Treść opublikowana przez johnnythebest
-
[ALL B5] Włączając nawiew słychać "tyrkotanie"
cały czas z filtrem, nie zaliczam się do owych magików pewnie bedzie trzeba porozkrecać i zobaczyć co jest nie halo
-
[ALL B5] Włączając nawiew słychać "tyrkotanie"
Podczas włączania nawiewu słychać jak z prawej strony zaczyna tak jakby "tyrkotać" (tyk tyk tyk), domniemam że to jest wentylator nawiewu Ma ktoś jakiś pomysł jak to ogarnąć, żeby znów było cicho. Czyżby jakieś łożyska czy cuś??
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
Miałem regulacje na tylnych ale jak obnizej nizej to przód bedzie wyzej stał Hmm...podpytam Mapeta czy czasem czegoś nie pomieszali, mozliwe ze z 2.5 V6 sa sprezyny Dalej tak samo nic sie nie zmieniło, w sumie u mnie tak wyglada jak u Ciebie rzed złożeniem 35/35
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
No i teraz pytanie co może być przyczyna ze tak wysoko stoi?? Nawet pomimo faktu ze sa nowe sprezyny to i tak powinno niżej siąść ;( Przed założeniem strasznie wysoko stała a teraz jest lepiej ale dalej nie to co oczekiwałem
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
A wiec MTS jest juz zamontowany tylko czy nie powinno siąść niżej?? Niby jest OK, lepsza jazda, musze mniej uważać bo wielkiej gleby nie ma ale po zdjeciach innych widze ze moja Audi'ka mniej siadła Tak było przedtem: A tak jest teraz, nie całe 68cm: [br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 16:24_________________________________________________Anyone
-
[ALL] Jak założyć sprężyny ?
heh to dobry mechanik był
-
[B6 AWX] Czy należy badać zbieżność po wymienie amortyzatorów
a czemu niby miało by ścinać opony?? Przeciez wachacze sa tych samych wymiarów, gdyby wymieniał koncowki drazków to tak a w tym wypadku to szkoda kasy
-
Felgi Forwhelles czy Racing?
Hmm...jesli chodzi o wyglad felg i rozmiar 16" to wybrałbym te pierwsze
-
[ALL] Polerka kominów!!!
A ja poleciałem wiertara z kolkiem druciastym, troche pasty i niby git malina ale po pewnym czasie poczatek rurki mi zardzewiał
-
[B6 AWX] Doradżcie które zawieszenie wybrać.....
Jesli lubisz sportowa jazde to jak kupisz amory to od razu sprezyny sobie jakies zapodaj, to ze kupisz nowe amory a sprezyny zostawisz ori to dalej na zakretach nie bedziesz czuł sie bezpiecznie przy wiekszych predkosciach
-
[ALL B5] Avant poliftowy - jak zdemontować boczek bagażnika?
w końcu oderwałem, z jednej strony urwało sie te plastikowe mocowanie - pózniej skleiłem je na superglue a pozniej klejem na goraco, a z drugiej tylko pekło wiec tylko dla formalnosci klejem na goraco przejechałem
-
[ALL B5] Avant poliftowy - jak zdemontować boczek bagażnika?
Tak wszystko poodkręcałem i dokładnie w tym miejscu mi pękło - na tym zaczepie w okolicach środka tylnej szyby W sumie tak tego nie widać, chyba ze dobrze sie przyjzysz, zastanawiałem sie czy mozna sam ten plastik dokupic czy trzeba cały bok kupować
-
[ALL] Czy amor bez tulei będzie OK????
Tak
-
[ALL B5] Avant poliftowy - jak zdemontować boczek bagażnika?
A macie jakieś knify jak zdjąć bok plastikowy jak sie odkręci wszystkie śruby? Mi pękł plastik jak próbowałem zdemontować ten bok
-
Polecane opony letnie
Które byście wybrali ?? Bridgestone 225/45R17 91W RE050A Pirelli 225/45R17 91W PZero Rosso AO Ponoc Pirelli szybko się ścieraja
-
[ALL] Problem z uszczelnieniem felgi/opony
Mam nadzieje ze i mi taki zabieg pomoże
-
[ALL] Jak założyć sprężyny ?
Założyłem sprężyny tak jak te polewej, skupiskiem zwoi na dole, ułożylem je dlatego tak bo sugerowałem sie napisem, natomiast jak zakładałem tylne sprężyny to napisami "do góry nogami" bo inaczej sprezyny sie nie dało założyć... Teraz pytanie czy te przednie tak mogą byc ułożone, bo teraz jak ruszam czy jade to na poczatku słychac tak jakby sprezyny sie ruszały i nie stały w miejscu i tak sie zastanawiam czy jest to kwestia ich ułożenia bo zestaw jest nowy czy kwestia odwrotnego ich zalożenia Wie ktoś jak powinny być założone??
-
[ALL] Problem z uszczelnieniem felgi/opony
No właśnie, wczoraj pojechałem do kolesia że dalej mi powietrze schodzi, i dopiero za trzecim podejściem wziął wiertare i oczyścił mi cały rant, tylko że nie dał uszczelniacza tylko paste montażową, nałożył jej grubo i dzisiaj z rana patrze i powietrze jakoś trzyma, zobaczymy czy bedzie trzymało czy popuści w ciagu najblizszych dni, oby nie...
-
[ALL] Problem z uszczelnieniem felgi/opony
Wentyl sprawdzony i dobry jest, powietrze ucieka wewnetrzna stroną felgi, prawie że po całym obwodzie
-
[ALL] Problem z uszczelnieniem felgi/opony
Opona nowa wiec ta opcja odpada, wiec raczej cos nie halo jest z felga
-
[ALL] Problem z uszczelnieniem felgi/opony
spoko spoko ale jednak nie skorzystam z tej opcji, musze jakos to inaczej uszczelnić
-
[ALL] Problem z uszczelnieniem felgi/opony
Heh pomysl niby dobry ale jednak sie wstrzymam
-
[ALL] Problem z uszczelnieniem felgi/opony
Mam taki problem ze w warsztacie ząłozyli mi opony na felgi, okazało sie ze z jednej powietrze ucieka od wewnetrznej strony na całym obwodzie, w innym warsztacie powiedzieli mi ze za mało uszczelniacza dali, a felga była szpachlowana wiec ma miejscami jakby chropowatą powierzchnie, do tego za mało uszczelniacza i dlatego uciekło powietrze. Wczoraj poprawili mi uszczelniaczem ale co z tego jak dzisiaj z rana widze ze znów mam kapcia. Czy macie jakiś pomysł czym dokładnie uszczelnić?
-
[ALL] Jakie oponki
Ale i tak 225/45 ma najmniejsze przekłamania bo 0.05%, natomiast 205/50 0.36%, niby duzej roznicy nie ma ale jest, 215/45 juz ma wiecej bo 1.49% po co kabinować, kupuj 225/45 na cztery koła Wejdz na ta strone i sam poprzeliczaj sobie wielkość opon i zobaczysz co Ci najlepiej podejdzie http://www.1010tires.com/TireSizeCalculator.asp U siebie aktualnie mam Firestone 225/45R17 91W Firehawk SZ90µ, jak narazie spisuja sie dobrze, u kolegi Bedi 'ego dobra cene wywalczyłem
-
[ALL] Czy amor bez tulei będzie OK????
Heh teraz to amory moge składać z zamknietymi oczami