Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jak dostane finalny pakiet fotek od Piotrka i niektóre podretuszuje nieco
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Mocniejszego nie będzie na pewno
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
mi też... zresztą nie wiem, czy się sprzeda w ogóle. Plan na następne auto jest równie bogaty, więc... może jednak czas na zmianę
-
B6 DIVISION
ja... ale nie wiem za jaka cene
- B6 DIVISION
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Kolejna zajawka...
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
tutaj byla seria ? Audi A4 quattro, sprint 0-200km/h on Vimeo
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
a mi 350-400... :eusathink:to dopiero musze miec rozjechana zbieznosc...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Taaa... wystawie niedlugo, ale podpora walu mi sie odezwala, wiec musze ja zrobic najpierw.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ziutek, wyślę cuś... wiem, masz już coś od niego?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dziś Piotrek z fotomotive.pl zrobił mi małą sesję (polecam!). Mały sneak peak
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
A kiedy ustawiałeś zbieżność kół? ja ostatnio pojechałem po zmianie kół i zawieszenia na ori bo auto nie chciało jechać jak należy, teraz leci jak na sznurku a mi si wydaje, ze kolega po prostu przecenil quattro ja jezdze na szerokiej zimowce (235/40/18) i nawet quattro nie pomaga w pokonywaniu malych rond, czy ostrych zakretow... zwalniam rownie mocno jak inni w oskach, czy rwd. duza masa auta tez robi swoje.
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Tym razem do Rogala? czemu nie do GTO?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
uzywke w empiku? swoja droga, mega drogo jak na uzywke AC3
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
taaa... a ile czasu pojdzie na tankowanie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zero postow od paru dni? duch w narodzie ginie?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
gears of war 1-3, borderlands 1-2
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Listwy w czarnym macie wygladaja bardzo fajnie... szczegolnie w kontrascie z bananowymi skorami. Tylko nie mow, ze pomalowales ori alu listwy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ze niby ktos sie licytuje ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
przeciez w takich grach jak GTA 4, czy Max Payne 3 to masz autocelowanie... wystarczy wcisnac przycisk i juz celownik laduje na przeciwniku.
-
moja a4 b6 210KM quatro 6 gang
na pewno nie ma 210PS.
-
Lancer EVO X
nie zablysnales, kazdy kto choc troche interesuje sie tematem tuningu doskonale wie, ze gotowce i boxy od niektorych zachodnich tunerow sa *uja warte.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
wygladaja fajnie... i tyle
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eee tam, Goral moze nawet wiecej Przypomnialo mi sie wlasnie jak kiedys na zlocie w Pile dmuchnalem nad ranem w niedziele 3,8 promila, a czulem sie trzezwy
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
jak kiedys stanalem seria 265PS obok takiej samej B6, jak moja tylko 2,5TDI po sofcie (ok. 200PS), to tez byla mega przepasc