Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. pastaldo odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    miałes dwie na miejscu to Ci było źle to teraz szukaj
  2. pastaldo odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
  3. pastaldo odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    ta dropsiarze :polew: kupili paczke tictaców i wciągneli nosem :polew: :polew:
  4. To co komp pokazuje niestety odbiega od rzeczywistości. Zalej po korek, przejedź kilkaset km i zalej spowrotem pod korek i zobaczysz ile spalił na ile km. Wtedy masz rzeczywiste spalanie bo to z kompa można schowac miedzy bajki :gwizdanie:
  5. żałuj fajny efekt jak kręcisz do 3000rpm a tam jeszcze świst słychac
  6. powinno. tylko je dobrze wysusz i wywietrz po tym bo te środki od pleśni lubią mocno smierdziec :gwizdanie:
  7. czyli pewnie kata niema i dlatego.
  8. pastaldo odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    nie... wesele wtedy mam ja tez mam tu gdzie rafi?
  9. pastaldo odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    jeśli tylko nie wybuchnie jakiś kataklizm albo inne nie wiadomo co to pewnie się zjawię
  10. niestety muszę Cie zgasić to nie ekspresja mrogala.... to cytat!!! a z czego ten cytat? Co do expresji mrogala to czesto idzie sie o tym przekonac może tym razem sie pomyliłem
  11. pastaldo odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    ok luzik, jak będzie cos dokładniej wiadomo to rzucaj info i sie zobaczy
  12. pastaldo odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    czemu za 2 tyg? plany fajne na żółtkach ?
  13. pastaldo odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    :gwizdanie: Będę niedaleko Ciebie nocował w takim wypadku zapraszam z flaszeczką weselnej i porzadzimy nie wiem, solar cos wymyslił z tym 14. Nie widziałem nigdzie żadnych ustaleń co do spota
  14. pastaldo odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    slalomem? W sumie wesele będzie pod Lublinem ale będzie dwudniowe :gwizdanie: I planuję troszkie zapić, bo impreza będzie dobra Widzisz Solar jaka menda? Woli sie spic sam niz przyjechac na spot i z nami
  15. tez przezyłem to w weekend. Wymieniałem głośniki w półce. Zaraz za oparciem kanapy od spodu półki masz takie 4 białe zatrzaski. Jak masz farta to wypychasz półke do góry one wyskakuja a potem ją wysuwasz w strone przodu samochodu. Ale najpierw odłacz przewód od dodatkowego stopa jeśli masz. Wyjdzie Ci tylko obicie na takiej dykcie a nie cała metalowa półka dla jasności. Ja nie miałem tyle farta i połamałem 2 zaczepy ale i tak się dobrze trzyma
  16. Ale masz całą zawieche 1BE czyli sprężyny i amory czy tylko spręzyny z tej zawiechy?
  17. Ach tem mrogal i jego expresja :polew:
  18. Wypierz je dokładnie, kup jakiś specyfik od pleśni i tym róniez obficie zlej i wyczyść ponownie i powinno załatwic sprawę. http://alergia.med.pl/preparaty-plesn-grzyby-c-52_63.html
  19. Szczerze powiedziawsze nie spodziewałem sie wzrostu spalania przez większe koła. A zastanawiałem sie nawet nad kupieniem 16" Ale ok koniec OT niech sie ini wypowiadaja jak to u nich wygląda. A tak dla pełnego rozeznania u mnie przy tych największych mrozach w zime 90% miasta spalił na 15" 9,5l ale zanim dojechalem do celu to nie łapał temp. a średnie w zime to 7,7l.
  20. Ja jeżdzę a 15" w lato moim AFNem i około 6,5 średnio troche miasta troche trasy, ale czasami przyciskam
  21. pastaldo odpowiedział(a) na zarcel temat w Audi A4 B5
    Życze oby to była wasza złota przyczyna w która watpie No ja też bym tego chciał bo masakra co się dzieje. Co ty byś obstawił? Wyciek paliwa? Tak jak podałem na samym poczatku ja stawiam na wyciek. Przy srednim spalaniu 7litrów jakby wzrosło do 8 to bym uwierzył w filtr powietrza ale jak mówisz że na baku zrobiłes 600km przy zbiorniku 60l to mamy spalanie 10l to nie wiem co by musiało sie tam dziać żeby silnik 1Z który ma 90PS tyle spalił. Filtr może być tez zafajdany i mieć jakiś tam wpływ ale ja bym szukał jednak jeszcze gdzieś.
  22. pastaldo odpowiedział(a) na zarcel temat w Audi A4 B5
    Życze oby to była wasza złota przyczyna w która watpie
  23. szalejesz
  24. pastaldo odpowiedział(a) na zarcel temat w Audi A4 B5
    Wpływa jak najbardziej ale chyba nie w ilości takiej jak autor napisał
  25. tzn jak jedno auto? co masz na mysli?? miałem na myśli że gość miał tylko jedno auto po bliskim spotkaniu a nie milion na placu aaa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.