik znowu jechał to pewnie zawitam po parę pierdolników
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja miałem gwint na przodzie do połowy skręcony bo tył mi się nie podniósł na tyle i było jak w bajce z komfortem dwa razy tylko się zawiesiłem jak pierwszy śnieg mnie zaskoczył i próbowałem do roboty dojechać :gwizdanie: Tak to nie narzekałem
-
[B5 1Z] A4 TDi
a po co wyżej? chcesz się w rolnika pobawić i kozę hodować?
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Ile dałeś za żarówki dwuwłóknowe? zarzuć linkiem z aukcji jak masz
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja mam na zimę 16" i wystarczy i tak prawie się toczą na stali to nawet 16" z minimalną glebą się wyróżnia