Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
My z Igo tez, w Donie same pasztety:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jeszcze tak:decayed: ---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ---------- bede potrzebowal cos ladnego dla dzieci do pokoju Takie tez sie robiło:wink:
-
AJM montaż kpl. sprzęgła z AVF
daje rade:wink: moze masz za duzo Nm na dole i dlatego pada chyba najlepsze rozwiazanie
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
ile takie cos? i w czym to pomaga? lepiej prowadzi sie po zakretach?
-
Spociki Radomszczańskie
Siema pany, moze chce ktoś jakieś mebelki? https://www.facebook.com/MebleMagic Tyle ze u was to stolarz na stolarzu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
https://www.facebook.com/MebleMagic może ktoś chce jakies mebelki?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ty pracujesz a Twoj szef wozi sie Jaguarem po połnocy:decayed:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
zastanawia mnie czy to jest seryjna skrzynia czy ktos cos przełozył wczesniej? na 3 biegu 120, na 4 biegu 4500 i 180 km/h, Ori AWX ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mamy XXI wiek, w telefonie tez nie masz?
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
prosto z pod jasnej góry
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
doskonale o tym wiem:decayed: i mam na to wyjeb.... Softa zrobił i cwaniak teraz to olis poskladaj swoje do końca i pokaz herbatnikowi gdzie jego miejsce w szeregu Napewno przed Tobą .. no i ja przynajmniej jak kręcę filmik jadę po płaskim a nie z górki żeby wyszło lepiej z przepaści odrazu:naughty: ---------- Post dopisany 21-02-2014 at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2014 at 18:03 ---------- https://www.facebook.com/photo.php?v=824716584220416&set=vb.100000462458321&type=2&theater
-
felgi a4 b6 18 czy wejda?
dobrze wiedziec ze weszło. z jaka opona? mysle u siebie z 8 J i et 25 zejsc do 20:decayed:
-
Prędkość maksymalna a obroty.
AWX po sofcie 235 na blacie na ori kołach 15/195/65:wink: obrotów nie pamietam dokladnie ale pewnie cos koło 4250, BRD na wykresie zakrecone do 4550:decayed: moze 240+ na blacie dało by rade poleciec:wink:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
co to za myśliwiec? Jest tylko szybsze czy i mocniejsze i szybsze? PS Zaciekawiliście mnie z tymi prawdopodobnie najmocniejszymi może i ja sobie wstawię że np. prawdopodobnie najmocniejsze A4 lub A4tdi w klubie chyba Orzeł ma najmocniejsze TDi:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
herbata wpada? pogoda jest, moze jakies kreski.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
7 lutego gadałem z Piotrkiem98Igo i obstawiałem ze wyjdzie 710:decayed: duzo sie nie pomyliłem
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
pakuj 320 i 288, chyba ze masz wiecej PLN to zestaw od S4, sam 4 lata wmawiałem sobie po co mi lepsze hamulce, teraz wiem dlaczego duzo ludzi zmieniło na wiekszy zestaw:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
,,Kumplujemy? Nie mów mi kumplu , bo kumple to mi zone ruchali'' taki teskt slyszałem kilka lat temu od byłego pracowadcy
-
B6 DIVISION
chłopaki jaki słupek moze pasowac na podmiane do AWX? jakiś BLT z ibizy? moze ktos sie orientuje w temacie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
czerwone sportowe:naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
szwiniaka oddalismy do uboju to i na ogolnopolski moge jechac:decayed: ---------- Post dopisany 18-02-2014 at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2014 at 00:31 ---------- Audi A4 4500.00 PLN. Pszczyna - otoMoto.pl siwy dlaczego sperzedajesz?
-
Znaczenie ET Felgi
do zrównania to jeszcze brakuje:wink: 18 i 8J to mozna z tyłu zejsc do Et 25 ty, 30 przod
-
B6 DIVISION
na zime to niebyłby dobry pomysł zaskoczyłbyś drogowców i odśnieżył za nich
-
Spociki Radomszczańskie
przelot tak brzmi:wink:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ladnie musi teraz jechac:wink: jechałem kiedys 911 650 PS, i plecy mokre