Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MercDG

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MercDG

  1. Felga fajna tylko teraz troche wygląda jak "koza" ogólnie ładne auto pozdrawiam kolege z DG
  2. MercDG odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zerknij sobie na 1 strone
  3. MercDG odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    za***ista fela i nie droga w sumie
  4. zaajebista jeszcze te szybki w czerń lampki po II lifcie i będzie prze czekam na te mody
  5. Kolejny AJM Piękna seria
  6. Witam kolege z DG dobra zmiana z tej bmw na fajne autko i ta mocc pewnie nie źle to zpier*ala
  7. Witam wczoraj na trasie wyskoczyło mi na pół FISie takie coś z tego co sie dowiedziałem to jest kontrolka od hamulców i teraz moje pytanie czy to może mieć też coś wspólnego ze stłuczonym halogenem, który stłuk się tego samego dnia dodam że hamulce działają dobrze P.S. może ktoś się orientuje ile taka szybka kosztuje do halogena?
  8. Jak bedziesz miał czas i ochote to dadaj fotke z tymi czarnymi fajkami chetnie obejże jak to wyszło bo w sumie czarnych fajek jeszcze nie widziałem
  9. AJM Super furka, a tych foteli to zasdroszcze :gwizdanie: planowane modyfikacje jak najbardziej na +
  10. Gratuluje wyniku ten silnik naprawdę ma potencjał
  11. Super autko, kolorek marzenie pozdro
  12. MercDG odpowiedział(a) na MercDG temat w 1.9TDI
    Raczej po mieście juz nie jeżdze przemiesczam sie tylko z miasta do miasta jakieś 25km w jedna stronę i raz w tygodniu trasa 160km.[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 22:28_________________________________________________ Noo i tak właśnie robie
  13. MercDG odpowiedział(a) na MercDG temat w 1.9TDI
    Jak jade do pracy to staram sie wogole nie przekraczać 2000 obr. a tak po za tym to autko jest normalnie użytkowane robie nim około 300km tygoniowo.
  14. MercDG odpowiedział(a) na MercDG temat w 1.9TDI
    hehe cikawe czy ty byś na rowerze jeździł ?
  15. MercDG opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, mam takie pytanko a mianowicie mam silnik 1.9 TDI i jeżdżę codziennie do pracy jest to odcinek około 5km i teraz mam dylemat czy lepiej jechać na około i pozwolić się silnikowi zagrzać, czy jeździć prosto do pracy ?
  16. Nowe fotki w pierwszym poście i prośba o VT z tymi felgami http://www.netcar.pl/felgi/aluminiowe/dotz/DOTZ+Mugello,,,,,,,8.0x17,188,,,,,,,5x112,498,0,5-0,115544465,szi.html :gwizdanie:
  17. Autko fajne jak na Audi przystało, wymień te lampki przód i tył na polifty tak jak wspominałeś a napewno nie pożałujesz Moge prosić o linka do tego programu gdzie to wpisywałeś, najlepiej na PW.
