Treść opublikowana przez rakud29
-
[ALL B6/B7] Jakie powinny być korekcje na pompkach
witam koledzy dzisiaj sprawdzalem korekcje na pompkach i przy 70 stopniach na tyle byl rozgrzany silnik bylo cylinder 1 -0.25 2 -0.03 3 0.00 4 +0.28 co o tym myslicie jaka jest norma
-
[ALL B7] pomoc 17056 - Cylinder 2 Glow Plug Circui
koledzy czy to swieca siadla czy cos innego a jeszcze drugi cylinder to z ktorej jest strony[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 16:40_________________________________________________i co koledzy jest to blad siadnietej swiecy prosze was o pomoc
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
Koledzy a co z opisem jest gdzies
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
to jak to jest z tymi swiecami jak sie je wymienia
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
dopiero zamowilem kabelek ciezko sie je wymienia
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
to jak to jest bo juz nie wiem jest gdzies opis wymiany swiec
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
dlaczego tak szybko
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
jest gdzies opis jak wymienia sie swiece ciezko jest to zrobic
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
wlasnie zle odpala samochod stoi na polu i czy -20 czy -5 kontrolka od swiec gasnie po ok 2 sekundach nie ma roznicy
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
kloedzy a jak z ta kontrolka bo mi swieci bardzo krotko tak ma byc
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
koledzy a jak powinno byc z ta kontrolka od swiec nie powinna dluzej swiecic
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
koledzy a jak jest z ta kontrolka od swiec bo u kolegi dlugo ona sie swieci a przy moim blb gasnie jako pierwsz bardzo szybko czy to jest zimno czy cieplo
-
[B7 BKE] Słabo pali na mrozie.
Kabel będę miał po niedziel a jak by świece padły to kontrolka od świec się nie będzie świecić i chyba przy -25 by już nie zapalił a on pali tylko kręciłem ok 7 sekund nim złapał
-
[B7 BKE] Słabo pali na mrozie.
terza nie sprawdzi sie czy w cieple pali lepiej bo wszedzie zimno w garazu tez prosze kogos o odpowiedz jak w prosty sposob sprawdzic ten zaworek
-
[B7 BKE] Słabo pali na mrozie.
czyli sciagnac tylko weza i dmuchnac [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 20:48_________________________________________________czy moze sciagnac weza co jest na wejsciu zaworka i patrzec czy nie bedzie cofac paliwa [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 20:50_________________________________________________dobrze mysle ze to jest zasilanie z pompki przechodzi paliwo przez ten zaworek i idzie na wtryski czy jakos inaczej to jest
-
[B7 BKE] Słabo pali na mrozie.
koledzy a mozna to jakos sprawdzic przed wymiana [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 20:10_________________________________________________kto pomoze
-
[ALL B6/B7] czy przy chipie zmienia sie dawka startowa
no zobaczymy
-
[B7 BPW] Problem z autem
tak to wyglada ze glowica poszla troche cie to pociagnie po kieszeni
-
[ALL B6/B7] czy przy chipie zmienia sie dawka startowa
witam koledzy mam takie pytanie czy przy chipie zmienia sie dawka startowa bo robilem chipa i wydaje mi sie ze teraz jak go pale zimnego po dlugim postoju to pali ale tak jakby troche dluzej musial zakrecic przedtem od tyku bylo
-
[B6 AWX] Świece w B6 AWX z 2001 roku - dwa rodzaje?
czy swiece lubia sie urywac
-
[B7 BLB] Dziwny objaw po zapaleniu,podwyzszone obroty i nieregularna praca silnika
tak ale tez tak szarpie i skacza przez ten czas
-
[B7 BLB] Dziwny objaw po zapaleniu,podwyzszone obroty i nieregularna praca silnika
to nie sa podwiekszone obroty tylko wyskaocza ponad 1000 i przez jakies 3 sekundy tak szarpie silnikiem i widac ja te obroty skacza po czym spadaj na dol i jest ok myslalem ze moze swiece
-
[B7 BLB] Dziwny objaw po zapaleniu,podwyzszone obroty i nieregularna praca silnika
witam koledzy dzisiaj zapalaem auto bylo -20 pierwsze krecenie zacza lapac ale nie zapalil bylo ono nie dlugie drugie krecenie zapalil ale tak dziwniw obroty poszly na ponad 100 troche tak zaszarpalo tak z 3 sekundy po czym obroty spadly i chodzil ok poradzcie dlaczego sie tak dziele
-
[ALL B6/B7] bluetooth i podlaczenie mikrofonu
witam czy moge jakos uzyc bluetooth ktore bylo juz w aucie pewnie dodane do orginalnego radia z nawigacja ale ktos je sprzedal obecnie mam pioneera avic samo bluetooh dziala bo mi wykrywa go telefon i na fisie pokazuje jak ktos dzwoni ale czy da sie podpiac do niego mikrofon i zrobic tak zeby odbierac polaczenia[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 11:24_________________________________________________kto pomoze
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
wlasnie wiec szukamy kto chetny niech pisze