Treść opublikowana przez edekxp
-
Błąd 16725 - P0341 Po wymianie rozrządu BEX
Raczej oba wałki, chyba że rozpinałeś łańcuch napinacza Koło przy pasku rozrządu napędza wałek wydechowy Ja bym sprawdził czy jest założony dobrze wałek ssący (zdjęcie pokrywy zaworów) Jeżeli opóźniłeś o jeden ząbek koło od wałka, to opóźniłeś dwa wałki. Pewnie ssący jest teraz dobrze ale wydechowy raczej nie Może napinacz umarł i nie naciąga łancucha
-
1.8T gdy sie zagrzeje zgasze to po poleniu ma mniej mocy
Ja bym sprawdził kable do N75, ewentualnie zajrzał do ECU może wilgoć jest Coś jakby nie łączyło Masz A3?
-
[B6 BFB] Stag 4 plus gubi zapłony podczas przyspieszania na LPG P0300 P0301-4 + MAPA
Kolego czy do Ciebie trzeba jakoś pisać dużymi literami czy jak? Po raz kolejny powtarzam zrób logi!!!!!! Nie oscylator z lpg tylko logi. Jak byś nie wiedział, i raczej tak jest vag-com, laptop, 3 bieg i gaz do dechy aż do odcinki bloki 02,20,33, 115 118 i wrzuć na vaglog http://vaglog.pl/ Dużo osób miało podobne problemy, ale po zrobieniu logów było jasne co się dzieje Oczekujesz pomocy a ciężko się posłuchać kolegów co trzeba zrobić. Jeszcze trochę twój temat umrze bo nikt Ci nie odpowie jaki masz problem Aby auto dobrze jeździło na lpg musi być sprawne na pb, potem dobra instalacja, dobry montaż a na koniec dobre wystrojenie
-
1.8T błędy
Nic nie upali.Przekrój nic nie ma do tego.Kat po to jest grubszy aby swobodniej spaliny przechodziły, bo trochę on hamuje Przecież pusta puszka to korzyść dla turbiny, temp spalin pewnie trochę niższa niż z katem
-
Jakie zestaw HID ksenon XENON
Chyba masz źle ustawione światła Schodzą się ku środku Zobacz to: http://www.swiatla.its.waw.pl/doc_media/materialy/samodzielne_ustawianie_wiate.pdf Nie boisz się o zabranie dowodu rejestracyjnego Wiem że dużo lepiej świecą niż żarówki ale jest to nie zgodne z przepisami. Policja jest już douczona, już nawet moduły które oszukują samopoziomowanie nie pomagają
-
1.8T błędy
Raczej pozytywnie Turbina prędzej się rozpędza
-
[B6 BFB] Stag 4 plus gubi zapłony podczas przyspieszania na LPG P0300 P0301-4 + MAPA
@ShatyMK ale Ty jesteś uparty.Mówiłem zrób logi na pb bo masz za duże czasy wtrysków.Na gazie te wtryskiwacze są za małe i auto dostaje za mało paliwa Wtryskiwacze całkowite otwarte = zapętlanie, jakbyś nie wiedział Będziesz wymieniał zaworki i inne rzeczy a problem będzie nadal Ostatnia "kropka" mnożnika i tak trzeba dać niżej. To nic nie da. Ustawieniem mnożnika powyżej 1 masz przez to czasy jeszcze większe 1,1x 23 = 25,3, czyli przy mniejszych obrotach bedzie zapętlanie Dysze do powiększenia ewentualnie podnieść ciśnienia na parowniku, chociaż te wtryski nie lubią wysokiego ciśnienia. Pisałeś chyba że wymieniałeś tą listwę na nową.Nie lepiej było dołożyć i kupić hany zielone. To że schowali Ci listwę pod osłoną silnika to nic nie zmieni, wężyki i tak muszą mieć długość co najmniej 15cm, chyba że te w środku są krótkie a zewnętrzne długie Mam taki sam silnik tylko po programie na około 180KM i hany zielone pojedyńcze i chodzą zaje.....
