Treść opublikowana przez ..::KoNik::..
-
Właściwy poziom oleju na bagnecie.
dół tej kratkowanej powieszchni ( czyli przy przetłoczeniu dolnym ) to minimum, środek to optymalny poziom, a góra to max ( przy przetłoczeniu górnym ).... Tak na chłopski rozum
-
Nowe sprzęgło bierze wysoko
jak nie ślizga na obciążeniu itp. to bym sobie tym glowy nie zawracał
-
Czułość pedału hamowania
jam mam a4 z 98r i mam własnie heble na muśnięcie... lekko dotkniesz i żyleta... brat w mkVI z 99r tak samo... Dodam, że wczesniej tak nie było... moj mechanik wymienił mi tarcze, klocki i płyn hamulcowy.. od tego czasu rewelka... jak odebrałem auto trzeba było sie przyzwyczaić
-
Nowe sprzęgło bierze wysoko
Z tego co wiem nie ma tam regulacji więc bedzie tak bralo... ja bym się tym nie przejmował jak nie ma innych oznak... przyzwyczaisz sie...
-
felgi z bmw x5 do audi a4 b7 avant
A wiesz moze jaki adapter ( szerokość ) jest w tej B6...? obstawiam 16mm ale ciekaw jestem jak jest... ew. na zdjęciu jest chyba a6 od sadzikowski... ew. do niego napisze, powinien wiedziec
-
15 czy 16 ?
do b6 pakował bym 16... 15 bedzie wyglądac śmiesznie w takim nadkolu... W swojej b5 mam alu 15 z zimówkami... i sam myśle o przejście na 16
-
Sztywne zawieszenie a halas w aucie
poszło PW
-
klimatronik 2din, warto wymienić?
za to duzo lepiej wygląda
-
felgi z bmw x5 do audi a4 b7 avant
tylko w tym audi i pasku przod i tył to 9' Ja do swojej chce wpakowac przod 9' tył 10'
-
co myślicie o tych felgach?
przesadzasz... dobra oponka i bedzie lala
-
Sztywne zawieszenie a halas w aucie
1be jest ok... nie ma takiej tragedi jak na typowo sportowych springach... Jak masz dosc weitec to za dobra cene odkupie
-
Pływa przód na kałużach
na moje oko to tylko winowajcą w takim wypadku są opony... słabe odprowadzanie wody
-
co myślicie o tych felgach?
mnie się link nie otwiera
-
felgi z bmw x5 do audi a4 b7 avant
Wszystko da się zmieścic... własnie przerabiał bede podobny temat
-
Oklejanie dekorów
sam mam dekory ala drewno... i planuje 3m... ale nie wiem czy carbon czy alu bo mam szarą deske ;/
-
Jakieś pomysły na te fele ??
A to... http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/plastidip-alternatywa-malowania-234780/
-
felgi z bmw x5 do audi a4 b7 avant
Dla mnie bomba dystans max 16mm opona 215/35 i moze sie zmieści
-
Jakieś pomysły na te fele ??
jestem pewien, że widziałem twoje audi w okolicy chrzanów/trzebinia.. Ja bym dał ten środek na czarno a rant i stożki w polerke...
-
problem z dmuchawą
Dokładnie... to częsta przypadłość... wymiana banalna i szybka
-
demontaż obudowy kierownicy
nie.. nie trzeba... pod osłoną kierownicy masz śruby... odkręcasz od spodu i zdejmujesz osłone....
-
Wymiana końcówek na sportowe w Audi A4 B6 2.5TDI
i końcowy tez przelot
-
Jakieś pomysły na te fele ??
to moim zdaniem do koloru budy będzie pasował tylko czarny
-
Wymiana końcówek na sportowe w Audi A4 B6 2.5TDI
no w 2,5 tdi przelot nawet daje rade... nieźle to brzmi...
-
demontaż obudowy kierownicy
Wszystko tam widać... musisz odkręcić tapicerkę pod nogami ( kierownicą )... potem osłona kiery, a ta harmonijka w połowie jest na zaczepach... wystarczy popatrzeć a wszystkie śrubki zobaczysz... proste jak budowa cepa... trochę chęci..
-
Sprężyny Eibach i amortyzatory s-line 1BE
na 1ba może sie amor szybciej zużyczyć bo jednak dostosowany jest do serii... 1be to już automatycznie inna sprawa... tutaj nie ma najmniejszego problemu