Treść opublikowana przez mycha1236
-
[B6 AWX] Wywalić EGR czy kupić nowy?
U TOM77 nowy Wahler - Czyli taki jak ori siedzi 480zł. za 900 zł to 2 sztuki może
-
[B6 AWX] Wywalić EGR czy kupić nowy?
Jak wymienić to na ori ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- koszt ok. 390zł + kw
-
[B6 AWX] Wywalić EGR czy kupić nowy?
:hi:zaślepki się daje dwie , 1 - pod egr , 2 - przy bloku a rurka out bo nie jest do niczego potrzebna .
-
Dym po odpaleniu
To jest całkiem prawdopodobne z tymi gniazdami jak wymiana uszczelniaczy nie pomogła to może dalej puszczać przez te właśnie wyrobione gniazda
-
Dym po odpaleniu
+1 ja na 5 sierpnia jestem umówiony na wymianę uszczelniaczy pompek także zobaczymy jak to będzie
-
Wymiana dwumasy na sztywne koło (jednomas)
Zdecydowanie więcej jest negatywnych opinii na temat luka przekopałem trochę Google i nie rzuciło mi się w oczy żeby ktoś narzekał na sachs-a , wiadome ze każdej firmie trafi się bubel ale ja postawiłem na sachs-a ---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ---------- Btw. mając ori zamontowane kolo luk-a będzie pasował p&p sachs ? bo na innych forach coś ludzie wspominali ze różni się trochę kształtem ?
-
Dym po odpaleniu
To nie jest drobiazg bo nie tyle chodzi tu o dymienie tylko o ciężkie palenie i telepanie po odpaleniu w zimę jest dużo dużo gorzej trzeba kręcić czasem 7 sek żeby załapał Oleju nie dolewam ani mililitra od wymiany do wymiany
-
Dym po odpaleniu
Czekamy na info
-
Dym po odpaleniu
no u mnie to samo 1-2 sek lekkie telepanie potem jest juz ok
-
Dym po odpaleniu
Witajcie , często gdy samochód dłużej postoi i jest chłodno silnik nie odpala od strzala tylko jakby przeskakuje załapie na chwile jakby przyganie ale nie zgaśnie i dalej pracuje już normalnie w zimę problem się nasilał w sposób taki ze trzeba było kręcić go kolo 5-6 sek , nagrałem film jak wyglada dymienie , to było po około 8 godzinach postoju w nocy gdy samochód stoi dłużej i jest chłodniej dymu jest więcej tak ze widzę go w lusterkach , czy to mogą być uszczelniacze pompek ? Film:
-
Wymiana dwumasy na sztywne koło (jednomas)
Obecnie mam 171 tys. ori przebiegu i zaczyna dawać o sobie znać drży drążek na 1-2 i trochę na 3 biegu bije w pedal jak lekko wcisnę sprzęgło cyklicznie co jakiś czas telepie buda przez 2-3 sek i jak jadę na 1 biegu wcisnę sprzęgło to słychać takie tarcie przez ok. 2 sek na sam koniec nie jest juz tak lekko wrzucić bieg jak wcześniej drążek stawia mały opór. Także wrzucę nowy dwumas od Sachs-a i nie będę kombinował.
-
Wymiana dwumasy na sztywne koło (jednomas)
Trochę poszperałem i wywnioskowałem ze nie warto pchać się w jednomas stawiam na kulturę pracy i komfort rożne telepania na niskich obrotach i dziwne dźwięki przy 2000 obr/min mnie nie przekonują . Tak na marginesie ile średnio wytrzyma nowy dwumas Sachs-a ?
-
Wymiana dwumasy na sztywne koło (jednomas)
Witam co sadzicie o wymianie dwumasy na sztywne koło ( jednomase) gdzie tłumikiem drgań jest tarcza sprzęgłowa , mechanik poleca od siebie taki zabieg ponoć sa zestawy przystosowane pod dany silnik i podchodzi to p&p , czy troszkę większe drgania po wymianie na sztywne koło będą odczuwalne dla przeciętnego użytkownika samochodu , jak wiadomo trwalosc jednomasu jest niezaprzeczalnie większa i cena niższa. Czy ma ktoś u siebie zamontowane takie rozwiązanie ? ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- P.S proszę po przeniesienie do działu " układ napędowy "
-
B6 DIVISION
podaj kod błędu i będzie prościej:wink:
-
Zestaw naprawczy pompowtryskiwaczy
Dzieki Wysłane z SGS III ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ---------- Może ktoś rzucić linkiem gdzie można kupić taki zestaw za w miarę normalna cenę ? Na getem ponad 100zł na 1 pompkę
-
Zestaw naprawczy pompowtryskiwaczy
:hi:Witam jaki nr. maja zestawy naprawcze do pompek (uszczelniacze) A4 B6 1.9 Tdi AWX VIN: WAUZZZ8E72A140736
-
B6 DIVISION
Od siebie mogę polecić Tomka http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-super-cenach-hurtowni-duze-upusty-klubu-promocje-20286/ Brałem od niego i jestem zadowolony:hi:
-
Zawor n18
a czy NR 1JO 906 627 np . z tej aukcji PRZETWORNIK CIŚNIENIA N18 FABIA OCTAVIA SUPERB VW (3354052100) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. podejdzie bo wydaje sie ze jest identyczny ?
-
Gaśnie po podpięciu przewodu EGR
Zaworem sterujacym Egr jest n18 nie n75 a z tego co mi wiadomo to jeżeli cieknie z tych małych dziurek pod grzybkiem to egr do wymiany
-
Zawor n18
Witam jaki nr ma zawór n18 do A4 B6 1.9 Tdi 131 km AWX 2002r.
-
Uszkodzony Egr czy zawor n18 ?
Tez mi sie tak wydaje bo egr czyszczony i nie dało to efektu zasysając powietrze z gruszki egr płynnie się otwiera
-
Uszkodzony Egr czy zawor n18 ?
Nie jest to tryb serwisowy , wciskam gaz do oporu i przez kilka sek trzyma stale obroty nie przyspiesza po czym rusza z kopyta i jedzie do końca aż do zmiany biegu
-
Pytanie o dzialanie EGR i brak cisnienia w wezyku wchacy do czarnej raczki w EGR
Tak ta gruszka czarna jest na zatrzaskach w środku jest membrana gumowa jeżeli przepuszcza to klapa nie zamyka
-
B6 DIVISION
No trzeba wszystko dopiąć na ostatni guzik.a co piszesz się na kolumnę?? Pisałem w temacie żebyś się przypomniał także czemu nie
-
B6 DIVISION
:hi:Siema siema , jak Tomku sprawa z ślubem wygląda ?