Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja znów poskładał bym to tak jak powinno być. Teraz zostaje tylko twój wybór:wink:
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomek błądzisz. Porównaj sobie wagę jednego końcowego z wydechu na jedną stronę a końcowy z wydechu na 2 strony. Tak jest przynajmniej w wydechu z 2.5 Tdi. Ty masz Wydech z BRD to też są inne końcowe więc nie ma do końca porównania. Po wycięciu kata jedynie turbinę słychać
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na samych 2 końcowych z 2.5 jest głośniejszy ewidentnie. Osobiście mnie to mega wnerwiało w trasie:kwasny: ---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ---------- A po co Ci ten środkowy tłumik, bardzo dobrze że go niema. Możesz rozwinać swoją wypowiedz Jakie plusy ? Bo ja widze mały minus bo bedzie chyba jeszcze bardziej klekotać czy to tylko takie gdybanie. A od kiedy wydech klekocze? Jak coś to ci silnik klekocze wydech nie ma nic z tym wspólnego. Lekko buczy sobie poprostu
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak sobie cenisz komfort i ciszę to z mojej strony nie polecam:wink:
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Będzie trochę głośniej.
  6. I nie drga ci przesłona soczewki teraz?
  7. Masz Bixenon u siebie?
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Menzerna FG500/FG400 Ponownie pytam.. Nie mam dzielonej tylnej kanapy w sedanie, jak założyć dzielone oparcia? Co do menerny to nie lekko ścierne pasty te które podałeś
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie nie wrzucam
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aaaaa te zdjęcia:doh::doh: Nie ma ich:decayed:
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie nie mam a co?:decayed:
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie może szuka ktoś sufitu czarnego do Avanta bez panoramy:wink:
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak komuś prawa szyba z przodu nie działa to mam gdzieś mechanizm szyby chętnie sprzedam:decayed:
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba zainwestuje w jakiegoś netbooka do etki i vcdsa:decayed:
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba 7.3 to jest ta nowa. Ja mam 64bit i z tego co pamiętam kiedyś jakieś cyrki z tym były:thumbdown::thumbdown:
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Działa ta najnowsza wersja na Windows 7?
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Po co Ci, jak i tak byś tego nie ogarnął Dał bym radę. Jak ty się nauczyłeś to musi być już na prawdę banalne:decayed:
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Turzol wypal każdemu Etke na DVD i na spocie jakimś będziesz rozdawał
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kurjerzy.pl nigdy problemów nie było Polecam:wink: ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- Już Ci pisałem Ale on woli się upewnić Bo ostatnio w kulki lecisz i ci nie ufa:grin::grin:
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :kox::kox::kox:
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daniels jutro będę miał coś dla ciebie jak coś
  22. U mnie też jest w koszyku:decayed: ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- Za nim dowiedziałem się o detailingu korzystałem z takich produktów ale zadowolony nie byłem więc z mojej strony nie polecam.
  23. Bo jak mam być szczery to po za QD które poleca Michał i chyba dwóch innych produktów polecanych na KA ta firma nie ma dobrych kosmetyków.
  24. Tak jak pisałem turbinką się zajmę, nie osobiście ale zostanie sprawdzona. Co do oleju to taki był lany przez wcześniejszą właścicielkę, przynajmniej tak twierdziła, ale z babami to różnie Hmm.. może przy następnej wymianie bym czymś innym zalał? Mówisz, że ten Motul dobry? Dokładnie jaki będę potrzebował do siebie pod pompowtryski, orientuje się ktoś? Tak Olej Motul będzie wiele lepszym wyborem niż ten olej który teraz zalewasz. W dziale diesel masz odpowiedni temat z Olejami. Tam dowiesz się wszystko:wink:
  25. Odpowiednik znanej niemieckiej już strony:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.