Treść opublikowana przez edekxp
-
Folia pod kolor zamiast malowania dokładek
Wrzucę tylko teraz auto brudne
-
Folia pod kolor zamiast malowania dokładek
A ja pomalowałem sprayem czarnym (auto czarne) + bezbarwny lakier na wierzch. Pół roku i trzyma, a było i błoto itp, myte myjką ciśnieniową nic nie odpadło Lakiernik chciał około 1000zł ja to pomalowałem za około 60zł
-
Zawór gazu we wlewie paliwa.
Przecież już była mowa że w B5 jest większa klapka i tam się mieści.Temat o B6
-
Lewy boczek w bagazniku z drzwiczkami
To większość sedanów tu nie ma schowka? Pytam bo nie widziałem bagażnika sedana, myślałem że takie schowki są w avancie i sedanie takie same (mam avanta i dwa schowki)
-
Jak wyłączyć na FIS w Audi A4 B6 komunikat "otwarta maska"
Moim zdaniem trzeba się dostać do kostki zamka, rozpiąć wtyczkę jak fis świeci nadal więc krańcówka musi zwierać aby gasł komunikat zewrzeć piny i powinno zgasnąć i wtedy wiadomo - krańcówka do wymiany lub wyczyszczenia styków (jeżeli da się rozebrać)
-
rozprogramowujące się kluczyki
A może akumulator siada przy odpaleniu, spadek napięcia i rozprogramowują się kluczyki
-
Audi B6 - ALT - Temperatura
Wskaźnik temperatury ma pewną bezwładność i bedzie pokazywać 90stC a w praktyce jest np od 80 do 95, aby nie martwić kierowcy Jak zagrzałeś auto do 90st ( na zegarach)trzeba trochę jeszcze poczekać lub przejechać aby w instruments było 90-95st Temp silnika chyba jest w bloku 01 http://www.ross-tech.com/vag-com/m_blocks/001-009.html
-
Ile pali Wam gazu?
Jak ktoś ma możliwości zawsze można zrobić samemu a nie płacić mechanikom.Ja u siebie rozrządu nie wymieniałem ale nie wygląda skomplikowanie i na pewno sam wymienię o olejach, filtrach i innych duperelach nie wspomnę.Ile to zostaje w kieszeni
-
Śruba
Tam są znaki na obudowie a jak nie ma to trzeba było sobie zrobić przed zdjęciem paska. Instrukcja:
-
Ile pali Wam gazu?
Chyba trochę dużo, trzeba sprawdzić ustawienia, może wtryski leją
-
Śruba
Może rozrząd a nie zapłon, chyba że chodzi ci o koło aparatu zapł.W tym silniku rozrząd bardzo prosty, trzy koła + rolka.Ustawiasz na znaki i ma być dobrze
-
prosze o pomoc
Ciśnienie 1,5bara wystarczy
-
prosze o pomoc
pierwsze sprawdź szczelność sprężarką, jak szczelne to pewnie kat tłumi.jak nie chcesz kata wycinać to trzeba zmienić program bo dość ostry. Zamulone auto niskich obrotach? Co z tego że jest 185 koni jak mulasty od dołu do 3500obr tak wygląda
-
prosze o pomoc
Auto po programie i dośc ostrym Ile masz przebiegu. Turbina późno wstaje może jakaś nieszczelnośc ciśnienie zadane osiągnięte dopiero przy 3600obr u mnie około 2700 ale pewnie katalizator trzyma dobrze ci się zbiera od dołu? pewnie trochę muł od 5000obr wtryski zapętlają zrób logi kanału 20 pewnie bedzie cofać zapłony masz LPG? logi na PB? Porównuje ze swoimi logami auto też mam po programie
-
Śruba
Do tego jeszcze klucz pneumatyczny i na pewno odkręcisz, bo samą grzechotką to może być problem
-
prosze o pomoc
Tak, pedał w podłogę na 3 biegu
-
Termostat nie otwiera się
Czujnik jest tylko na wężu na dole chłodnicy Książkę można kupić na allegro
-
prosze o pomoc
Zrób logi dynamiczne 2,115,118 Też miałem ten błąd, wszystko sprawdzane szczelne, DV wymieniony Dopiero jak przeczyściłem zawór N75 pomogło i nie ma błędów
-
Termostat nie otwiera się
Książki nie znajdziesz w sieci. Co cię interesuje bo mam książkę z księgarni
-
Termostat nie otwiera się
No to pewnie czujnik przy chłodnicy.Odłącz wtyczke i zobacz czy pomogło
-
Instalacja e-g@s
np tu: Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji ale poszukaj najpierw programu bo chyba z tym właśnie ciężko interfejs możesz zamówić, do staga i innych się nadaje zmiana tylko wtyczki
-
zarówki led w5w
to weź kolego podziel się z nami wiedzą. i zrób małe fotostory w dziale 'warsztat' i my też będziemy mogli sobie zrobic Przecież się podzieliłem Trzeba kupic opornik i wstawić równolegle z gniazdem na żarówkę Bez przesady to bardzo prosta sprawa aby robić fotostory aha opornik np taki: CRL5W-100R SR PASSIVES - Rezystor: drutowy cementowy | Transfer Multisort Elektronik
-
Termostat nie otwiera się
A przypadkiem nie masz włączonej klimatyzacji, nie świeci się ECON
-
Problem z rozrusznikiem. Audi a4 1.9 tdi z roku 2004
Nie ma co gdybać. Trzeba rozrusznik wyciągnąć i posprawdzać
-
Zapala się kontrolka
Nad pedałem hamulca