Treść opublikowana przez konus
-
[B5 1Z] A4 TDi
Tylko odrazu mowie że jak coś to nie jadę się chwalić bo ni ma czym goła seria... Jadę obczaić na żywo wasze wózki i coś zgapić
-
[B5 1Z] A4 TDi
o to Bym sie nie bał Bo wiesz... Różne rzeźniki chodzą po tej ziemi a kumpel studiuje w Krk i na blachach TBU mu już całą A3 wyrysowali dookoła Kombinujcie tam coś w takim razie w jaki weekend to wpadnę :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
A nie dostanę jakiej kosy u was jak przyjadę zza wisły na blachach TBU?
-
[B5 1Z] A4 TDi
No to już... Nawet nie wiedziałem że w Brzesku macie spoty
-
[B5 1Z] A4 TDi
Róbta spota w niedziele bo mam ciśnienie gdzieś się przejechać to bym odwiedził małopolskę
-
[B5 1Z] A4 TDi
To u mnie w zimie po wjechaniu w dziurę podrywało a teraz to przy lekkim pochyleniu budy na skręconych koła trze... Nawet jak wyjeżdżam odemnie ze wsi na trasę i przejeżdżam na drugi pas przez delikatną koleinę Szukam rozwiązania do dobrej gleby i oszczędzenia błotników ale chyba jedyną opcją to chyba wrzucić opony 225/45 r16 żeby miały niższy profil bo mam takie na strychu... A ból podwójny bo nadkola malowane były niecały rok temu i już lakier pęka
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ja zrobiłem polerkę tempo i w ten sam dzień wydmuchało uszczelkę pod głowicą... Później za każdym razem jak nawoskowałem to na drugi dzień deszcz... Wczoraj umyłem szamponem za 7 zł i dzisiaj śnieg Sąsiad się się śmieje że myjąc auto zaklinam deszcz A panie coś pisałeś kiedyś że po założeniu rozpórki już opony Ci nie trą przy skręcie... O którą rozpórkę chodziło?
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
Felga rwie suty tylko ciut większa gleba by się sprzydała do niej żeby było naprawdę zacnie Sam mam upatrzoną taką tylko w 17 calach ale ceny benzynki powodują że ciężko cokolwiek odłożyć na nią
-
[B5 1Z] A4 TDi
Chyba że tak Ja już nie wkładam serca do pucowania bo wtedy na drugi dzień murowany deszcz
-
[B5 1Z] A4 TDi
To czym Ty ją potraktowałeś że wyszło takie lustro na drzwiach?
-
[B5 1Z] A4 TDi
co to za koza? Ale połysk że fiu fiu :gwizdanie: Słit focie można robić w drzwiach
-
[B5 AFN] Srebny Avant w Dolnośląskim!
Zakładaj hokej na jego miejsce i albo dużo wkrętów albo trytytek W razie czego z całym zderzakiem odleci :gwizdanie: Wnętrze piękne Kolor też niczego sobie.... Powodzenia w modach
-
[ALL B5] Przytarte zawieszenie pytanie o element.
Zrobiłbym Ci fotkę mojego ale ręki tam nie włożę teraz z aparatem :gwizdanie: Powiem tylko tyle że u mnie już niewiele tego zostało... Jeszcze trochę i śruby co to aluminium jest przykręcone to zedrę
-
[B5 1Z] A4 TDi
Prędzej jakie klamki Bo słoneczka trochę mi się nie widzą... :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Zrób żółtą podsufitkę :gwizdanie: Pięknie to wyszło
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Ale tez i potrafi wypić.... :gwizdanie: Na pewno przed wsadzeniem V-ki muszę poczekać aż siostra zda prawko i kupie z nią na pół jakiego gazika do latania na codzień żebym nie popłynął z benzyną
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
No gdybym miał z 1000 zł odłożone to bym V-kę zapitolił ale ostatnio chorowałem i jestem spłukany... ledwo na wymianę uszczelki mi starczyło...
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Tak wczoraj polerowałem, chuchałem aż uszczelkę pod głowicą wydmuchałem Woda w oleju, olej w wodzie, spaliny korkiem poszły i zawory się tukły jak w starym dizlu w dodatku wyszło że głowica pęknięta Same straty ;( Ale przynajmniej się opaliłem przez te dwa dni na takim słońcu
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
A taki ładne hamerykańskie audi było
-
[B5 ADP] Problem z gwintem
A no to ja właśnie nie mam helperów :gwizdanie: w sumie dwa tygodnie miałem wszystko na wierzchu bo belkę całą wyciągałem tylko nie myślałem że będę musiał odboje zmieniać Jak będę miał czas to nożyk i jazda
-
[B5 ADP] Problem z gwintem
W sumie to chyba obetnę bo nie będę musiał wyciągać i rozkręcać całego gwintu tylko jakoś wytnę po kawałku Najwyżej jak będę robił na zimę renowacje to może założę ori
-
[B5 ADP] Problem z gwintem
Właśnie chodziło mi o to czy dokupię same odboje Tylko właśnie czy do gwintu nie powinny być jakieś twardsze? Czy można zakładać wszystko jak leci? A co to są te helpery? Na wysokość tył jednak zostaje tak jak jest tylko chcę choć trochę amoryzacji A przodu się nie da w dół bo za duże ET felgi i jak skręce kołami na prostej nawierzchni to od opony do nadkola jest niecały centymetr więc lypa :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Jak pływa to polecam sprawdzić tuleje na tylnej belce... Przerabiałem to samo że przy 120 km/h miałem śmierć w oczach... Jeśli przeguby do zmiany to powinny strzelać niemiłosiernie przy skręconych do opory kołach i ruszaniu. Jeśli szarpie kierownicą to faktycznie mogą być tarcze... Ja już calutkie zawieszenie robiłem (wahacze, końcówki stabilizatora, tuleje na tylnej belce i gwint) i malowałem prawie calutkie auto takie było poobijane Poszukam foto i podeślę Ci na PW Jak zadbasz i zrobisz wszystko to napewno uśmiech nie zniknie z twarzy przy każdej przejażdżce... :gwizdanie:
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
To chyba kolega nie widział mojego audi jak wyglądało jak kupiłem łobdarciuch był taki że nawet zdjęć nie pokazywałem. Powoli do celu nie odrazu Warszawę odbudowali Jak chcesz to mogę Ci podrzucić fotki jak wyglądało moje zanim je ogarnąłem A co do autka micha to ładna seria... Idealna do modów Dobry wybór jak na pierwsze autko
-
[B5 ADP] Problem z gwintem
Niżej tył nie siądzie... Góra 1 cm przy pełnym baku i komplecie ludzi bo odboje nie puszczą niżej Nawet nie tyle chce niżej co krótsze odboje żeby była amortyzacja jakakolwiek bo póki co to tak jakby z tyłu była tregla zamiast amortyzatora PS. Było sporo niżej jak miałem profil 45 na 16 calach Grunt to slalomik i znajomość każdej dziury