Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dlatego tematy o jechaniu na recznym bo na kobre nie stac
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sprzedam opony 225/40/18 stan kolekcjonerski... jezdziły tylko jeden raz na wyrazowie pakiet zima mnie zastał i jest bleee.... trakcji zero... a zakrety masakra, nic sie nie tryzma drogi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak dla kogo mam na siedzeniu plame moczu... zostawiles cos wiecej nie jedziesz ze mna 120 w 2 alejce było kox , ale 150 w 3 po bruku .....
-
Problem z policja, wykroczeniem, slusznością mandatu
miałem podobna sytuacje... około 100-110 w zabudowanym.... stanałem z kumplem na parkingu, i widze ze juz stoi za mna... wyskakuje partyzant i mówi ze bedzie 500 zł i 10 pkt za predkosc... usmiech na twarzy i oboje z kolega za co? skonczyło sie na ,,do widzenia''.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:naughty: :naughty: dobre chyba bede szukał Rumunki :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
robiac w tyg 400 KM nie stac mnie na S zostało mi jeszcze 500 zł raty za moje padło i projekt BRD rusza
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Wypasik, kiedy wjedzie na rolki?
-
[ALL B6] Swap silnika
dodaj bo jest z czego. 200 to taki bezpieczny setup Jak dla mnie nie oplacalny interes ze swapem. tak jak ktos wyzej napisał, popchnij ALT i kup ORI 1.9 albo 1.8T
-
[C5 AKN] Dwie małe kostki a tyle radości - wizyta u Rogala
widze sysiek ze piotrek cie nakrecił...ja ty dzo dzo i bogus i tak nie mamy szans z nim wiec po co pchac sie w zbedne koszty
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
mam nadzieje ze ogarniesz wszytko w najblizszym czasie i pokazesz sie na spocie
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
no to teraz bedziesz mogł zmienic na cos nowszego. jakies plusy tego sa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
hahaha pzreciez to ty mówisz ze walisz 2 h bo wczesniej na tapczan z reki jedziesz Sysiek jest zadanie dla Ciebie złotypindziesiat w 3 aleji :gwizdanie: ja cisnałem piter patrzal na budzik 2Fast4You
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ty szmato. stukotało 2,5 TEDEŁI, taki pazdz ze 150 ledwo dało sie wycisnac... znowu k**wa 23 h w robocie.... ale 1/4 BRD wpadła
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a wiesz po co mi jedna? zeby wsadzic Ci w du.... :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja ramke moge łyknac 1 sztuke
-
B6 DIVISION
co z tym spamem? cisza taka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
serio? chyba mnie z kims pomysliłes?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
uspokoj sie 30 latku
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
grozisz mi? tym razem pozdzierasz całe ryło
-
[B6 AWX] moja śnieżno biała audiczka :)
Białe b6 tylko dlaczego daszek nie czarny?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dla bogusia bedzie w sam raz:) duzo scian do podparcia
-
[B7 BRB] Srebrny Avancik
wieksza fela + gleba sie klania.. srodek No i cos z moca lepiej zrobic to bida straszna
-
[B5 AFN] 216 + Turbo AWX + ...
kolega Sysiek ma AKN i po sofcie ma 191 Km i 403 Nm
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
dzisiaj na spocie rozmawialismy o lampach i własnie jeden ma takie duzo ladniej wygladaja
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kto bedzie ze stałej ekipy gayzone?