  18. Co do maski to chciałem coś w tym stylu: źle to wygląda ?? A no spota pewnie wpadane jak zrobi się juz cieplej i znajdę trochę czasu [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 16:24_________________________________________________w sumie fakt ze ta maska może troche nie pasowac do wmiare seryjnego wyglądu więc może i macie rację
  19. Witam, autko zakupiłem jakieś 2 tygodnie temu w "komisie" w Gliwicach ogólnie tej jedynej szukałem jakieś 5 miesięcy jedynie przeglądając oferty na necie i przez ten czas oglądnąłem tylko tą która za moment zaprezentuje a więc po kolei: Chciałbym zacząć od podziękowań dla MAJKIego za pomoc przy 1 oględzinach autka w sumie to dzięki niemu w koncu ruszyłem d*pę i pojechałem ją obejrzeć :gwizdanie: Marka oczywiście Audi i tu was zaskocze do tego model A4 Rocznik: 2000 Silnik: 1.9 TDI AJM 115 KM WYPOSAŻENIE: -- ABS -- ASR -- Klimatronic -- 4x airbag (chyba) -- przednie szyby w prądzie -- el. i podgrzewane lusterka -- el. szyberdach -- xenony ze spryskami -- halogeny -- centralny zamek bez pilota -- tempomat -- ori radio Audi Chorus -- 50% FISa ZROBIONE -- Jakiś pilot do centralnego DONE -- Oznaczenia z tylej klapy OUT DONE -- Zmiana radia na nie ori siedzi radyjko Alpine z czerwonym podświetleniem DONE -- Alu 17'' DONE -- Obniżenie zawieszenia H&R -30 DONE -- Kierownica S4 DONE -- Grill RS4 + ramka w czarny połysk DONE -- Wymiana dolnych listw DONE -- Pomalowane dokładki i dolne listwy w kolor DONE -- gwint SUPERSPORT DONE -- Alu 18'' WV SCIROCCO DONE -- Licznik z full FISem DONE -- Fotele pół skóra DONE -- Obszycie kierownicy gałki nowy mieszek i ręczny by B.M. Customs DONE -- Konsola 2-DIN + radio pioneer avic-d3 DONE -- Czarna folia na grill i żółta na halo -- tarcze 312 zimmermana + klocki tej samej firmy DONE -- Końcówka wydechu Czeka na montaż ............................ Dalsze plany: -- Boczki w czarnej skórze + 4elek szyby -- Głośniki 16 -- Dekory -- Całe auto do malowania kolor biała perła -- Przyciemnienie szyb -- Dach na czarno (raczej folia) -- Zaślepienie EGRa -- Zwiększenie mocy: Turbo AWX+program I to chyba tyle jak na teraz zobaczymy co przyniesie czas, pozdro Przeprowadzone naprawy: -- Wszystkie filtry olej i termostat przy przebiegu 220kkm -- Wymiana dwumasa i sprzęgła na SACHS 225kkm -- Klocki przód TRW 227kkm -- Filtr paliwa i olej 233kkm -- Wymiana rozrządu 237kkm -- Wymiana końcówki drążka kierowniczego 239kkm -- Wszystkie filtry i olej 243kkm -- Przegub i końcówki drążka 255kkm -- Olej 257kkm -- Komplet wahaczy 260kkm -- Olej filtry 270kkm; 280kkm 290kkm 302 kkm -- Końcówki drążków i łaczniki stabilizatorów 286kkm -- Wahacze 300kkm FOTY: --PART1: Pierwsza sesja po zakupie --PART2: Seria na alu 15 --PART3: Grill RS4 i kiera z S4 --PART4: Alu 17'' z Mercedesa + Springi H&R -30mm To wszystko mało w planach gwint i 18 --PART5: Wymienione i pomalowane dolne listwy i dokładki zderzaków --PART6: Spontan sesja --PART7: Gwint SuperSportFull FIss --PART8: Felgi 18^ Scirocco ​ --PART9: Fotele z audi s4 ​ --PART10: Konsola 2DIN+Radio Pioneer avic-d3 --PART11: Kierownica mieszek ręczny by B.M. Customs
  20. Wygląda genialanie tylko szkoda ze taki silnik słaby:evil: zapodaj jakieś fotki środka pozdro
  21. No i teraz elegancko Fajny kolor masz tej a4 zawsze taki chcialem mieć
  22. Super, bardzo fajne alufelgi
  23. Witam, szukam osoby która pomoże przy zakupie a4 b5 autko jest w gliwicach w "komisie" "J i M" oto temat z zakupu kontrolowanego: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_a4_prosba_o_sprawdzenie_vagiem_gliwice-t114633.0.html P.s. Sorry że sie tu tak wciołem i zrobiłem mały OT ale potrzebuje waszej pomocy bo jestem zielony w tych tematach a chciał bym sprawdzić dokładnie auto za nim wydam na nie wszystkie zaoszczędzone pieniądze. pozdrawiam i z góry dziękuje za każdy odzew w tej sprawie
  24. Fajne A4 wygląda na zadbaną nawet bardzo jak na ten rocznik Co do modów proponuje zmienić przednie lampki na zespolone
  25. MercDG odpowiedział(a) na musti temat w Audi A4/S4 B6
    Super autko, ładny kolorek Wrzuć jescze jakieś fotki wnętrza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.