Treść opublikowana przez MAGIC87
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
mało brakowało a sam bym brał taka felge w 19 stce... tylko nie mogłem sie dogadac ze sprzedawca. Jak czaje na twoje glebe to nie wiem jak dajesz rade jechac ja mam około -35/40 i obcieram czasami
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
do pierwszego sie nie zgadam.... ale 2 potwierdzam no i jeszcze i 1.9 wciaga 2.6 :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tez licze ze wyjedzie w miare szybko i nagra jakies przyspieszenie 0-200 powodzonka w towrzeniu projektu
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
w sierpniu 2013?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a Sie pietrek czepiasz... Od wilgotnosci. tepmeratury powietrza. cisnienia atmosferycznego. stopien zanieczyszczenia powietrza itd.
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
:polew: :polew: czerwone juz nie modne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Robimy spota w czwartek o 18 w allejkach?
-
Audi a4 b6 ASN 235/45r18
Orbis co niedziele o 17, na wyrazowie to bylismy dzisiaj zobaczyc ,,impreze moto''
-
Audi a4 b6 ASN 235/45r18
dzisiaj bylismy na wyrazowie. moze w czwartek wieczorem pod orbisem , a tak to co niedziela o 17
-
Audi a4 b6 ASN 235/45r18
Silnik dosyc mocny, ale spalanie dla mnie zabujcze. Wpadnij kiedys na spota i pokaz cacko
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A co to są wakacje??
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
przypomina mi sie polski film testosteron... gdzie chyba Borys Szyc wspomina cos o 50 km/h po miescie
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
bo nie ma czym
-
[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
kolega okleił ibize z 2000 roku. wyglada kox. ale cena 2700 zł.. wiec za kombi licz ponad 3500. sam myslałem o oklejeniu ale lepiej według mnie juz pomalowac
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Kileer skres mnie z listy bo ja juz dawno po sofcie... od połowy marca
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kot jedzie w sobote na wyrazów? KTO*
-
[B6 AWX] Oem +
A kto mi truł dupe przesz 3 miesiace? :gwizdanie: ,,...rob wydech...'' moj pazdzioch przy twoim jest cichy
-
[B6 AWX] Oem +
jak czas pozwoli Tymek pokaz mi z 5 diesli na przelocie na forum
-
[B5 AEB] Kurpiowoz :)
paredziesiat
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tez 225/40 mam i siedzi nizej niz 1BV
-
[B5 AEB] SzczuraZ Project in progress
Nie ty pierwszy to robisz :naughty: nie jeden sie u mnie przejechał :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Eee Synek... W sumie to sie czailismy na Twoje RS6 i poszły komenty ze jakies wieksze sie wydawały niz moje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie czarna tylko granat
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i +5pkt dla lansu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
lepiej odkladaj kase na softa