Treść opublikowana przez edekxp
-
Akumulator BOSCH
Często taka bezobsługowość kończy się uszkodzeniem akumulatora Przerabiałem to u siebie Centra Futura.Akumulator zaczął padać zaraz po gwarancji. Wyrwałem tą zaślepkę i brakowało 0,8l wody, dolałem ale to już nie pomogło Gdyby miał korki pewnie zajrzał bym wcześniej i być może jeszcze by działał Teraz kupiłem akumulator z korkami
-
2.0 alt
Ale lepiej się zbiera od dołu nie trzeba go kręcić powyżej 3500 obr przy zmianie biegów Auto jest dość ciężkie i tu nie bedzie 5 sekund, za to zapakowany 5 osób + bagaż na pewno będzie lepiej się jechało niż 2.0 wiekszość 1.8T to ma 163km albo 190km
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Powinien być około 60Ah Ile ten stary Bosch wytrzymał lat?
-
Problem z wycieraczkami - nie działają
Jednak nie manetka Może pod szybą masz wodę i coś nie łączy
-
Problem z wycieraczkami - nie działają
U mnie po zakupie auta niedziałała tylna wycieraczka.Myślałem że manetka.Test vagiem i też brak reakcji - okazało się - spalony silnik
-
co sądzicie o takim zestawie do silnika AHL 1600 benzyna ?
A kto Mu wystawi fakturę i homologacje potrzebną w wydziale komunikacji. Czy ja pisałem aby sam założył? To jest koszt części a z montażem powinno się w 2000zł zmieścić
-
Problem z wycieraczkami - nie działają
Możesz podpowiedzieć jak vagiem zrobić ten test elektryki? Chciałbym sprawdzić o u siebie, ale nie wiem jak:naughty: Jak dobrze pamietam to: 09 - Cent.Elektr potem Output test
-
co sądzicie o takim zestawie do silnika AHL 1600 benzyna ?
Nie Pewnie powie że Staga nie zakłada itp Pewnie na tym co Ci oferował ma największą przebitkę Popytaj w innych miejscach
-
co sądzicie o takim zestawie do silnika AHL 1600 benzyna ?
Ja bym założył: Stag 4+,Zavoli N, lub AC-r01 (trochę droższy) i wtryski Fast Reg Mam taki zestaw w AGN 125km (A3) chodzi bez problemu:yeee: kosztowało 2000zł (wlep pod klapką i reszta wiadomo bo to komplet) zobacz to: A23 AC STAG 4 PLUS SILVER 240KM REG XXI SEKWENCJA (2835359311) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. do tego butla 300zł, wielozawór 190zł i koszt rurki 6mm Koszt części około 1500zł
-
Jakie zestaw HID ksenon XENON
Hidy to tylko do przeciwmgielnych w B6, takie moje zdanie
-
Proszę o analizę logów.
albo zamień cewki miejscami 4 na 1 i zrób log 20 i będzie wszystko jasne
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
A ja wam powiem tak, że to już nie te akumulatory co kiedyś Miałem Futurę 3 lata gwarancji, po 3,5 roku padła Na Boscha też narzekają, Centra podobno kupuje części z Chin, Varta może trochę lepsza, ale nie wytrzyma 2xtyle ile gwarancja, więc poco przepłacać Czytałem różne fora który wybrać i kupiłem tani Eurostar 2 lata gwarancji Z gwarancją nie ma problemu a jak wytrzyma 2,5 roku i padnie to kupię drugi - kosztował 200zł 60Ah Centra 60Ah kosztuje ponad 300zł Póki co pali na dotyk, prawie rok:wink: Dodam jeszcze że te wszystkie akumulatory bezobsługowe to nic innego jak oszukanie klienta Sam się przekonałem właśnie na tej futurze, krótko zaczął trzymać, trzeba było doładowywać - oczywiście z autem wszystko ok - ładowanie 14,4V Zerwałem zaślepkę nad celami (zgrzana) - wiadomo korków nie ma - co się okazało, brakowało około 0,8l wody Dolałem podładowałem ale to już za późno, prawdopodobnie zasiarczony Ten co kupiłem ma korki odkręcane zawsze można sprawdzić poziom elektrolitu oraz "kontrolkę" naładowania taki: Euro-Start STANDARD 60Ah 12V 510A - Euro-Start - AKUMULATORY Euro-Start STANDARD - MOTOHURT
-
Jakie zestaw HID ksenon XENON
Miałem takie hidy założone w poprzednim B5, owszem chińszczyzna ale w porównaniu z H7 światła były dużo lepsze. Po zamontowaniu CB nie dało się radia słuchać, folia na przewody i filtry nie pomagały. Więc trzeba było wybrać, albo nielegalne HIDY albo wyłączyć CB. To już nie dawna policja znają się trochę Wystarczy: " Proszę włączyć światła" a wiadomo xenon jak i te HIDy rozświetlają się troszkę czasu i co potem; gdzie są spryskiwacze i samo poziomowanie Wywaliłem te HIDy i kupiłem dobre żarówki Philips Blue Vision Ultra, 30% światła więcej. Może trzeba soczewki umyć.
