Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki Chełmskie
miałes dwie na miejscu to Ci było źle to teraz szukaj
-
Spociki Chełmskie
- Spociki Chełmskie
ta dropsiarze :polew: kupili paczke tictaców i wciągneli nosem :polew: :polew:- jakie spalanie przy 17
To co komp pokazuje niestety odbiega od rzeczywistości. Zalej po korek, przejedź kilkaset km i zalej spowrotem pod korek i zobaczysz ile spalił na ile km. Wtedy masz rzeczywiste spalanie bo to z kompa można schowac miedzy bajki :gwizdanie:- [B5 AJM] Głośne świszczenie turbiny.
żałuj fajny efekt jak kręcisz do 3000rpm a tam jeszcze świst słychac- [ALL] Pleśń na dywanikach welurowych-czym usunąć
powinno. tylko je dobrze wysusz i wywietrz po tym bo te środki od pleśni lubią mocno smierdziec :gwizdanie:- [B5 AJM] Głośne świszczenie turbiny.
czyli pewnie kata niema i dlatego.- Spociki Chełmskie
nie... wesele wtedy mam ja tez mam tu gdzie rafi?- Spociki Chełmskie
jeśli tylko nie wybuchnie jakiś kataklizm albo inne nie wiadomo co to pewnie się zjawię- [B5 AKN] black Q!
niestety muszę Cie zgasić to nie ekspresja mrogala.... to cytat!!! a z czego ten cytat? Co do expresji mrogala to czesto idzie sie o tym przekonac może tym razem sie pomyliłem- Spociki Chełmskie
ok luzik, jak będzie cos dokładniej wiadomo to rzucaj info i sie zobaczy- Spociki Chełmskie
czemu za 2 tyg? plany fajne na żółtkach ?- Spociki Chełmskie
:gwizdanie: Będę niedaleko Ciebie nocował w takim wypadku zapraszam z flaszeczką weselnej i porzadzimy nie wiem, solar cos wymyslił z tym 14. Nie widziałem nigdzie żadnych ustaleń co do spota- Spociki Chełmskie
slalomem? W sumie wesele będzie pod Lublinem ale będzie dwudniowe :gwizdanie: I planuję troszkie zapić, bo impreza będzie dobra Widzisz Solar jaka menda? Woli sie spic sam niz przyjechac na spot i z nami- [ALL] Wpływ subwoofera na samochód po wypadku
tez przezyłem to w weekend. Wymieniałem głośniki w półce. Zaraz za oparciem kanapy od spodu półki masz takie 4 białe zatrzaski. Jak masz farta to wypychasz półke do góry one wyskakuja a potem ją wysuwasz w strone przodu samochodu. Ale najpierw odłacz przewód od dodatkowego stopa jeśli masz. Wyjdzie Ci tylko obicie na takiej dykcie a nie cała metalowa półka dla jasności. Ja nie miałem tyle farta i połamałem 2 zaczepy ale i tak się dobrze trzyma- [ALL B5] Zawieszenie obniżone a komfort jazdy
Ale masz całą zawieche 1BE czyli sprężyny i amory czy tylko spręzyny z tej zawiechy?- [B5 AKN] black Q!
Ach tem mrogal i jego expresja :polew:- [ALL] Pleśń na dywanikach welurowych-czym usunąć
Wypierz je dokładnie, kup jakiś specyfik od pleśni i tym róniez obficie zlej i wyczyść ponownie i powinno załatwic sprawę. http://alergia.med.pl/preparaty-plesn-grzyby-c-52_63.html- jakie spalanie przy 17
Szczerze powiedziawsze nie spodziewałem sie wzrostu spalania przez większe koła. A zastanawiałem sie nawet nad kupieniem 16" Ale ok koniec OT niech sie ini wypowiadaja jak to u nich wygląda. A tak dla pełnego rozeznania u mnie przy tych największych mrozach w zime 90% miasta spalił na 15" 9,5l ale zanim dojechalem do celu to nie łapał temp. a średnie w zime to 7,7l.- jakie spalanie przy 17
Ja jeżdzę a 15" w lato moim AFNem i około 6,5 średnio troche miasta troche trasy, ale czasami przyciskam- [B5 1Z] Duże spalanie
Życze oby to była wasza złota przyczyna w która watpie No ja też bym tego chciał bo masakra co się dzieje. Co ty byś obstawił? Wyciek paliwa? Tak jak podałem na samym poczatku ja stawiam na wyciek. Przy srednim spalaniu 7litrów jakby wzrosło do 8 to bym uwierzył w filtr powietrza ale jak mówisz że na baku zrobiłes 600km przy zbiorniku 60l to mamy spalanie 10l to nie wiem co by musiało sie tam dziać żeby silnik 1Z który ma 90PS tyle spalił. Filtr może być tez zafajdany i mieć jakiś tam wpływ ale ja bym szukał jednak jeszcze gdzieś.- [B5 1Z] Duże spalanie
Życze oby to była wasza złota przyczyna w która watpie- [B5 AKN] black Q!
szalejesz- [B5 1Z] Duże spalanie
Wpływa jak najbardziej ale chyba nie w ilości takiej jak autor napisał- [B5 AKN] black Q!
tzn jak jedno auto? co masz na mysli?? miałem na myśli że gość miał tylko jedno auto po bliskim spotkaniu a nie milion na placu aaa - Spociki Chełmskie