Treść opublikowana przez manny90
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
To niech siosterka je zrobi :gwizdanie: Nie znasz mojej siostry Muszę sam to zrobić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
i do roboty... ;(
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Byłoby git ;P Dzięki Najlepiej przyszły wtorek, ale oczywiście się dostosuję. BTW, okazało się, że mam grzane lustra (instalacja jest i działa), stare grzałki tylko padły. Teraz pozostaje przerobienie ich pod grzanie po tylnej szybie i wklejenie nowych mat
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
No właśnie ja nie mam ;/ Być może po pierwszym lifcie zrobili te mocowania... Niestety zdjęć ze skody nie mam, jeśli będzie możliwość to dzisiaj zrobię. Jak na razie mijam się z siostrą, więc po prostu nie mam możliwości zrobienia fotek.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://kontakt24.tvn.pl/temat,pozar-w-duzym-zakladzie,51112.html?token=242e2cee5e7d2548e8aa509353ae8fdd Najpierw kabel, teraz PESA...
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Tak jak mówię, w skodzie są montowane pod maską, jak w polifcie. Więc fotki zrobię. A to że chce spróbować wsadzić do siebie to inna sprawa, ale jeśli jest taka jak na zdjęciu i mocowania są, to pewnie o do przedlifta nie będzie problemu:
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Cyknę wieczorem. Może nawet pokombinuję i spróbuję przełożyć do siebie. Koszt zerowy, a będzie pewność. Tylko muszę sprawdzić do mojej przedliftowej maski podejdą...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja będę
-
[ALL B5] Wymiana żarówki - podświetlenie popielniczki
Nawet nie wiedziałem, że jest podświetlana... Dzięki, przyda się
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
u mnie nigdy nie jeździł...
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Tak się składa, że w domowej flocie mam Skodę Octavię I, tam też jest mgiełka, spryski montowane pod maską (jak w B5 po lifcie). Jak będę w domu to cyknę fotę, ale podejrzewam, że będą takie same jak w passacie... Dziwna sprawa, że w Audi tych sprysków nie montowali...
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Niestety... Ale maty trzym dla mnie. Na pewno je wezmę.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.youtube.com/watch?v=24zhARn1Jb8&has_verified=1- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Dokładnie ta sama...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://demotywatory.pl/2375839/Mistrz-cietej-riposty Mistrzostwo świata!- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja nic takiego nie ciągnąłem... Masz fis z komunikatem o otwartych drzwiach?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Gruba sprawa Może wyjaśnimy to na spociku jakimś dzisiaj?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Bocznych słupków?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Co masz na myśli mówiąc dodatkowe kable od Fisa? Musisz mieć wtyczkę bądź jej zamiennik. Każdy pin ma przypisaną funkcje, (jest rozpiska na pierwszych stronach), musisz z każdego pinu cigną ć kable do odpowiednich miejsc w samochodzie. Nie ma gotowej instalacji... Tak jak amokk napisał... Przeczytaj ten wątek od początku do końca.- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Dobra robota Dropsone!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Aloszka- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ktoś na forum sprzedawał wtyczkę ostatnio. Możesz ją zrobić z taśm komputerowych (ATA- takie starsze do dysku twardego). Ja np kupiłem porty USB, zakończone są 5 pinową wtyczką, kupujesz 4 i masz wtyczkę 20 pin. Kable oczywiście musisz ciągnąć nowe...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Biorę, o której mogę dzisiaj podjechać? Manny albo do 12 albo dopiero w srode po poludniu... 11:15 może być? Akurat na basen będę jechał... - Meetingi Kujawsko-Pomorskie