Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Akurat K04 RS6 mają to do siebie, że nie pękają w porównaniu do mniejszych suszarek
  2. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam 10mm z kołnierzem po prostu.
  3. Może założył 1BA
  4. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi nawet do 5mm dystansów kołnierz nie wystarczał. Biło okrutnie powyżej 80kmh. Jaki gwint? Kw? U mnie nr 10Weitec, ale to chybs jeden pies. Jak dlugiego klucza uzywales zeby wystarczylo. Jeśli nie chcesz żeby Cię szlag trafił z regulacją to tylko PODNOŚNIK > TYLNIE SANKI LEKKO W DÓŁ > REGULUJEMY. Duuuużo szybciej i łatwiej niż męczyć się z kręceniem regulacją na spiętej sprężynie.
  5. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a czy to dział KUPIĘ ? posłucha Blacha,tak słyszałem także daruj sobie skoro coś słyszałeś, to napisz to wprost, a nie zachowujesz się jak baba Może i nie ten dział, ale czy widzisz problem w pytaniu.....? Nie... a widzisz tam na końcu pytania?
  6. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na 99% śruby dłuższe o 10-15mm będą OK. Jeździłem kiedyś na dłuższych i nic się nie działo.
  7. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Eeeee... nie. Cały czas je dopieszczam Ostatnio nie miałem kompletnie czasu na forum, więc nie pisałem (ale zaglądałem często). Z samochodem jak z babeczka, stale trzeba dopieszczac. U mnie tez sie juz troche pozmienialo. Musimy sie kiedys zgadac na spota jakiegos. Musze zobaczyc jak ta Twoja bestia teraz jezdzi. Zapraszam
  8. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Eeeee... nie. Cały czas je dopieszczam Ostatnio nie miałem kompletnie czasu na forum, więc nie pisałem (ale zaglądałem często).
  9. Tak, pytalem, czy masz wymieszane gazy w wydechu. Ja mam 2 oddzielne uklady i chce wlasnie je polaczyc... zeby zblizyc sie do tego efektu, ktory mozna uzyskac w S4 B5. Rozumiem, ze masz tylko 2 tlumiki koncowe?
  10. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a czy to dział KUPIĘ ? posłucha Blacha,tak słyszałem także daruj sobie skoro coś słyszałeś, to napisz to wprost, a nie zachowujesz się jak baba
  11. Booster, to już chyba kwestia pojemności. Zauważyłem, że na setupach 3,0l wygląda to lepiej. Teraz zrobiłbym 3,0 i wsadził Garrety :-) Wandej, pamietaj, ze wtedy auto nie jechało jak powinno :-) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  12. tak Gdybyś napisał, że to plan na Bierhalle to bym uwierzył...
  13. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a kiedy zniknęło? bo widać tylko to: Użytkownik fantowski edytował ten post 18 kwiecień 2015 - 15:43
  14. Nieźle wygląda to 405mm... talerz Niestety sporo pewnie też waży, więc do auta zlotowego spoko, ale na co dzień średnio. Jak masz poprowadzony wydech - 2 oddzielne układy od każdej turbiny?
  15. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    musisz kupić oczywiście kupić najpierw gniazda pod W5W... i wlutować je w miejsca tych od H6W.
  16. Dzięki. Sprawdzę różne opcje. Pompę wspomagania nawet po drodze wymieniałem, bo myślałem, że padła na poprzednim maglu (bardzo mocno ciekł i momentami miałem prawie sucho w zbiorniczku).
  17. Jest jakiś plan na Promenadę?
  18. haha, to kup w końcu RS4 B5 na daily i zrób Setup Ci podpowiem
  19. Nagram, nagram, bo w końcu się GoPro doczekałem
  20. Ja muszę się w końcu zabrać ze swój servo, który mi nie działa i nie wiem czemu. Magiel B7, zawor B6, instalacja i przekaznik B6. Wspomaganie dziala tak jakby nie bylo servotronika. Magiel jest na pewno OK, ale nie wiem co z resztą...
  21. Za koszt samego remontu i modyfikacji na K04 można kupić bardzo ładne B7 pewnie. Ja jednak przymierzałem się do całości przez 4 lata. Gdyby ktoś w tym momencie chciał zrobić swapa, remont i podobny setup na 500PS - to kwota za całość robi się duża...
  22. Problem w tym, że jeszcze nie czytałem...
  23. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy "tył" fotela recaro B6/B7 jest taki sam jak np. w fotelach sport od B7 ? Muszę jeden wymienić, a cena w ASO pewnie powala...
  24. Auto hamuje, więc nie mam jakiegoś ciśnienia... Na pewno muszę powiększyć tył, bo często przy mocnym hamowaniu czuję, że sobie nie radzi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.