Treść opublikowana przez dominbr
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Poprawiłem zdjęcia na pierwszej stronie, zrobie też kilka nowych przy okazji.
-
[ALL B7] Witam i proszę o opinie, 2 rodzaje dystansów
IMO nie warto. Zresztą ja jakoś mam mało zaufania do dystansów przykręcanych do piasty, gdy koło trzyma się kawałka powierconego aluminium.
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Jest plan, listwy już w drodze, zderzak znalazłem i będę spoiler zamawiał. Jak wszystko pomontuję to jakąś sesję zrobię
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Postanowiłem zrobić mały update w wątku i parę nowych zdjęć latem + ramki. Miałem w końcu trochę czasu na dokładne umycie i woskowanie. Teraz kompletuje elementy do s-line zewnętrznego
-
Lexus IS 250 COMFORT - 2.5 V6, dual VVT-i 208 PS
Naprawde fajne auto, sam też myślałem o IS220d ale podobnie jak turdzi żałuję że nie ma kombi. No i nie myślałem że może być ciaśniejsze niż A4 auto w tej klasie A co do japońskich aut to racja, jakoś ostatnio padły na twarz. Moja Matka ma CR-V 2.0 z 2005r (ponad 120tys km) od nowego i nie dzieje się nic, a znajomy ma nowe CR-V i jest załamany...
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Fajne auto, chyba dziś widziałem Cię po 12 na św. marcinie. pozdro
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Przy okazji zajrzę pod maskę, jak nr będzie gdzieś widoczny to podam.
-
Lotus 7 z silnikiem od Fireblade 929
Mega projekt, sam myślałem na studiach nad zmontowaniem czegoś podobnego tylko na częściach ściery 2.0 DOHC albo poldka 1.4 16v.
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
A czym się różni 1bv od 1be? Audi jakoś to rozgranicza w opcjach? Bo ja mam 1bv i rzeczywiście jest sztywne, najgorzej na poprzecznych pęknięciach itp.
-
[VW Golf Mk2 1.3] Fura tymczasowa Dany'go
W takiej furze wieku 12-13 lat uczyłem się jeździć na poważnie No i zgarnij śnieg z dachu bo zwiększa opór powietrza :>
-
[B7 BKE] moja a4:)1.9 TDI
Fajna A4 do kręcenia km. A na myjni lepiej niech skórę potraktują czymś do skóry
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Myślę, że raczej ESP ma jakiś rodzaj akcelerometru, który określa kąt pod jakim leci samochód i wtedy reaguje. Jak polecisz bokiem z prostymi kołami i na gazie to IMO też zacznie blokować. Polecam artykuł: http://www.audiworld.com/news/07/b8-a4-in-depth/suspension/content.shtml A tutaj informacja o działaniu guzika ESP The ESP operating concept is also new. As before, it can be switched off completely by holding the button pressed in, but a second, less complete shut-down stage is now provided as well. If the driver presses the ESP button once briefly at a speed below 70 km/h, the wheelslip control function will be de-activated. This largely prevents engine-management intervention and weakens the system’s brake applications slightly. Czyli jak się przytrzyma ponad 1 sek. to dezaktywuje całkowicie.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Opony 245 troche szerokie, ja mam 235/40R18 i takie byly oryginalnie montowane. Zreszta IMO nawet 225/45R18 byly by ok przy quattro.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Super furka Prawdę mówiąc to praktycznie sprzątnąłeś mi ją sprzed nosa, jak zdecydowałem się zadzwonić do właściciela to okazało się że już jest umówiony na przegląd w ASO.
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Ja myślę, że dobrze zrobili, że poszli w 3.0T. Dużo łatwiej zrobić go w okolice 400KM co w starym V8 już nie było łatwe. Także mniej kg nad przednią osią to duży plus. A fura super, tylko ta gałka zmiany biegów do wymiany
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Dzięki za załadowanie filmiku, widać różnice. 1 i 2 szybko się kończą ale większą różnicę widać na 3 i 4. Jeszcze pytanko, startując z hamulca mocno go przytrzymyjesz?
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
To rzecz gustu i zasobności portfela, ale osobiście też by mi było szkoda kasy. Kasę wolałbym przeznaczyć na program + kierownica a'la R8/TT a za resztę dokończył bym zewnętrzny pakiet. Trochę też się zorientowałem w cenach wydechów i np milltek z montażem to około 4900PLN ale jest to tylko tzw CAT-BACK, a dać komuś do zrobienia to trochę wg. mnie niewiadoma. Chciałem żeby nie był wiele głośniejszy, tylko zmieniał dźwięk. Więc wydech zostaje przesunięty na koniec listy Pozostaje dylemat czy na wiosnę jechać do Wrocławia czy Warszawy
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
Z tego co wiem to 2.0 TFSI osiągają swoją deklarowaną moc właśnie na 98, na 95 i mniej też chodzą ale
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Ja też po programie celowałbym w 260-270KM i moment bardziej na górze podciągnięty żeby przy wyższych prędkościach lepiej się zbierał.
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Zgadza się, czasami przy leniwej jeździe przy pierwszych 3-4 biegach jest takie wrażenie, jakby sie jechało z multitronikiem
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Wczoraj troche kręciłem się po mieście i okolicy i nagrałem jak auto zbiera się do 130km/h Coraz poważniej myśle o programie na wiosnę :th:
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
Kupowanie drogich wersji z końca produkcji danego modelu to fatalny pomysł jeśli chodzi o utratę wartości. Chyba, że komuś akurat to nie przeszkadza...
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Z tym Q racja, a brałem też pod uwagę szukając auta 2.7TDI, ale dzięki bogu opamiętałem się :>
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Odwiedziny teściów z daleka (Chełm) Ale postaram się wpaść w niedzielę.
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Dzieki za opinie, też jestem zadowolony Brakujące graty do s-line postaram sie pozbierać (może ktoś ma jakiś dobry dostęp czy zostaje allegro?), na wydech tez pewnie jeszcze troche czasu. Troche poszło na opony, ubezpieczenie itd, no i miałem też w planach wymianę oleju w skrzyni.