Treść opublikowana przez Piechol
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
7 litrów w BFC multi mi brał na spokojnej trasie dosyć jak już była droga na Poznań i prędkości ok 150km/h to już minimum 8 a co do teraźniejszego 1,9 tdi ostatnio 140-150 na szybkiego ruchu i później tak do 120 wszędzie indziej -> 6 literków
-
[B5 ADP] Co myslicie o tych felach ??
ET34 do b5 w sam raz, to "chyba" są ori z B8 felgi za tą kasę to naprawdę w porządku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jeszcze powiem żebyście nie szli do kina czasem na "Idealny chłopak dla mojej dziewczyny" czy coś takiego bo padaka mogłem iść na Włatców muchów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeśli chodzi o Kinga to koniecznie "Lśnienie" zobaczcie, stary ale jary film
-
[B5 AFN] Moje auto
fajna furka wykresik też spoko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
np. tu http://www.a4-klub.pl/smf/motul_pelna_gama_produktow-t44215.0.html lub http://www.a4-klub.pl/smf/motuloferta_bardzo_dobre_ceny-t53467.0.html
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
przeczytaj trzeci punkt w pierwszym poście tego wątku
-
Powrót zimy
Poznań -> niby padało, niby mróz, a śniegu prawie ni ma
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Miro z A3 clubu to zmieniał u siebie napisał cośo tym w swoim wątku u Nas na forum
-
Strefa Śmiechu
Szef na spotkaniu sylwestrowym do kolektywu zakładowego: - Kryzys, moi drodzy, wszędzie plajty, bankructwa i komornictwo zębate się panoszy... A u nas, moi drodzy, pensje w mijającym roku były wyższe aż o 50%!!! Tak, tak - 50%... - ????....w stosunku do którego roku, dyrektorze nasz najmilejszy??? - ...w stosunku do nadchodzącego, kochani... :gwizdanie: Od czasu, jak spróbowałam nowego "Dove", moja skóra odmłodniała, stała się delikatna, przyjemna w dotyku - taka aksamitna wręcz. Zmarszczki się zmniejszyły a rysy wygładziły. Poczułam się młodsza i piękniejsza. Przybyło mi nowych sił. Aż sama się zdziwiłam! Chociaż w smaku - mydło jak mydło...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o masakra co tu się działo... powitać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sorry za OT Musashi doszło PW?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema popołudniowa co do spota to ja tez odpadam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ok, to czekamy na rezultaty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spokojna Twoja rozczochrana ale tył czy całość?
-
[ALL B7] Przyciemnienie szyb - 3 warianty
to jest decyzja?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko Madas, jak go ściągnąłem w packu to od razu pomyślałem o Tobie cześć Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie muza gra
-
[B5 ABC] Jak to jest z tymi CB radiami ?
dokładnie ja mam Floridę na dachu i 5 km słyszę w trasie spokojnie a przynajmniej auto jakoś wygląda :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
jak wykonasz te plany to rispekt będzie jedna z niewielu jasnych B6 która mi się będzie podobać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tyle to wiem ale i tak małe są...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale za***iste foty są w większej rozdziałce gdzieś, to bym sobie na pulpit walnął?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema
-
Wakacje nad morzem - co polecacie
na Półwyspie byłem kiedyś bardzo dawno w Kuźnicy bodajże, bardzo spokojna miejscowość, jak ktoś tego na wakacjach potrzebuje ja byłem w 2005, 2006 i 2007 i zawsze był