-
Problem z wycieraczkami - nie działają
To zrób vag-iem test elektryki powinny wycieraczki chodzić, wyeliminujesz manetkę
-
co sądzicie o takim zestawie do silnika AHL 1600 benzyna ?
Sterownik to nie wszystko. Dlaczego KME, niższa cena? Podaj koszt instalacji Edit:Chyba chodzi Ci o sterownik Diego G3 a parownik KME?
-
1.8 125 koni + gaz
Jak instalacja II generacji czy sekwencja? Po objawach sądzę że II generacji Jak nie wiesz to zrób zdjęcia z pod maski
-
Proszę o analizę logów.
Pierwszy cylinder cofa zapłony skoro nowe świece i cewka pozostaje problem z wtryskiem lub pompą paliwa Przepływomierz nadal mało mierzy lub turbina zasysa powietrze poza nim - sprawdź szczelność
-
Ile gazu mieści butla w kole.
Na 100% źle zamontowana butla - do jazdy na wstecznym Oczywiście mam to samo ale mam dużą butlę i rezerwa u mnie to 20l, ale około 150km zrobię z butem w podłogę, potem wiadomo - pi pi pi:wink: Miałem sam odwrócić butlę ale otwór na przewody nie jest na środku butli, wiec trzeba byłoby wiercić następną dziurę w podłodze. Na forum LPG jest patent aby wyciągnąć wielozawór i wymienić (lub przedłużyć) rurkę co pobiera gaz, aby pobierała z tyłu samochodu. Dałem spokój nie przeszkadza mi to bardzo. Spokojna jazda wyjeżdżę wszystko, ale z reguły kupuję gaz do pełna po zapaleniu rezerwy
-
Zasilanie +12V do wideorejestratora
To w takim przypadku podłączenie po zapłonie właśnie jest właściwe. Ja podawałem podłączenie tak jak do nie oryg.radia, miałem pod bezpiecznik i radio grało tylko jak kluczyk był na zapłon. W tym wypadku jest ok poco nagrywać jak się stoi Obraz nawet może być jak na takie urządzenie i cenę Chyba sobie coś podobnego sprawię szczególnie na wakacje nagrać piękne widoki np. Chorwacja, pasażerom nie chce się trzymać kamery
-
Ile gazu mieści butla w kole.
Źle napisałem. Jest zamontowany bliżej przodu, czyli bliżej siedzeń. Chcesz powiedzieć że po zatankowaniu 35 litrów i ostrym bucie przełącza się na PB? Jeżeli tak to masz problem z ciśnieniem, reduktor nie wyrabia, wtryski za małe dysze, zapchane filterki
-
prosze o pomoc
To by mu cały olej poszedł do wydechu
-
prosze o pomoc
jakim cudem z części ssąsej idzie w wydech powietrze? Przez turbo? Jak? Jak działa turbodoładowanie - Magazyn Motoryzacyjny Może pierścienie nie trzymają albo zawory Niech się ktoś bardziej kumaty wypowie
-
Rozrząd,branie oleju, A 4 , 2.0 benzyna 2002 rok
wg innych źródeł to wymiana co 180tys foto silnika 1.8T ale w alt jest tak samo
-
Nie działają spryski reflektorów
:whistling::whistling: Pompka traci szczelnośc i płyn dostaje się do środka i cała rdzewieje. Wymieniałem też u siebie niedawno nowa oryg. 50zł - Allegro
-
Ile gazu mieści butla w kole.
To ja się dopiszę Kto mnie pobije 60L na pustą butlę - bulta 68L oczywiście w miejscu koła zapasowego nic poza podłogę nie wystaje U nas w kraju może nie jest taka potrzebna, ale za granicą się przydaje Całe Węgry przejechałem na butli zatankowanej przed granicą 520km i jeszcze był gaz Na Węgrzech gaz kosztował około 3,70 zł