Treść opublikowana przez Flyer
-
B6 DIVISION
najlepsze jakie mialem
-
Spotkania na drodze
Avant
-
B6 DIVISION
Wlasnie pod moimi oknami stoi niebieskie S4 B6 CRY z ramkami klubowymi. Czyje to?
-
Spotkania na drodze
Wlasnie pod moimi oknami stoi niebieskie S4 B6 CRY z ramkami klubowymi. Czyje to?
-
[ALL B5] Audi S4
Nie wierzę... czekałem na TEN moment, wiedziałem, że nastąpi
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
to jeszcze nie masz wielu rzeczy nie mam jeszcze... solar to gadżet, ale tani i fajny, wiec musze w koncu nabyc.
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Piękna! Zazdraszczam... Felga też wygląda mega zacnie.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Też muszę w końcu solar kupić...
-
[B8 CDNC] Projekt bajkowóz :]
Sprzedałeś doinwestowane na maksa Evo X i kupujesz następne? Fajnie, że wróciłeś do A4-ki.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
...ale tam LPG już nie założysz
-
iphone 5 warto?
kwestia konfiguracji telefonu [przede wszystkim zablokowanie dzialania aplikacji w tle, pushowania etc.], moj 5S trzyma spokojnie 1,5-2 dni, a jak malo uzywam nawet 3.
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Wandej, bede w Plonsku na swieta, wiec mozemy spota zrobic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wiem... dlatego balon, bo 40 profil
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo guma balon tak samo jak u mnie nie widac, ze mam 19", bo felgi grafitowe...
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Bardzo ładnie jest...
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Felgi brudne Opony brudne Opony nie nabłyszczone. Not approved.
-
Seriale
WSZYSTKO od HBO. Six feet Under, The Wire jesli juz zaliczyles Sopranos. Zgadzam się, ale trzeba obejrzeć co najmniej 2 odcinki, pierwszy jest słaby Ocenianie produkcji AMC, czy HBO po 1 odcinku to bluźnierstwo...
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Stare, ma spokojnie kilka lat.
-
B6 DIVISION
Żarnik też potrafi migać lekko jak już jego czas nadchodzi. Szczegolnie jak mu sie zaaplikuje nowa przetwornice...
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Przekaz fotografowi zeby nie jechal przy retuszu tak z czerwienia... bo ta sepia nie pasuje do tak fajnego auta 30 sekund zabawy adjustmentami w szopie:
-
iphone 5 warto?
Ja mialem wczesniej Samsunga z Androidem od 2 do 4 i szczerze... ten telefon nie oferowal mi niczego wiecej niz iP. Sam system byl niestabilny - zrywanie polaczen, zawieszenia sie, samoczynne wylaczanie bylo standardem. Nie jestem niestety nerdem zeby siedziec i pałować się nad zmianą romu, reinstalowaniem... w dodatku przywracanie ustawien fabrycznych / backupowanie telefonu tez nie bylo proste. W IP cenie sobie prostote oraz bogaty Appstore, ktory ma same DZIALACE aplikacje (googleplay niestety ma mase dziurawych appek lub niekompatybilnych z wiekszoscia urzadzen [rozne systemy]). Cenie sobie to, ze przesiadajac sie z IP4 na IP5S w banalny sposob przenioslem wszystkie dane [zdjecia, kontakty, aplikacje, save'y gier etc] z jednego telefonu na drugi - wystarczylo zalogowac sie do iCloud'a. Sam telefon, czy iPad sa stabilne, nie wieszaja sie, nie mam z nimi zadnych problemow. Pracuje tez na iMac'u w pracy i w domu, wiec wszystko mam bardzo fajnie zintegrowane. Jesli ktos nie ma wygorowanych wymagan od telefonu, lubi miec miliard niepotrzebnych ustawien do dyspozycji, wyswietlacz o wielkosci malego tabletu oraz nie chce wydawac kasy, to windows, czy android w tym momencie oferuja bardzo dobry sprzet. Pare lat temu jeszcze mialy swoje problemy.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
nie będzie RS6 z tego co Szymek mówił.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
wszystko zalezy pewnie od konkretnego auta. w warszawie rs4 b7 [zdrowe] lapalo sie z rs4 b5 po sofcie i bylo szybsze. rs5 wcale niestety nie jest szybkie... wystarczy poogladac troche nagran z YT.
- iphone 5 warto?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...czyli ze starej gwardii zostala juz chyba tylko moja B6-tka... czuje sie stary. Będziesz sprzedawał w podobnej cenie jak Wąski ? za ile poszla Waskiego? B8 3.0 Avant 58k?! jezu...