Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. :> no nie wiesz co to krecha?
  2. nie nie my będziemy dolotem wciągać co popadnie a nie cukier puder Tylko co by Ciebie nie wciagnęło jak tam zajrzysz
  3. ze mnie bo nie wiem o co Wam chodzi z tymi krechami. Jak chcecie wciagac to chyba cukier puder
  4. będą sie nabijać
  5. bedziem krechy robić chcę zobaczyć jak duża różnica ja nie kumaty
  6. Jest uszczelka między turbo i katem i miedzy katem a reszta wydechu. Niema konieczności jej wymiany ale na pewno nie zaszkodzi bo jak będzie zakorodowana to po następnym założeniu może nie trzymać dobrze. Chyba w IC mają ale musisz sie upewnić.
  7. No Marcinie fajny winik tez tak chce W niedzielę przewieziesz
  8. Uploaded with ImageShack.us To ile kasiorki zabrać na 2 szt znaczka audi ?
  9. Spoko To czekamy na relację. A ode mnie poszło pw [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 13:31_________________________________________________Paput gdzie ja to ostatnio słyszałem? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=195864.0;topicseen ale ja już problem rozwiązałem I to była wina opon? tak, jednej, druga jest ok bywa
  10. Spoko To czekamy na relację. A ode mnie poszło pw [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 13:31_________________________________________________Paput gdzie ja to ostatnio słyszałem? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=195864.0;topicseen ale ja już problem rozwiązałem I to była wina opon?
  11. Spoko To czekamy na relację. A ode mnie poszło pw [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 13:31_________________________________________________Paput gdzie ja to ostatnio słyszałem? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=195864.0;topicseen
  12. pastaldo odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Ale Ty Kowi wyjątkowy jesteś
  13. Zobacz w InterCarsie czy mają a najlepiej zapytaj kolege puertoss bo on tam pracuje i powinien wiedzieć.
  14. Narazie mnie nie wydymali wiec jest ok Jak zaczną to przerzuce sie na puławy strzeż się solara, on to dopiero ma ciemne interesy Ty synek hamuj bajere bo skarbówka znów Cie bedzie scigac :polew: :polew: To widze macie ciekawe zażyłości
  15. Ale tak jak mówiłem oni tam sporo zdzierają jak sie chce wjechac samochodem wiec chcąc wejśc tak poprostu to trzeba by gdzies samochody porzucić Choć byłem w tamtym roku to mi sie podobało.
  16. Narazie mnie nie wydymali wiec jest ok Jak zaczną to przerzuce sie na puławy
  17. A jak papuc podobaja Ci sie moje day lighty ? wolę normalne halo, nie w tym spocie stałeś, trzeba było do tych z odpustu podjechać [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 11:22_________________________________________________ sam se koło nich stań. A moje day ligty sa zrób wreszcie temat a dowiesz się co nieco na temat auta, a tak a propo to ile takie ledy kosztują? puertos wyrzucił od siebie i ja je łyknąłem za śmieszne pieniądze
  18. Ale spójrzmy obiektywnie. Czy jeśli Wy byście mieli możliwość zarobic góre kasy na ropie to tez byście byli tacy porządni i mimo wszystko proniki Libii czy tezbyście sie dołaczyli do stanów żeby coś mieć dla siebie? Założe sie ze tu sie wypowiadają sami porządni którzy powiedzą że oni by nie wzieli A zaraz by sie przyłaczyli i pogłaskali USA po głowie
  19. ale ja chce tam włożyć coś pokroju tego http://allegro.pl/glosnik-altronic-basowy-bass-sp200-20cm-220w-4ohm-i1508284130.html Wiec czemuś takiemu to podejrzewam że i skrzynka ani wzmacniacz z radia nie zaszkodza ani nie pomogą Zgadza sie? Bo jeśli chodzi o sprzet audio wystarczy mi że zagra jakościowo jak głosniki nokii ale żeby troszke mocniej łypało basem
  20. Niestety wyjdzie bliżej nieokreślony hałas. toś mnie pocieszył A to ze względu na zasilenie z radia czy że bez skrzynki? Bo zastanawiam sie nad zrobieniem skrzynki do nich takiej podwieszonej pod pułka i zasileniu radiem. Bo skrzynka klasyczna w bagażniku odpada bo jest mi potrzebny
  21. A jak papuc podobaja Ci sie moje day lighty ? wolę normalne halo, nie w tym spocie stałeś, trzeba było do tych z odpustu podjechać [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 11:22_________________________________________________ sam se koło nich stań. A moje day ligty sa
  22. Tak to wiadomo, ale może da się coś więcej wycisnąć z tego wzmacniacza, chociaż dla jednego głośnika - sub-w. No ok próbuj Ja nie mam suba w bagażniku. Ale zastanawiam sie czy nie wrzucic pod półkę 2 głośniki po 20cm i zasilic to radiem ciekawe co z tego wyjdzie. Podkreslam że to będa bardzo budżetowe głośniki
  23. A jak papuc podobaja Ci sie moje day lighty ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.