Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
JURID
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Texar
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
BOSCH
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
TRW
-
Limo by Kasku&Nosb:)
:slina: Jak tu jezdzic b6 Sprzedaj nerke, Tylko na Oem czy bukowine siedzisz przy innym stoliku i nie pijesz
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
u mnie prawy po zimie ide na handel, chyba po 70 gr/KG, lewy w nie lepszym stanie
-
B6 DIVISION
Do tej pory jeździłeś na plackach? masz cos do placków? 6 lat juz tak jezdze
-
RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM
co auto to mocniejsze
-
[B5 AJL] 1.8 TQ by maly__Szuuu never ending story;)
nagraj cos do 180-200 bo takie do 100 to praktycznie duzo nie daje
-
B6 DIVISION
Czyli jak co roku.... Nuta odzwierciedla wczorajszą noc
-
B6 DIVISION
nie wiem skąd wy te utwory bierzecie Kaju ty na tych Protectorach to chyba bawiłeś sie na innych salach niż ja
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Bartek nie za głośno?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Elegancko H4MM3R ja mniejsze z przodu mam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kręciliście coś? jak wynik lemura z pumcia?>
-
B6 DIVISION
MAGIA , to są 16' z b5 ? tak 16 z B5, et45 i pasują bez dystansu, fakt wygladają jak ... ( każdy sobie dopowie) ale to tylko zima, w zimie to moze 2 tys km zrobie
-
B6 DIVISION
Ooo lotkę zamontowałeś tak, w 2010 roku
-
B6 DIVISION
no to zima. ledwo weszło pod 320 mm
-
B6 DIVISION
miejsce to samo co u mnie, tyle ze mam jeden kurnik mniej
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
zmieniam troche zdanie na temat gwintu lowtec. jak był skręcony tak ze nadkole było cm nad rantem felgi ( nie opony ) to było twardo i dobijało. dzisiaj podmiosłem na równo z oponą i całkiem inna jazda, porównywalnie do tego co było wczesniej, czyli h&r - 50 mm
-
B6 DIVISION
Spasu brakuje, teraz to się można przed deszczem schować pod ten błotnik tak to było przez ostatnie 2 miechy, i tak ze skręcaniem był problem. teraz wchodzi jeden palec miedzy opone a nadkole
-
B6 DIVISION
podniosłem dzisiaj gwint o 3 cm w góre ( wiadomo idzie zima) i komfort prawie jak na serii jazda na takiej glebie zaowocowała starciem opon od srodka, miejscami widać juz białe wlókna. na chwile obecna mam niecałe 62 cm do nadkola
-
Listwy Dekory LED
takich ledów do mam od .... zawsze zostają mi jakies małe odpady po montazach mebli bede miał do rezac
-
B6 DIVISION
chyba rekord PL jak to Ori AVF....
-
Strefa Śmiechu
eee synek, co wrzucasz ja od urzędu gminy mieszkam 100 metrów. Autorem Filmu jest gość który nie wygrał. wiec musiał jakoś upuścić ciśnienie.