Treść opublikowana przez andegrand
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
Bukowina Tatrzańska awans z 7 na 2 :> :> ZOBACZYMY reszta zalezy od samochodu czy doleci [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 21:22_________________________________________________JADE :> :> :> :>
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Witam jestem nowy na forum i mam takie pytanie .Ile osob przeważnie jedzie z listy rezerwowej ? Zapisalem sie na liste rezerwowa i nie wiem czy juz mam sie przygotowywac
-
Kody climatronika Audi A4 B5
ja wczoraj sprawdzilem 1c i mialem blad 50.3 co to jest za blad bo nie ma go opisie bledow a dzis rano o.
-
[ALL] Poranne odpalanie diesla
ja tez nic nie slysze
-
[B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??
nie dzieki
-
[ALL] Poranne odpalanie diesla
odpala za pierwszym razem po 3 s kręcenia ale wskakuje na 1300 obrotow potem spada na 900 .Tak ma być?
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem, reset zegara i komputera
mi na wysokim mrozie kasuje sie licznik od km skasowalo mi sie juz z cztery razy ale odpala git wskakuje na 1300 ob i potem spada na 900 REKLAMUJ AKU
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
jeszcze nie podpinalem
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
WITAM ja mam taki problem termostat wymieniony jak jade temp 90 s cieple powietrze takie sobie jak stoje spada na 65 czy to wina czujnika czy tez brudna nagrzewnica ?
-
[B5 AVG] Problem z temperaturą slinika
termostat wymieniony jak jade temp 90 jak stoje spada a ogrzewanie i tak nie jest takie jakie powinno byc nawet przy 90 stopniach czy to wina czujnika ?
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
Lista rezerwowa zobaczymy jak to bedzie
-
[B5 AVG] Problem z temperaturą slinika
ja jak jade to mam 90 ale na postoju spada do zera termostat wymieniony 3 dni temu . CZUJNIK? CZY MA TAK BYC ??
-
[ALL B5] Zaparowane szyby :(
filtr wymieniony wszystko
-
[ALL B5] Zaparowane szyby :(
sprawdziłem wszystko jest ok tylko filtr kabinowy jest caly czarny chyba nikt go nie wymienialł ze dwa lata !!! czas na wymiane jaka cena filtra z 30 zl ?
-
[ALL B5] Zaparowane szyby :(
a mi marzna szyby ale od srodka :>
-
[B5 AHU] FOTOSTORY - rozrząd, popychacze, pompa wody, termostat
mi machanik wymienil bez sciagania pasa przedniego powiedzial ze ma dorabiane klucze 200 zl za wymiane . Dobry opis
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
chodzi o takie cus? http://www.allegro.pl/item870356695_gpmoto_mixol_2t_olej_do_mieszanka_do_paliwa.html
-
[B5 ADP] Montaż klimatyzacji
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t93749.0.html;highlight=monta%C5%BC+klimatyzacji :>
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
juz brak miejsc zapisalem sie na liste rezerwowa
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
szkoda ze juz nie ma miejsc :wallbash: :wallbash:
-
Polecane opony zimowe
wyrzekalem sie opon zimowych wlasnie spadl snieg zrobilem jazde na letnich nie da sie jezdzic MASAKRA JUTRO SZUKAM :>
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
ja mam 65 caly czs
-
Polecane opony zimowe
nie mam zamiaru kupować zimowych opon
-
[B5 AFN] Spadek mocy
zapomnialem napisac pojechalem na vaga mechanik skasowal blad i wszystko jest ok zrobilem jakiej 2 tysiace i nic
-
[B6 BEX] Czy musowo trzeba rozbierać przedni pas do wymiany parska rozrządu?
mi mechanik zmienil bez sciagania wziął 200 zl praktyczne robi same audi i mówi ze ma jakies dorabiane klucze