Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. a pana to juz kaaaaawał czasu tu nie widziałem albo sie dobrze kryjesz bryka po składzie budowalanym avantem wozi cement i cegły
  2. a o co chodzi z Geloo ? chodzi o to że jest gelo i Gelooo i ogniwa pośredniego brakuje
  3. a pana to juz kaaaaawał czasu tu nie widziałem albo sie dobrze kryjesz
  4. żeby zmienić full uszczelnienia w pompie to trza sie albo znać na rzeczy albo mieć farta. ja bym sie nie podjał. Odpowietrzenie pompy to nie wcale taka wielka filozofia. No ja jak miałem wyciek to oddawałem do pompiarza to płaciłem 500zł za wymontowanie, uszcvzelnienie i kalibracje i później montaż z ustawieniem wszystkiego. Samo uszczelnienie i kalibracje powiedzieli mi 350zł. Więc musisz sie zastanowić czy dasz rade sam.
  5. ale co chcesz zrobić? wtawić w ori puszkę po katalizatorze? wyciąć załkiem puche i wspawać rure? bo jak napisałes to mi sie włączył szyderczy uśmiech
  6. Jesli o mnie chodzi zalezy o której wróce do Lublina. Jesli o jakiejś normalnej porze to i ja wpadnę
  7. heheh wyluzuj. I tak naprawde nic przydatnego w tym temacie nie padło poza wyzywaniem sie niektórych że wioska itp żeby nie zakładać. Z rzeczowych porad nic nie kojarze [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 15:22_________________________________________________ hehe Ty też kolego wrzuć na luz. Ok ja już się nie odzywam i nie narażam ludziom z GUSTEM z mojej strony koniec OT
  8. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    co znaczy nie więcej jak tylko to że bełemki Ale spoko goście Tak samo jak ci z hondy. do tych z hondy nic nie mam a bełemek i dresów nie lubie jak Hitler żydów :gwizdanie:
  9. ok gust to wyczucie estetyki (wikipedia ). Nie jestem polonistą i nie będe się sprzeczał na tematy których nie znam. więc co oznacza Twoje zdanie: bo wg Twojej wypowiedzi wynika że jeśli ktoś ma gust lub nie to albo ten co lubi blondynki ma gust a brunetki nie, lub na odwrót. zaprzeczasz sam sobie tymi dwoma zdaniami: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 14:48_________________________________________________ dobrze że Ty rozumiesz
  10. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    co znaczy nie więcej jak tylko to że bełemki
  11. Niektórzy zakładają skarpetki do sandałów i też mają to gdzieś, że 80% społeczeństwa ma z nich polew. nie sztuką być w tych 80% tylko sztuka jest mieć swoje zdanie i przekonania których się trzyma a nie majta jak chorągiewka na wietrze byle iść za ogółem Sztuką jest czerpanie dobrych wzorców. Gust ma się albo się go nie ma ale mając kontakt z poprawnymi wzorami można sobie gust (wyczucie gustu) wyrobić :gwizdanie: Mówi to były fan chromu na metry. Też się tak odgrażałem, nawet Ykk dostał przeze mnie ostrzeżenie a teraz mi wstyd to nie jest tak że sie gust ma albo nie. za bardzo upraszczasz. każdy ma inne wyczucie i różne rzeczy sie podobają. tak samo jakbys chciał powiedzieć że 20% facetów ma ładne dziewczyny bo akurat tym 80% sie nie będzie podobała. Tak samo jest z muzyką, filmem i samochodami. są faktycznie czasami totalne bezguścia ale to juz pomińmy jako margines społeczny.
  12. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    byłem ostatni w IC to stało jego auto na 16" tych co kupił[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 17:22_________________________________________________BMW nas pobiło [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 13:00_________________________________________________ tylko jak widac na zdjęciu nie wszyscy założyli kościołowy dres na wypad pasujący do bełemek :polew: :polew: e sa tam ludzie z beeemek siódemek to nie wypada a wypada jechac na zlot bełemek bez 3 pasków na ramionach?
  13. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    byłem ostatni w IC to stało jego auto na 16" tych co kupił[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 17:22_________________________________________________BMW nas pobiło [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 13:00_________________________________________________ tylko jak widac na zdjęciu nie wszyscy założyli kościołowy dres na wypad pasujący do bełemek:polew: :polew:
  14. Niektórzy zakładają skarpetki do sandałów i też mają to gdzieś, że 80% społeczeństwa ma z nich polew. nie sztuką być w tych 80% tylko sztuka jest mieć swoje zdanie i przekonania których się trzyma a nie majta jak chorągiewka na wietrze byle iść za ogółem
  15. jest poprostu robota is ie jej trzymam a że przy okazji sie zrobi doktora to skutek uboczny nie mam ciśnienia na prace naukową. Jak sie trafi coś lepszego to pomysle o zmianie
  16. co się nie da wyżej? joke sytuacyjny, że niby wyższego wykształcenia niż inż. nie ma luźno tylko takie żarty żarciki Rób rób tego profesora hehhe ale ja sie nie napinam tylko nie wiedziałem o co Ci chodzi niema wyższego od inż tytułu technicznego naukowy oczywiście jest czyli np dr, dr hab, prof wątpie że mi do profesury sie będzie chciało w to bawic ale zobaczymy
  17. jak w kratkę na górze. pokaz foto albo daj na PW
  18. i na tych dwóch sentencjach zakończył bym spory co sie komu podoba a co nie Mysle że ten watek powinien się ograniczyc do ewentualnych problemów w instalacjach itp
  19. samochód był skukniety przez kawałek przednich drzwi, całe tylne i nadkole jak kupowałem i z mojej wiedzy wynika że handlarz wymienił drzwi ale okazuje sie że na takie z anglika. Choć te drzwi po rozebraniu okazały sie że były w jeszcze innym kolorze bo wnetrze było inne. To była chyba taka kombinacja alpejska że szok. Samochód sam z siebie na pewno anglikiem nie był bo wg VIN to europejczyk ani niema żadnych śladów przeróbek z anglika. Tak więc po angliku co najwyżej odziedziczył drzwi. Pozatym wygląda na to że na chama wymienili drzwi nie zakładając ori okablowania tylko to które tam było. Myślałem wcześniej że może panel w drzwiach kierowcy jest walnięty ale wymieniłem boczki z panelami i jest tak samo wiec to wina chyba podłączeń. Ma ktoś może schemat elektryki w prawych drzwiach jak powinno być w oryginale i jak powinny byc podłaczone tam pod listwą przy progu?
  20. de gustibus non disputandum est
  21. A bywało że było jedno a drugiego nie było? Widocznie bywało skoro u Ciebie tak jest jeszcze wiele sie chyba dowiem o audi bardziej mnie boli że z panelu na drzwiach kierowcy nie mam władzy nad szyba i lusterkiem i będe musiał coś z tym zrobic.
  22. kazdy Ci powie że wyglądały będa źle itp. Ja tu prowadziłem kiedyś nawet batalie że nie jest źle ale oczywiście jedna małpka powie a reszta przyklaszcze i wyszłem na tego złego a one nie wygladają na tak szerokie jak te z s6 ale spróbuj może akurat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.