Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Ja tak sie pobawiłem trochę RNS to normalnie wyświetlało na navi strzałki.
  2. zima - 20 i jeździsz w rękawiczce synu wierze ale czego się nie robi dla ładnej gałeczki p.s mam interes PW Dokładki w niebieskiej Alcantarze:grin:
  3. Jaki mostek. Kupiłem ten przedłużacz bo mam podpiętą antene w bagażniku.
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na kubos83 temat w Układ Jezdny
    No jak zaczynasz pisać o cięciu sprężyn to nie mamy o czym mówić.
  5. Ładny wykresik też bym tak chciał u siebie.
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na kubos83 temat w Układ Jezdny
    Kolego ja mam w B6 -6cm od seri i niczym nie przycieram chyba pierdół się kolega nasłuchał.
  7. Umownie 2 GB zwykłe SD a w praktyce także 4GB ale mogą być problemy.
  8. Ale tu cisza:decayed: Kiedy jakieś nowe mody będą
  9. Już mu to pisałem. Bierz od razy K04 z allegro takiej okazji może nie być. Jak nie masz kasy to pożycz przecież i tak jedziesz do pracy więc kasa na oddanie będzie.
  10. Józek ładna sztuka już widziałem wcześniej. Rezaj tak jak B5 i będzie miazga.
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do tego ten hak wchodzi. Ja ciągłem dość mocno i nic nie urwałem
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hmmm a co takiego?
  13. No właśnie nie sprzedał wszyscy gadają, że taka okazja a tu d*pa każdy dzwoni i się pyta a oglądających zero jak nie sprzedam wymienię rozrząd i będę dalej jeździł ale na pewno nie oddam auta tak jak mi niektórzy proponują za 35 :doh:i to jeszcze za tyle chcą z felgami :whistling:pożyjemy zobaczymy, ewentualnie jeszcze może zdążę z PUMĄ tą zaległą kreskę walnąć jak się jakiś spocik trafi Dokładnie kreska musi być.
  14. Zrobiłem błąd chodziło mi o tą navi we fisie:hi:
  15. Wow to grubo hehe. A nie będziesz jutro na lublincu to bym ci podrzucił
  16. W mgielnych robisz? A nie lepiej w długich lepiej to wygląda. Ja u siebie chce zrobić takie coś właśnie.
  17. Tak mam mogę ci podrzucić kiedy będziesz chciał. Ja teraz ogarniałem kodowanie Rns-a ale już gotowe . Sysek z tego co wiem to nie sprzedał.
  18. Są plany bo obwodnica zamknięta można by jakieś kreski zrobić
  19. Panowie potrzebuje przedłużacza z anteny GPS co miałem do BNS podłączone a teraz chce podłączyć ją do RNS. Pytałem w navi service i otrzymałem taką odpowiedź. Jakie końcówki? Żeńska czy męska? Kątowa czy prosta? Musi mieć ten przewód żeby to pasowało? ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ---------- MarMax Elektronic - ADAPTER ANTENOWY FAKRA --> FAKRA Czy taki kabel pasuje.
  20. Tak na szybko obczaiłem temat. Więc można to zrobić tak żeby na włączniku ustawić na auto i się będzie włączać oraz połączyć z tym włącznikiem DRL z B7 żeby można było je wyłączać?
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tam nie ma co urwać chłopie:decayed:
  22. Jak kiedyś będę koła zdejmować to ci zrobię te zdjęcie:doh:
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak. Ciągniesz ile wlezie:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.