Treść opublikowana przez mA4ciek
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
dekielki są ale zdjęć jeszcze nie ma
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zaglądne bankowo zmiany sam ocenisz :gwizdanie:
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
przed zmianą felg zastanawiałem się czy 17 czy 18, myślałem że po założeniu 19 plomby z zębów powypadają a wcale nie jest tak tragicznie, chociaż kraków nie lubi dużych felg... kanał na kanale :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam kolegów, wraz z październikiem powracam do Rzeszowa więc i na spocie się pojawie. Upgrade furki wciąż trwa ale już wygląda o niebo lepiej.
-
[B5 ADR] Najwyższa predkosc
210 km/h na A4 - katowice kraków - na felgach 19' + opony 235/35/19 2 osoby i pełny bagażnik. od 170 wskazówka ciezko sie dzwiga. Samochód bez kata.
-
[B5 ADR] Rzuca podczas hamowania
mam ten sam problem, a panowie na warsztacie usilnie chcą mi wmówić że to wina wahacza...
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
tylko nie bez przednich szyb zastanow sie. Ja mówie 400 za 7 szyb
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
lucas z tego co wiem to folia 35 - tak mi powiedział na spocie gość który się tym zajmuje, Mi też się podoba, i dowód jeszcze mam. A to twój ten avant w skórze? poluje na taką ale w polsce ciężko wyrwać za dobrą kase. Będe musiał w niemcowni poszukać. Aa w Sanoku mam zakład który zrobi szyby w avancie za 400zl.
-
Moje Cudeńko.
nowak, ja żartowałem
-
Moje Cudeńko.
to auto to prawdziwy zabójca.... pewnie połyka każdą 1.8 i niektóre 1.8T... nie mówiąc już o dieslach hihi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jestem na tak, slawek nie martw się o coś do picia, przywioze Ci zaległą coca-cole aaa i pokażcie mi to 160konne 1.6
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie chciałem mu odradzać żeby sobie nie pomyślał. Wyraziłem tylko moje zdanie, że dla siebie bym jej nie kupił. Na forum się pojawi i na spocie pewnie też, bo mieszka w Rzeszowie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a kolega jednak wziął tego avanta.... :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
polećcie mi jakiś serwis klimy w RZ lub okolicach
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
iverson nawala mi sprężarka. Ten sam problem co Ty
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
w srodku samochodzik ciekawy, kubełki w skórze, pełny FIS, tylko niewiadomo co z silnikiem i czy nie był bity... no i czy czasem nie ma 265KM ;d Iverson wysłałem Ci kiedyś PW na temat klimy, nie doszła do CIebie??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
slaweq dziś rozmawiałem z gościem, zaczął mi mówić że było serwisowane w Rzeszowie, niby że u KK a pieczątka jakiegoś warsztatu. Mówił też że to s-line ale już nie chciałem mu nic gadać. pytałem tylko skąd ten grill i czemu tak nie pasuje hihi. Ale upiera się przy swoim że to S4
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
koledzy pomóżcie, otóż moj kolega zastanawia się nad kupnem, a dokładniej nad zamianą za motocykl... http://www.allegro.pl/item364759959_audi_s4_quattro.html co powiecie?? mnie zrażają sonary, poliftowy niespasowany grill i prostowane felgi. Doradźcie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
żona mu auto zabrała
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
nosb a w jaki sposób to wszystko połączyłeś? mieszczą się 2 koncówki w wycięcie w zderzaku?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ciekawe rozwiazanie. musze to przymierzyc
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
jaką masz końcówke wydechu? Poluje na coś takiego. Możesz podać jakieś namiary?
-
[B5 ADP] Sprezyny obnizajace 35mm przod 30mm tyl firmy LOWTEC, probowal ktos ??
do -40mm nic im nie bedzie
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Sokolnh sprężyny lowtec na seryjne amortyzatory i powiem Ci, że zadowolony jestem :gwizdanie: raggaman aktualnie nie posiadam nic ale tamtego roku miałem GSX-R 750 K5 a od czasu do czasu dosiadam KTM'a kolegi... ale mimo wszystko ścigawki górą
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Felgi RS4 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ec4eaf86b8bd198.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/142c89db42746fcc.html mój samochód, wyprodukowany 09.1996r. Przebieg 226tys. km. Wyposażenie: El. szyby El. lusterka klimatyzacja szyberdach 2x PP felgi 16" + opony 205/55/16 6 głośników + SUB radio Audi Gamma Zmiany: Przyciemnione wszystkie szyby obniżenie -35mm przód i tył radio Gamma ustąpiło miejsca JVC G-632 wymiana bocznych kierunków na białe zdjęcie oznaczeń z tylnej klapy centralny zamek z pilota + 2 scyzoryki UPDATE: Felgi 19" z S8 na oponach KUHMO 235/30/R19 nowe opony Continental ContiSport 225/35/R19 reflektory depo pod xenon grill S4 Xenon 6000K Skórzana tapicerka z S6 - C5 oryginalny wydech BOSAL z 1.8T Kierownica S4 Tylne lampy poliftowe Radio Sony CDX-RA650 Felgi 18" RS4 Grill poliftowy Podgrzewane fotele Audio PB Plany: SPRZEDAŻ A oto zdjęcia: