Treść opublikowana przez Michal_777
-
[B6 AWX] Cieknąca ropa z korka wlewu paliwa.
Bardzo dziwny przypadek, pierwszy raz o czymś takim słyszę... Może gdzieś odpowietrzenie baku jest zatkane? tylko że wtedy powinno się robić podciśnienie w baku a niemożliwe aby ono wywalało ropę na zewnątrz
-
[B5 AFN] SWAP Czy da się założyć skrzynię manualną 6 biegową zamiast manualnej 5
Koledzy przy przekładce skrzyni 6 z AVF do AWX z 5 to potrzeba: skrzynie, sprzęgło kpl z dwumasem(6 ma większe), wybieraki do zmiany biegów, pasuje poduchę pod skrzynie ale nie koniecznie,dystans alu między silnikiem a skrzynią oraz blacha osłaniająca między silnikiem a skrzynią i to tyle. Półośki pasują. W przypadku swapu do AFN sprawa sie komplikuje bo dochodzi kołyska bo inne mocowanie skrzyni oraz alu łapa pod skrzynie 6 biegową. Prawdopodobnie półośki jeszcze ale to jestem pewien tak na 90% Pozdrawiam
-
[ALL B6] Jakie głośniki ?? oraz co zrobić zeby wyświetlało na ekranie....
Wyświetlania na zegarach z tego radia nie zrobisz, tylko z oryginalnego radia
-
[ALL B6] Problem z tylnymi hamulcami po wymianie klocków
Kolego na 100% musisz odpowietrzyć tylne hamulce jeśli tylko były odkręcane zaciski i żadne zaciskanie przewodów nic nie da. Zawsze zostanie odrobinę powietrza
-
[B6 AVF] Ubytek oleju
Jeśli nie ma wycieków z silnika to to bardzo prawdopodobne iż to uszczelniacze. Może jeszcze przez odmę puszczać olej...
-
[ALL B6] Do czego ten kabelek?
Pewno miałeś zestaw głośnomówiący a ktoś to zdemontował a kabelek został.Wtedy nigdzie go nie podłączaj. Chyba że masz ten zestaw ale brakuje tylko mikrofonu :gwizdanie:
-
[ALL B6] Zwiększenie częstotliwości pracy wycieraczek poprzez złącze VAG
Witam Na 99% nie ma takiej możliwości. Jedynie przełącznik na manetce do zmiany ich częstotliwości. Pozdrawiam
-
[ALL] Spawanie felg
Witam Ile osób tyle będziesz miał różnych opinii... Jeśli już musisz i nie masz innego wyjścia to jak dobrze zrobione to nic się nie powinno dziać ale dla spokoju spawaną daj na tył. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Mokry magiel - foto
Witam Wygląda że się magiel kończy tera albo regeneracja albo nowy lub uzywka w dobrym stanie. Co do kosztów to allegro prawde Ci powie Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Wymiana oleju w skrzyni biegów
Większość problemów z tymi skrzyniami wychodzi po zalaniu niewłaściwego oleju także jak już koniecznie chcesz zmienić to kup ori w ASO
-
[B6 AVF] Jak wyjąć ramę okna?
Tak jedna jest za głośnikiem i trzeba go zdemontować a nr 10 bodajże pod tą gąbką
-
[ALL B6] Przycisk otwierania szyby
a tak dla formalności to przycisk jest podwójny.
-
[ALL B5] jaki rozmiar ma klucz do kół???
Potwierdzam, potrzebujesz 17
-
[B6 AWX] Olej przy turbinie
W każdym razie jak go nie jest za dużo to nie ma się czym przejmować.
-
[ALL B5] Woda w chłodnicy klimatyzacji.
Witam Teoretycznie nowa tylko ale to teoria. W praktyce dokładnie wodę wydmuchać na słonce aby wszystko ładnie wyschło i tyle bo zakładam że żadne śmieci się nie dostały do środka?
-
[B6 AVF] Długo kręci przy rozruchu
Dokładnie odpięcie go, brak styku takie takie objawy. Może poprostu kostka nie łączy i tyle. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Klakson czyli sygnał dzwiękowy
Spotkałem się z takim przypadkiem jak klakson był odwrotnie założony( tym otworem do góry) i nalało się wody do środka nawet po jeździe w silnych opadach deszczu...
-
[B6 AVF] Zamiana swap skrzyni multitronic na tiptronic
Kolego przeróbka na Tiptronic jest możliwa jak najbardziej ale co kupisz używkę w niewiadomo jakim stanie?Albo posypie się za kilka tyś km... Osobiście bym zrobił remont Twojej i miał święty spokój na długo. Remont całkowity skrzyni ok 3,5 tyś zł ale może się okazać że będzie mniej. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Wymiana baku- co i jak?
Potwierdzam, tyle z tym roboty że bez kanału i odrobiny wprawy w takich rzeczach będzie bardzo trudno...
-
[ALL] Pranie tapicerki
Ja już prałem podsufitkę w kilku autach w tym w a4 i żadnego problemu z odklejaniem. Ważne jest tylko aby ten co pierze był kumaty i nie moczył na max podsufitki. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Koszty naprawy/wymiany i malowania 2 bocznych dżwi
Witam Jeśli słupka nie ruszyło a wygląda że chyba nie i kurtyna nie wystrzeliła to zrobienie tego ok 1200 zł na gotowo. Jeśli kurtyna wystrzeliła + 300-400zł na części i robotę.
-
[ALL B6] Zapala sie EGR i ESP , ale tylko wtedy gdy pada lub jest mokro..
Kolego sprawdź w obudowie komputera czy nie masz mokro ze szczególną uwagą na kostki tam znajdujące się Pozdrawiam
-
[ALL B6] Passat B6 1.9 TDI nie odpala, komunikat seek garage
Skoro go sprzedają w takiej cenie to nie liczyłbym że to będzie jakaś pierdółka ale nawet jak by był komp padnięty to i tak sie opłaca zakładając ze naprawa nie będzie w ASO
-
[B5 AJM] Krzywe tylne koła
Witam W B6 jest regulacja kątów z tyłu może w B5 też jest warto podjechać na stację i zapytać bo szkoda opon Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Problem z elektrycznymi szybami
Witam Trzeba szybki przyuczyć po odpięciu aku. Zrób tak: szyba zamknięta do końca naciśnij przycisk otwierania do max i trzymaj dopóki się szyba nie odsunie całkowicie następnie analogicznie z zasunięciem szyby i już będzie hulało. Pozdrawiam