-
demontaż (wyjęcie) alternatora w 1.8T
Opis wymiany termostatu ale alternator też trzeba demontować Z dolnego węża wyjmij czujnik temperatury, wcześniej podstaw jakąś miskę aby złapać płyn. Wystarczy trochę upuścić Zobacz tu: http://www.audizine.com/forum/showthread.php/189157-DIY-B6-A4-1-8T-Thermostat-Replacement
-
1.8T błędy
Ja bym zajrzał do kata lub od razu wywalić środek z niego. Wstawić emulator i potem zlogować. Silnik będzie lepiej oddychał U siebie to zrobiłem i nie mam błędów drugiej sondy Świece też trzeba sprawdzić, zobacz czy są platynowe.
-
Regeneracja włącznika świateł
Może źle napisałem, po prostu przekłada się pierścień oraz pokrętło z zamiennika do oryginała i wygląda jak nowy
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
To z mojego chomika, ale można by wstawić tutaj na forum
-
Regeneracja włącznika świateł
Przekłada się styki z oryginała i jest jak nowy
-
Regeneracja włącznika świateł
http://allegro.pl/wlacznik-przelacznik-swiatel-auto-audi-a4-b6-b7-i4671742688.html http://allegro.pl/wlacznik-przelacznik-swiatel-audi-a4-b6-b7-00-07-i4751290116.html
-
Duże spalanie LPG
Masz ubogą mieszankę dlatego masz na plus Zrób z tym porządek bo szkoda silnika Tak jak pisałem trzeba zrobić logi na benzynie Sprawdzić czy jest dobrze na pb, bo jak masz coś tu źle to nie wyregulujesz lpg Szczelność najlepiej kompresorem sprawdzić.Plakiem to się deskę czyści Granica to -,+ 25 potem tryb awaryjny i check na desce @halek091 Mapa wygląda lepiej, ale sprawdź korektę w bloku 32 silnika
-
Duże spalanie LPG
Pierwsza sprawa to logi na pb, po skasowaniu błedów.
-
Xenon czy ktoś zakładał ?
Pewnie je przerabiają ma xenony.Oryginalne pewnie tylko reflektory - tak myślę
-
Rozrząd 1.8T BEX 190km
Spokojnie 100tys możesz jeździć
-
Rozrząd 1.8T BEX 190km
Nigdzie nie ma wzmianki o latach.Był juz temat o tym.Jeżeli masz takie info to daj scan
-
Rozrząd 1.8T BEX 190km
W serwisie? Jakoś dziwnie wcześnie.W tych silnikach ogólnie w zaleceniach jest 180tys. U siebie mam wpis w książce 172tys - wymiana rozrządu W instrukcji następna wymiana również 180tys, tylko wiadomo części oryginalne i takie jak na pierwszy montaż. Myślę że po 150tys można wymienić
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Zawór możesz sprawdzić zanim wymienisz. Wyczyścić odme zalecane tym bardziej że idzie zima i może ten osad z wodą zamarznąć, po dłuższym postoju
-
Duży problem Nie odpala, Pilne !
Zapewne masz pocięte przewody od wtrysków benzynowych. Często tak robią, tylko niektóre sterowniki np Stag 300 ISA 2, posiada wtyczki bosch. Przy awarii sterownika podpinasz wtedy oryginalne wtyczki wtrysków i odpala. Przydał by się schemat tej instalacji wtedy pozakładać mostki we wtyczce sterownika lpg, jak nie to połączyć oryginalne kable idące w wiązce obok listwy wtryskiwaczy pb
-
Duży problem Nie odpala, Pilne !
Jaka instalacja lpg? Może padł sterownik lpg, wtedy ani na lpg ani na pb nie odpalisz.Wtryski benzynowe łączone są szeregowo przez sterownik. Posprawdzaj bezpieczniki od lpg i napięcie.Może przewód zasilający nie łączy
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Można bez problemu, ale taniej wyjdzie gałka z mieszkiem z A3
-
Regeneracja przyciskow sterowania szybami 4x elektryk
Ja mam i działają ponad pół roku. Może troszkę jaśniej świecą do oryg.ale ważne że działają i nie są powycierane
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Kupowałem od A3 sline np: http://allegro.pl/galka-oryginalna-audi-a3-s-line-5-biegow-nowa-i4665854555.html