Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hidden22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hidden22

  1. Panowie a np jesli plecionka sie przedziurawi to cos mzoe sie stac?
  2. wrzuc foteczki ale na prostej nawierzchni zobaczymy jak siedzi na tych sprezynkach
  3. Witam panowie ;d pytanko male bo widze z temacik listwy jest czy występuje popielniczka i ramka w takim samym kolorze i materiale jak te listwy co wyrzej sa? bo te powlekane guma wygaldaja u mnie kiepsko
  4. Witam. Mam pytanie czy plexa w kształcie Trójkąta za przednim panelem wizytownika i kubka jest taka sama?
  5. Witam nie chce zakładać nowego tematu wiec napisze tutaj chce zakupić sobie nasadkę do filtra oleju czy nasadka potrzebna żeby odkręcić dekielek filtra to 74mm i 15 ząbków ? silnik 1.9 TDI AWX dziękuje i czekam na odpowiedz
  6. hidden22 odpowiedział(a) na wozik123 temat w 1.9TDI
    sszukalem na allegro i nie moge poszukac bys mogl mi linka podac byl bym bardzo wdzieczny
  7. Dzieki kolego ! Pzodrawiam
  8. hidden22 odpowiedział(a) na wozik123 temat w 1.9TDI
    Witam orientuje sie ktos ile kosztuje ta plecionka od turbo i gdzie mozna ja kupic bo przez EGR dziurka mi sie zrobila w niej
  9. AWX 1.9 TDI 130 KM 2003r
  10. PODA MI KTOS NR USZCZELEK POTRZEBNYCH DO WYMIANY gdy wykreceEGR oraz nr czesci oringu co mozna wymienic w EGR bo mi juz cieknie z niego
  11. Witam. Zauwazylem ze cieknie mi z EGR i chce wymienic w niej nowe oringi zeby przestalo leceiec z niego, moze zna ktos nr tych gumek i nowych podkladek do EGR
  12. Witam. sa 2 takie male biale i chyba 6 duzych spinek te duże 8E0 868 243 cena w ASO te małe białe 8E0 867 276
  13. hidden22 odpowiedział(a) na hidden22 temat w Audi A4 B6
    chodzi mi do b6, chciałem tylko pokazac jak mniej wiecej wygalda ten wahacz ok dzieki za info
  14. hidden22 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam. mam pytanko czy ktos z forum zajmuje sie sprzedaza wahaczy do audi interesuje mnie prawy dolny Lemfordera jaka cena chodzi o taki jak na tym foto http://moto.allegro.pl/audi-a4b5-wahacz-dol-lewy-przod-w-wa-i2193659613.html czekam na odp pzodrawiam
  15. WItam ja na 5 i 2000obr mam ok 109km/h a na 5 przy 3000 obr.mam 160 wczoraj sprawdzalem
  16. piekna sztuka ! szkdoa ze anglik
  17. 3 ladne ale jak juz to 18 17 z takiego wzoru to lipa ja mam 17 te peirwsze i wygaldaja ladnie jak chcesz moge ci foto podrzucic
  18. ja w AWX na trasie do 4,5 litra zeszlem od bialej do bialej kreseczki zrobilem 450km ale to bardzo bardzo osczednie jechalem
  19. Witam. nie chce zakldac nowego tematu chce pomalować na wiosnę zaciski hamulców kolor auta srebny jaki kolor zaciskow ladnie by wygaldal do srebnego samochodu?
  20. Witam. sprawdź wiązki kabli pomiędzy drzwiami w gumowej osłonie może gdzieś kable sie przetarły albo guziki się posypały. U mnie tez nie chodził przycisk po stronie kierowcy z szyby pasażera, przeczyściłem styki w drzwiach troszkę mocniej podusiłem przycisk i już wszystko chodzi najpierw ściągnij osłonę gumowa miedzy drzwiami może tam tkwi problem pozdro
  21. hidden22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    aha no ja tez myslalem o tych 4300k wiec dzieki wielkie ! pzodrawiam
  22. hidden22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    aha a jak z policja? nie czepiaja sie? nie masz jakiegos zdjecia jak w nocyone swieca?
  23. hidden22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    a z radeiem wszystko ok? na ile wystarcza te zarinki?
  24. hidden22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    Witam. widze ze panowie maja hidy pozakladane mzoe polecicie jakies dobre bo kiedy patrze na alelgro to jest tego troche a wole jakies kupic sprawdzone i czy nie ma problemu z instalcja itd przez hidy?[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 02:28_________________________________________________co myslicie o tym? http://allegro.pl/xenartz-zestaw-hid-h7-xenon-xenony-ksenon-ksenony-i2069173421.html[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 02:51_________________________________________________czy mzoe takie http://allegro.pl/audi-a4-b6-h7-zestaw-can-bus-hid-xenon-dedykowany-i2094044486.html
  25. czy moge np ten wlacznik/przlacznik szyb o nr 8Z0959855B5PR zamienic na jakis inny np z koncowka C?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.