Treść opublikowana przez dawkol-d1
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jak przerobi się xboxa, to odrazu chyba się gwarancję traci, a nie chciałbym, aby padł, a gwarancji by nie było. Co do cen gier to jak przeglądałem na allegro, to są podobne, ale cenami gier się nie przejmuję, bo będę się jak coś z bratem składać
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Takie pytanie mam, ponieważ chcę z bratem kupić konsolę, ale nie wiemy co wybrać. Co w tej chwili bardziej się opłaca? Xbox360 czy PS3? Jak na razie jestem nastawiony na PS3.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Od sierpnia, ale rzeczywiście za dużo to się nie jeździ. Może przyzwyczaiłem się do tego brudu i na waszych fotkach gorzej wyglądają, poza tym śnieg i deszcz jakoś tam wypłukują błoto itp. p.s. Ale po jednej trasie lampy były tak uje**ne, że w nocy po wyjechaniu z miasta mieliśmy wrażenie, że światła padły- m.in. przejazd przez DK3 na odcinku gdzie co chwilę są wyjazdy z budowy S3 (jechaliśmy pomiędzy dwiema ciężarówkami).
-
O jedną mniej
najlepiej wyglądają chińskie "odkurzacze" 50ccm z zagiętymi blachami
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Jak wy to robicie, a raczej gdzie jeździcie, że samochody macie takie usyfione Nasze a4 nie było myte od sierpnia i się chowa przy tych a4 z fotek
-
Jaki zestaw CB ?
Z Filipin dostaniesz już chyba tylko używkę, wszystkie nowe są z Chin
-
[ALL] Pomoc o wsparcie dla córki jednego z klubowiczy VU w petycji do NFZ
Poszło, zaraz prześlę na inne forum.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Witam, u nas przy Depo wygląda to tak: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6b00abd5f909f1d1.html Tak jak widać, samochód stał blisko ściany, prawa żarówka to jakieś dziadostwo kolorowe (żarówka się przepaliła, a że po starym właścicielu zostały żarówki to założyliśmy jedną taką). Światła ogólnie jak dla mnie świecą bardzo kiepsko, może trzeba je dobrze ustawić tylko.
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Grywasz jeszcze w LFSa? Jaką masz licencję?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
A w których latach były te lampy boscha a kiedy valeo (przed II liftem). Żeby odpiąć ten włącznik z instalacji, to trzeba go z deski rozdzielczej wyciągnąć (podważyć czymś) i z tyłu wypiąć kable? U nas też niezbyt ciekawie świecą, może po odłączeniu tego włącznika będzie lepiej.
-
Który aparat wybrać ?
Ja mam A200 i jak dla mnie to jest ok i spełnia moje oczekiwania a też za bardzo się na fotografii nie znam. Co do podglądu na żywo, to wg mnie jest to raczej zbędny gadżet, żre akumulator i ponoć matrycę niszczy (nie wiem ile w tym prawdy).
-
[ALL B5] Jak wymontować zapalniczkę
Ale to co opisałeś to jest w modelu przed liftem, czyli do 98r. a mi chodzi o poliftową wersję- od 99r. w górę. Na siłę chyba odpada. Nikt tego u siebie nie robił?
-
[ALL B5] Jak wymontować zapalniczkę
Witam! Może i taki temat był, ale szukałem cały dzień na tym forum i na innych i nie znalazłem. Jak wyciągnąć zapalniczkę w konsoli środkowej w B5 po lifcie? Da się to jakoś wymontować bez rozbierania całej konsoli? Pozdrawiam, Dawid. Nikt nic nie wie? Nie robił nikt tego u siebie?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Nubira?
-
Strefa Śmiechu
Samochód jednego z forumowiczów
-
nasze hobby / co lubimy
Ja też jeżdżę rowerem, ale co do jazdy w zawodach to dopiero w przyszłym sezonie chciałbym wystartować, bo miałem duuużą przerwę i teraz znowu zacząłem w miarę porządne jeżdżenie p.s. Szkoda tylko, że rower niezbyt dobry
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Gdybym grał często w takie gry jak PES, Fifa czy NFS to odłożyłbym na konsolę <byłem już bliski zakupu>. Tylko, że ja gram praktycznie tylko w dwie gry- w tym w jedną raz na tydzień, obie przez neta i żadna nie wyszła na konsolę, więc jaki sens kupować w moim przypadku konsolę Grałem kilka razy na PS3 i jakoś dziwnie mi się grało na padzie w NFS- ale to kwestia przyzwyczajenia. Tutaj dużą rolę odgrywają gry w jakie się gra, w moim przypadku nie warto inwestować w PS3 lub xBoxa360, bo będzie się kurzyć, ale są osoby co grają we wszystkie gry jakie są na rynku i im się opłaca kupić konsolę.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja gram na PeCecie online w Live For Speed oraz Day Of Defeat Source.
-
VAGOWAnie..chcesz się nauczyć czegoś..kup długopis
Skąd ja znam takie długopisy :> Mają jedną wadę- szybko obudowa pęka.
-
siec sklepow biedronka - platne reklamowki foliowe?
Też mamy taki koszyk, kupiliśmy go na zakupy a obecnie zawalony jest kosmetykami samochodowymi, apteczką, gaśnicą i różnymi płynami
-
Ekologia
Segreguję śmieci, jeżdżę rowerem i używam toreb ekologicznych- te z lnu. Co do tej mody na ekologiczne torebki, to sklepy jeszcze na tym dodatkowo zarobią, ale lepsze to niż foliówki, które się rwą jak wsadzi się do nich napój i 2kg cukru . Kiedyś babka u nas w markecie zrobiła awanturę, bo chciała nową jednorazówkę na wędliny, bo ta w którą jej te wędliny na dziale mięsnym wrzucili jej nie odpowiadała < to już raczej było przegięcie . p.s. Co do zabierania tych posegregowanych śmieci, to fajne akcje są jak przyjeżdża ciężarówka z HDSem i wrzuca wszystko na jedną pakę :> Wiem, że to idzie później do segregacji jeszcze raz, ale fajnie to wygląda- ludzie segregują odpady, a i tak wszystko leci do jednej ciężarówki.
-
[ALL] Punkty karne - ile macie ?
Mi się wydaje, że kolega Koleś albo sobie jaja robi, albo to jakaś podpucha, aby zrobić mały szum
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
21 American Pie <wszystkie części> Wieczny Student <1 i 2> Zielona Mila 13 Dzielnica Wróg u Bram O jeden most za daleko Szeregowiec Rayan Transporter 1 i 2 Pianista Helikopter w Ogniu Dużo jest dobrych filmów, jakbym miał spis nazw to by się wypisało, a tak to nie pamiętam. Ale ogólnie najlepsze to są filmy wojenne np. Wróg u Bram itp.
-
Nowe policyjne fury..
Chyba nie nauczyli się niczego biorąc terenówki ARO, z tym może być podobnie, bo łatwego życia mieć nie będą. p.s. Pandy mają w policji :>
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
U nas też takie coś jest, tylko w większej ilości Wystarczy paznokciem przejechać i już jest rysa