Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Tak na szybko, mam nadzieje, ze sie malik nie obrazi
  2. Flyer odpowiedział(a) na Flyer temat w Audi A4 B6/B7
    heeeh, nie wykluczone, ze to klima, tak jak napisalem wyzej - nie mialo to zadnego zapachu, wiec pewnie i woda Czlowiek uczy sie cale zycie
  3. hornet: 1.9TDI+Q sa, trzeba tylko poszukac - w niemczech oczywiscie. Patrz na wlascicieli komisow, jesli wlascicielem jest niemiec, to jest bardzo duza szansa, ze samochod jest w takim stanie jak widac po opisie i zdjeciach. Klik: http://www.autoscout24.de/List.aspx?vis=1&state=A&make=9&model=1626&fuel=D&fregfrom=01%2f01%2f2001+00%3a00%3a00&fregto=12%2f31%2f2004+00%3a00%3a00&kwfrom=92&kwto=110&cy=D&page=1&eq=11&maxresults=500&results=80&desc=True&ustate=N&ustate=U&um=True&sort=price&rfde=True&pool=9&zipc=D
  4. Hugo: po ile u Wasz stoi BP Ultimate (Diesel) ?
  5. Flyer opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Dzis robilem rozne zakupy na miescie i przez przypadek na jednym z parkingow podziemnych zauwazylem pod "soba" jakas plame... Na poczatku zignorowalem ten fakt, pojechalem do domu. Tam samochod postal chwile i bylo (na 95%) sucho pod nim. Pozniej ponownie pojechalem do jednego z CH i tuz po zaparkowaniu zajrzalem pod spod - byla juz mala plamka. Zostawilem auto i wrocilem po 45 min - pojawila sie znacznie wieksza plama. Pojechalem na parking, zatrzymalem sie przed brama, poczekalem az ciec otworzy mi (2-3 min) i znowu zrobila sie plama w miejscu gdzie stal samochod. Sprawdzilem i nie smierdzialo to jak olej, generalnie ta ciecz nie miala zadnego zapachu, ale nie bylo tez jej zbyt duzo zeby dokladniej obadac... Jutro wjade na kanał i wtedy sprawdze dokladnie skad cos moze sobie kapać... Tak na oko pochodzi to chyba z okolic skrzyni, ale to tylko moj domysł. Any ideas? ps. W ktoryms z tematow sugerowalem u siebie problem z poduszka skrzyni biegow (szapranie, krzywy i poruszajacy sie sporadycznie drazek zmiany biegow).
  6. Piechol: Mowie oczywiscie o srednim spalaniu, nie chwilowym... Mi przy tempomacie (150 km/h) na autostradzie podczas powrotu z niemiec FIS pokazywal 7,5 Dzis pojezdzilem tez troche po miescie i przy spokojnej jezdzie (wieczor, troche swiatel, predkosc do 70-80) - wyszlo srednio 9,5.
  7. Cena dobra, brakuje tylko chromow i skory. Ta firma bierze jakas prowizje, czy jest "komisem" ?
  8. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Ja tez mam podejrzenia co do poduchy u mnie. Czesto przy zmianie biegow jest "szarpniecie", w szczegolnosci odczuwalne na zimnym silniku, w miare lagodnie moge zmieniac biegi dopiero po 3000 obr/min albo naprawde powoli puszczajac sprzeglo (choc to tez nie zawsze jest sposob). Drazek na biegu jalowym nie stoi prosto (choc tu nie mialem porownania z innymi B6) i czasami podczas przyspieszenia (bez zadnej redukcji) rusza sie. No i najwazniejsze, tez dochodzi do mnie jakis dzwiek z okolic "dołu silnika" podczas delikatnego ruszania - najlepiej ze skreconymi kolami. Czy to cykanie, czy lekki trzask, grzechot - ciezko okreslic
  9. E7, z Warszawy na Mazury: 2 pasy - 150-170 km/h 1 pas - 120-150, do 170-180 przy wyprzadzaniu I spalil mi jakies 8,2-8,5. Oczywiscie nie ma szans na zejscie ponizej 8l przy takich predkosciach.
  10. Juz jest "w domu" , montaz pewnie jakos w tygodniu...
  11. A podobno samochod z Q pali 1-1,5l wiecej... mi pali tyle samo przy takiej przejazdzce (7,5-8,5l przy trasie i sporadycznym "miescie").
  12. Brakuje tylko czarnej podsufitki
  13. malik: Jest taki preparat w sprayu do nabłyszczania opon (stosuja go np. niemcy w komisach czasami, polacy pewnie tez), poszukaj w pierwszym lepszym supermarkecie. ...ale to przesada
  14. Nie bylo, wczoraj nie mialem czasu zadebiutowac na spocie Lece zaraz na mazury. Porownywac nie ma sensu, to jak szukanie duchow, na razie objawow nie ma, wiec czekam spokojnie na diagnostyke. -- Dodałem nowe zdjecia: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14125.0.html
  15. Ja dzis jednak nie dam rady, musze odebrac kobiete z pracy ok. 20, a jutro z samego rana wylot na krotki urlop. Zamelduje sie w nastepny wtorek czystym i wysprzatanym, wiec poprosze malik o ladne zdjecia
  16. Wszystkie czyste... poleccie jakas bezdotykowa myjke z automatycznym suszeniem, najlepiej na bielanach/okolicach
  17. Przeciez pielegniarki siedzialy pod lazienkami...
  18. Osiagi - to raczej nie bedzie gdzie... spalanie widac w moim profilu, choc miasta na razie bylo malo i nie jest to do konca miarodajny wynik
  19. Luzik, nie cierpie na bezsennosc z tego powodu, samochod jak na razie spisuje sie idealnie i nie ma nawet cienia podejrzenia, ze cos jest nie tak. Diagnostyke przejdzie profilaktycznie
  20. Wytlumaczcie jeszcze swiezakowi gdzie dokladnie w promenadzie sie zjezdzacie.
  21. Postaram sie zrobic jutro te zdjecia listw
  22. Na AKP sporo jest o starszych silnikach i czasami mozna sie pogubic w tym natloku postow... Buda mi nie trzesie, odpala normalnie (ale mamy lato). Jedno co mnie zastanawialo to tylko lekki regularny stukot silnika, ktory slychac jak sie podniesie klape... wewnatrz tego nie slychac, wiec wnioskuje, ze silnik tak poprostu pracuje, a ja jestem przewrazliwiony . Jutro zreszta mamy porownac to z malikiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.