Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    najlepsze jakie mialem
  2. Avant
  3. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wlasnie pod moimi oknami stoi niebieskie S4 B6 CRY z ramkami klubowymi. Czyje to?
  4. Wlasnie pod moimi oknami stoi niebieskie S4 B6 CRY z ramkami klubowymi. Czyje to?
  5. Nie wierzę... czekałem na TEN moment, wiedziałem, że nastąpi
  6. to jeszcze nie masz wielu rzeczy nie mam jeszcze... solar to gadżet, ale tani i fajny, wiec musze w koncu nabyc.
  7. Piękna! Zazdraszczam... Felga też wygląda mega zacnie.
  8. Sprzedałeś doinwestowane na maksa Evo X i kupujesz następne? Fajnie, że wróciłeś do A4-ki.
  9. ...ale tam LPG już nie założysz
  10. kwestia konfiguracji telefonu [przede wszystkim zablokowanie dzialania aplikacji w tle, pushowania etc.], moj 5S trzyma spokojnie 1,5-2 dni, a jak malo uzywam nawet 3.
  11. Wandej, bede w Plonsku na swieta, wiec mozemy spota zrobic
  12. no wiem... dlatego balon, bo 40 profil
  13. Bo guma balon tak samo jak u mnie nie widac, ze mam 19", bo felgi grafitowe...
  14. Felgi brudne Opony brudne Opony nie nabłyszczone. Not approved.
  15. Flyer odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    WSZYSTKO od HBO. Six feet Under, The Wire jesli juz zaliczyles Sopranos. Zgadzam się, ale trzeba obejrzeć co najmniej 2 odcinki, pierwszy jest słaby Ocenianie produkcji AMC, czy HBO po 1 odcinku to bluźnierstwo...
  16. Stare, ma spokojnie kilka lat.
  17. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Żarnik też potrafi migać lekko jak już jego czas nadchodzi. Szczegolnie jak mu sie zaaplikuje nowa przetwornice...
  18. Przekaz fotografowi zeby nie jechal przy retuszu tak z czerwienia... bo ta sepia nie pasuje do tak fajnego auta 30 sekund zabawy adjustmentami w szopie:
  19. Ja mialem wczesniej Samsunga z Androidem od 2 do 4 i szczerze... ten telefon nie oferowal mi niczego wiecej niz iP. Sam system byl niestabilny - zrywanie polaczen, zawieszenia sie, samoczynne wylaczanie bylo standardem. Nie jestem niestety nerdem zeby siedziec i pałować się nad zmianą romu, reinstalowaniem... w dodatku przywracanie ustawien fabrycznych / backupowanie telefonu tez nie bylo proste. W IP cenie sobie prostote oraz bogaty Appstore, ktory ma same DZIALACE aplikacje (googleplay niestety ma mase dziurawych appek lub niekompatybilnych z wiekszoscia urzadzen [rozne systemy]). Cenie sobie to, ze przesiadajac sie z IP4 na IP5S w banalny sposob przenioslem wszystkie dane [zdjecia, kontakty, aplikacje, save'y gier etc] z jednego telefonu na drugi - wystarczylo zalogowac sie do iCloud'a. Sam telefon, czy iPad sa stabilne, nie wieszaja sie, nie mam z nimi zadnych problemow. Pracuje tez na iMac'u w pracy i w domu, wiec wszystko mam bardzo fajnie zintegrowane. Jesli ktos nie ma wygorowanych wymagan od telefonu, lubi miec miliard niepotrzebnych ustawien do dyspozycji, wyswietlacz o wielkosci malego tabletu oraz nie chce wydawac kasy, to windows, czy android w tym momencie oferuja bardzo dobry sprzet. Pare lat temu jeszcze mialy swoje problemy.
  20. nie będzie RS6 z tego co Szymek mówił.
  21. wszystko zalezy pewnie od konkretnego auta. w warszawie rs4 b7 [zdrowe] lapalo sie z rs4 b5 po sofcie i bylo szybsze. rs5 wcale niestety nie jest szybkie... wystarczy poogladac troche nagran z YT.
  22. nie
  23. ...czyli ze starej gwardii zostala juz chyba tylko moja B6-tka... czuje sie stary. Będziesz sprzedawał w podobnej cenie jak Wąski ? za ile poszla Waskiego? B8 3.0 Avant 58k?! jezu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.