Treść opublikowana przez Flyer
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Akurat K04 RS6 mają to do siebie, że nie pękają w porównaniu do mniejszych suszarek
-
B6 DIVISION
Ja mam 10mm z kołnierzem po prostu.
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Może założył 1BA
-
B6 DIVISION
Mi nawet do 5mm dystansów kołnierz nie wystarczał. Biło okrutnie powyżej 80kmh. Jaki gwint? Kw? U mnie nr 10Weitec, ale to chybs jeden pies. Jak dlugiego klucza uzywales zeby wystarczylo. Jeśli nie chcesz żeby Cię szlag trafił z regulacją to tylko PODNOŚNIK > TYLNIE SANKI LEKKO W DÓŁ > REGULUJEMY. Duuuużo szybciej i łatwiej niż męczyć się z kręceniem regulacją na spiętej sprężynie.
-
B6 DIVISION
a czy to dział KUPIĘ ? posłucha Blacha,tak słyszałem także daruj sobie skoro coś słyszałeś, to napisz to wprost, a nie zachowujesz się jak baba Może i nie ten dział, ale czy widzisz problem w pytaniu.....? Nie... a widzisz tam na końcu pytania?
-
B6 DIVISION
Na 99% śruby dłuższe o 10-15mm będą OK. Jeździłem kiedyś na dłuższych i nic się nie działo.
-
B6 DIVISION
Eeeee... nie. Cały czas je dopieszczam Ostatnio nie miałem kompletnie czasu na forum, więc nie pisałem (ale zaglądałem często). Z samochodem jak z babeczka, stale trzeba dopieszczac. U mnie tez sie juz troche pozmienialo. Musimy sie kiedys zgadac na spota jakiegos. Musze zobaczyc jak ta Twoja bestia teraz jezdzi. Zapraszam
-
B6 DIVISION
Eeeee... nie. Cały czas je dopieszczam Ostatnio nie miałem kompletnie czasu na forum, więc nie pisałem (ale zaglądałem często).
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Tak, pytalem, czy masz wymieszane gazy w wydechu. Ja mam 2 oddzielne uklady i chce wlasnie je polaczyc... zeby zblizyc sie do tego efektu, ktory mozna uzyskac w S4 B5. Rozumiem, ze masz tylko 2 tlumiki koncowe?
-
B6 DIVISION
a czy to dział KUPIĘ ? posłucha Blacha,tak słyszałem także daruj sobie skoro coś słyszałeś, to napisz to wprost, a nie zachowujesz się jak baba
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Booster, to już chyba kwestia pojemności. Zauważyłem, że na setupach 3,0l wygląda to lepiej. Teraz zrobiłbym 3,0 i wsadził Garrety :-) Wandej, pamietaj, ze wtedy auto nie jechało jak powinno :-) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak Gdybyś napisał, że to plan na Bierhalle to bym uwierzył...
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
2.8 N/A
-
B6 DIVISION
a kiedy zniknęło? bo widać tylko to: Użytkownik fantowski edytował ten post 18 kwiecień 2015 - 15:43
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Nieźle wygląda to 405mm... talerz Niestety sporo pewnie też waży, więc do auta zlotowego spoko, ale na co dzień średnio. Jak masz poprowadzony wydech - 2 oddzielne układy od każdej turbiny?
-
B6 DIVISION
musisz kupić oczywiście kupić najpierw gniazda pod W5W... i wlutować je w miejsca tych od H6W.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Dzięki. Sprawdzę różne opcje. Pompę wspomagania nawet po drodze wymieniałem, bo myślałem, że padła na poprzednim maglu (bardzo mocno ciekł i momentami miałem prawie sucho w zbiorniczku).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest jakiś plan na Promenadę?
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
haha, to kup w końcu RS4 B5 na daily i zrób Setup Ci podpowiem
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Nagram, nagram, bo w końcu się GoPro doczekałem
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Ja muszę się w końcu zabrać ze swój servo, który mi nie działa i nie wiem czemu. Magiel B7, zawor B6, instalacja i przekaznik B6. Wspomaganie dziala tak jakby nie bylo servotronika. Magiel jest na pewno OK, ale nie wiem co z resztą...
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Za koszt samego remontu i modyfikacji na K04 można kupić bardzo ładne B7 pewnie. Ja jednak przymierzałem się do całości przez 4 lata. Gdyby ktoś w tym momencie chciał zrobić swapa, remont i podobny setup na 500PS - to kwota za całość robi się duża...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Problem w tym, że jeszcze nie czytałem...
-
B6 DIVISION
Czy "tył" fotela recaro B6/B7 jest taki sam jak np. w fotelach sport od B7 ? Muszę jeden wymienić, a cena w ASO pewnie powala...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Auto hamuje, więc nie mam jakiegoś ciśnienia... Na pewno muszę powiększyć tył, bo często przy mocnym hamowaniu czuję, że sobie nie radzi.