Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. a Jakby wyglądał samochód na kołach 15" 195/60/R15 na zawieszeniu 1BE ? Nie będzie za niski ten samochód? Bo nie chce przycierac niczym o ziemie tym bardziej jak troche śniegu zpadnie Bo ja bym zmieniał nie ze względu na wygląd a na prowadzenie.
  2. pastaldo odpowiedział(a) na Debian27 temat w Audi A4 B5
    Ile pseudofachowców tyle wersji. Jedni wymieniają inni nie. Przecież co sie ma stac temu olejowi co jest jak sie rozleci uszczelnienie? Z tym że jest inna opcja bo jesli faktycznie turbo wypluje duzo tego oleju powiedmy ze 2l (zdarza sie) to niema sensu dolewać 2l swierzego tylko sie wymienia olej. A jesli ubytej jest znikomy to wymieniasz suszare i dolewasz oliwy i sie cieszysz. Choć jak mówisz że poszedł Ci olej rura wydechowa to busiało go sporo ubyć wiec zastanów sie co Ci sie bardziej opłaca. Czy kupić teraz 2l i zmieniać spowrotem za te powiedzmy 6tys czy wymienić teraz i mieć spokój na kolejne 12tys
  3. pastaldo odpowiedział(a) na Debian27 temat w Audi A4 B5
    Przecierz napisał że założył nowe to połączenie. Ja tez tam cudowałem, wymieniałem te gumę i ściskałem opaskami i dalej saczy choc u mnie od strony tej plastikowej rury Szukam złotego środka jak to uszczelnic ale brak pomysłów narazie. Tam od spodu mam minimalne pękniecie na zgrzewie i myśle jak to zakleić. Powodzenia w walce Załóż oil catch tanka i dolot będziesz miał suchutki, chyba, że turbina pluje olejem. Mysle nad ty. Turbina raczej nie pluje. Sa niewielkie luzy na wirniku poprzeczne, wzdłuznych brak. A olej ewidentnie jest w miejscu gdzie rurka od odmy wpada do dolotu przed turbo Na poczatek może poleci rurka w butelke żeby sprawdzić czy faktycznie turbo nie dolewa czegoś od siebie Pluc może równie dobrze i od strony zimnej i goracej. Zalezy jak jest uszczelnienie uszkodzone. Ale módl sie żeby to było tylko z odmy bo regeneracja albo nowe turbo sporo wiecej szarpnie po portfelu
  4. pastaldo odpowiedział(a) na Debian27 temat w Audi A4 B5
    Przecierz napisał że założył nowe to połączenie. Ja tez tam cudowałem, wymieniałem te gumę i ściskałem opaskami i dalej saczy choc u mnie od strony tej plastikowej rury Szukam złotego środka jak to uszczelnic ale brak pomysłów narazie. Tam od spodu mam minimalne pękniecie na zgrzewie i myśle jak to zakleić. Powodzenia w walce
  5. Powinna być ok. Ja dla siebie tez jeszcze nie kupowałem :gwizdanie: A jak tam w sklepach moto dalej nic nie dostałeś że szukać dalej na alledrogo?
  6. ja nie widziałem ani nie słyszałem wiec niestety nie pomoge Może ktoś inny zna
  7. Ja wczoraj w Te..co kupiłem 70kg cukru Dużo słodze herbatę Żart nie tylko dla mnie Patrzcie tu: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kradzione-auta-staranowaly-blokade-pod-Toruniem,wid,13191204,wiadomosc.html jak w amerykańskim filmie
  8. chyba sam wezmę jakąś rure w imadło i tam zasune skoro tak chwalisz. Choc u mnie najlepiej by było najpierw górną założyc
  9. co kombinujecie? Może sie przyłacze
  10. a górna tez masz?
  11. pochwal sie jaki gadzecik
  12. w takim razie odpuszczam plan
  13. tego co czytałem to diody w zegarach były dopiero po 2 lifcie. Ja mam po pierwszym i miałem zarówki i zdrapywałem farbe. Po I lifcie miały już diody, miałem w swoim (98 rok) UK-NSI, przeszły przez moje ręce VDO z benzyny 1.8 98 rok i też diody. No nie wiem jak mówiłem u mnie przy roczniku 97 mam licznik VDO i żarówki i brak wskaźnika ładoania i temp oleju. I na pewno jest po małym (I) lifcie.
  14. Może masz i rację ale jakos tak dziwnie sie czuje w samochodzie jak sie nie świeci deska Ale Twój argument całkiem trafny :gwizdanie:
  15. Po pierwszym lifcie? Z tego co czytałem to diody w zegarach były dopiero po 2 lifcie. Ja mam po pierwszym i miałem zarówki i zdrapywałem farbe.
