Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vikis4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vikis4

  1. Wałki jeśli są ok-nie musisz,ale hydro na bank (dla świetego spokoju) Reszta zależy od ciebie i zużycia... Co do gwintu na wałku: Podpytaj mechaniora-sam jestem ciekaw jak się wytłumaczy.... :> [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:39_________________________________________________Ale i tak nie znam celu w jakim odkręcał koło zębate...
  2. A po co odkęcał koło od rozrządu,skoro miał tylko ustawić kąt wtrysku??? Wystarczą 3 srubeczki na imbus...
  3. Troszeczkę dziwi mnie to co napisałeś... "Na chłopski rozum" podejrzewam,że w przypadku zerwanego gwintu w wałku koło może nie dolegać na stożku,a co za tym idzie-przestawienie całego rozrz. prędzej czy pózniej jest nieuniknione! Autko chodziło normalnie?
  4. vikis4 odpowiedział(a) na kubson temat w 2.5TDI
    Nowa 2000zł (na allegro): http://www.allegro.pl/item645924759_nowa_turbina_vw_audi_2_5_tdi_v6_warszawa.html Piszą,że nowa,ale musisz zadzwonić i zapytać... Używka od 700-1500zł ,Regeneracja zależy od stopnia uszkodzenia-wymiana samego uszczelnienia ok. 700-1000zł[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 14:54_________________________________________________Z resztą zanim zabierzesz się za wymianę turbinki zrób porządną diagnozę czy aby napewno to ona jest wadliwa? (VAG)
  5. W sedanie: -kufer dość duży,ale otwór mały... -Standard-miejsce z tyłu (mi to nie przeszkadza,bo moje jest z przodu ) -więcej grzechów nie pamiętam...
  6. vikis4 odpowiedział(a) na konrdaw111 temat w Audi A4 B5
    :good:
  7. vikis4 odpowiedział(a) na kubson temat w 2.5TDI
    Tu masz podobny wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t34989.0.html;highlight=dymi+na+biało Podepnij Vag-to po pierwsze,sprawdz turbinkę (luz na wałku), WYMIEŃ ODMĘ!!! 2.5 wymaga troszeczkę więcej troski-więc jeśli masz autko kilka dni,a nie znasz jego poprzedniej historii (pewnej!) proponuję zapoznać się z tym wątkiem: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html Jest sporo cennych rad na temat V6
  8. vikis4 odpowiedział(a) na konrdaw111 temat w Audi A4 B5
    Dziwne... Pękła sama od siebie?
  9. Niby nie,to zależy od użytkownika... Ale ja bym wymienił-dla świętego spokoju!
  10. vikis4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Wykńczenie i jakość materiału-Dzisiaj nie jedno nowe autko nie jest wykonane jak 10-12letnie A4! A wręcz przeciwnie z plastiku pochodzącego z odzysku butelek Coca-Coli
  11. Przeładowanie... Zdejmij rurę która prowadzi do turbinki i sprawdz luz na wirniku-to tak na początek. A co do odmy to tu masz wszystko na jej temat: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=55798 Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem 2.5-przeczytaj ten temat: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
  12. Kabel? A może weżyk? :gwizdanie: to jest zaworek sterujący klapą gaszącą
  13. A olej u ukł. podciśnienia hmm dziwne
  14. Sprawdz czujnik ciśniena-ale i tak najpewniejszym sposobem jest podłączenie manometru.... Aha i jeszcze VAG też nie zaszkodzi!
  15. vikis4 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Się rozumie!
  16. Pewnie przegub się kończy...
  17. Łożysko oporowe...
  18. Nie wiem jaki sens jest w kręceniu dieselka do takich obr.??? :gwizdanie: Co do zachowania twojej motorowni-to podejrzewam,że przy takich obr. może zawieszać sie jakiś wtryskiwacz.
  19. Na vagu możesz jedynie sprawdzić korekcje (blok 013 i 014) ale dopiero na stole pobierczym dowiesz się czegoś więcej... Co do oliwy,to nie wiem gdzie kupujesz i jaki olej lejesz (???) Polecam zakup z pewnego zródła (sklep motoryzacyjny z jakąś renomą!)
  20. Skoro wałki i cała hydraulika już przerobina,to pozostaje sprawdzić wtryski-na początek korekcje! Troszeczkę dziwi mnie fakt,że zaczeło się to dziać po wymianie oliwy...
  21. Podłącz vag-na 100% wywali jakieś błędy...
  22. vikis4 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Sorki panowie,ale nie mogłem dzisiaj zagościć
  23. 5.5 na 3/4 stanu.
  24. Jasne! Nasza stronka napewno ci pomorze! Dlatego zapodałem ci link do ciekawej lektury-na temat 1.8 jest sporo...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.