  16. Witam, Będę podłączał światła dzienne co będzie się działo po zapłonie. W związku z tym chciałbym zmienic by podświetlenie deski i zegarów włączało się po przekręceniu stacyjki na zapłon. W którym miejscu najprościej cos zmienić by to wykonać? Bo teoretycznie mógłbym podłączyć pod podświetlenie wzłacznika awaryjnych bo on tak działa ale to będzie chyba przerost formy nad treścią żeby nie obciążać za bardzo tych ultra cienkich kabelków podświetlenia włącznika awaryjnych. Na chłopski rozum gdzieś przy manetce włączania świateł ale który przewód gdzie podłączyć?[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 10:50_________________________________________________Nikt wie jak? [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 00:08_________________________________________________Na prawde nikt się nie orientuje co zmienić żeby podświetlenie deski włączało się po zapłonie? Albo przynajmniej niech ktoś powie skąd wychodzi prąd (gdzie sie zaczyna) do całego podświetlenia deski?
  17. Hmmm sam nad tym myslę żeby to utwardzic bo na serii troche strach. Miałem golfa 2 na amorach gazowych to był wrednie twardy ale trzymał sie jak złoto a to auto troche dołków i zakret i sie leci jak samolot Kompletne zawieszenie 1BE poprawi to z zachowaniem komfortu? Ja jeżdżę na 15" i wymieniał ich nie będę na większe a mówie o spręzynach i amorach oryginalnych z 1BE?
  18. No fajnie fajnie Okaże sie na jesieni czy sprawdze sie w pracy naukowej (tez budżetówka) i czy mi przedłużą umowę. Jak nie to jeśli tylko będzie nabór to chyba uderzę na oficerską tym bardziej że podoba mi sie taka robota a ludzie po informatyce mają plusa na starcie i można pracowac w wojsku praktycznie w swoim wyuczonym zawodzie Tylko on za 10 lat na emeryturze odłoży na Twoje wymarzone B7 w najmłodszym roczniku
  19. A może zna ktos rozpiske pinów przy właczniku przednich halogenów? Który pin gdzie sie podłacza?
  20. Mi się moje studia po pierwszym miesiącu pracy już zwróciły :naughty: Mi się moje studia po pierwszym miesiącu pracy już zwróciły :naughty: Szcześciarz Chociarz mi sie zwróciły a nawet zarobiłem po pierwszym miesiącu studiów Dzienne + nic za nie nie płaciłem + dostałem ponad 400zł socjalnego a po pierwszym roku z naukowym nawet ponad 500zł miesięcznie. Żyć nie umierac Jakbym musiał jeszcze za studia płacić to wolałbym byc Twoim podkomendnym i łopata zasuwać :polew: A ja poszedłem zaraz po szkole średniej do wojska i po roku pracy za własne zarobione (żaden tatuś czy mamusia ) pieniądze kupiłem sobie a4, w dodatku cały czas rezam. Który 20letni chłopak kupuje sobie auto za 20 tysięcy Dobrze mowisz kolego. Sam sie zastanawiałem nad wojskiem. Tylko ja w innym kontekście. Ja myslałem żeby juz po mgr iść na oficerską. Ale trafiła sie robota naukowa w instytucie i zostałem. Narazie na rok. Jak nie będzie mi szło to sam mysle iśc jako informatyk (z tego mam mgr) do oficerskiej
  21. Całkiem fajny pomysł. Ja bym zrobil cos w tym stylu do swojego 1DIN bo te 2 kapsle po bokach radia nie wyglądają zbyt ładnie.Testuj to może i ja coś wystrugam do siebie Choć w moim przypadku może byc ciężej bo nad radiem i pod była by bardzo cienka ta ramka i łatwo by ja było zlamac. Choć zastanawiam sie nad oklejeniem nie długo dekorów folia carbon i wtedy zrobić taką ramkę i skleic ją z orgin ajnym panelem i okleić wtedy by wyglądało jak oryginalne wejście na normalne radio A ile dałes za plekse? i jaki rozmiar i gdzie
  22. Ty chlopie rzuc te studia bo to rozpacz, placisz jak za prezydenta a i tak Cie dymaja bo musisz ganiac jak pies na komendy jeszcze chwila i koniec największą głupota jest zacząć nie ukończyc studiów Ma ktos stycznosc z płytami PCW A co rzeźbisz z tych płyt ? Fakt zacząć i nie skończyc to największy idiotyzm
  23. Mi się moje studia po pierwszym miesiącu pracy już zwróciły :naughty: Szcześciarz Chociarz mi sie zwróciły a nawet zarobiłem po pierwszym miesiącu studiów Dzienne + nic za nie nie płaciłem + dostałem ponad 400zł socjalnego a po pierwszym roku z naukowym nawet ponad 500zł miesięcznie. Żyć nie umierac Jakbym musiał jeszcze za studia płacić to wolałbym byc Twoim podkomendnym i łopata zasuwać :polew:
  24. A co chcesz zrobic migniecie halogenów w momencie zamykania drzwi? Sory za OT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.