Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mycha1236

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mycha1236

  1. U TOM77 nowy Wahler - Czyli taki jak ori siedzi 480zł. za 900 zł to 2 sztuki może
  2. Jak wymienić to na ori ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- koszt ok. 390zł + kw
  3. :hi:zaślepki się daje dwie , 1 - pod egr , 2 - przy bloku a rurka out bo nie jest do niczego potrzebna .
  4. mycha1236 odpowiedział(a) na mycha1236 temat w 1.9TDI
    To jest całkiem prawdopodobne z tymi gniazdami jak wymiana uszczelniaczy nie pomogła to może dalej puszczać przez te właśnie wyrobione gniazda
  5. mycha1236 odpowiedział(a) na mycha1236 temat w 1.9TDI
    +1 ja na 5 sierpnia jestem umówiony na wymianę uszczelniaczy pompek także zobaczymy jak to będzie
  6. Zdecydowanie więcej jest negatywnych opinii na temat luka przekopałem trochę Google i nie rzuciło mi się w oczy żeby ktoś narzekał na sachs-a , wiadome ze każdej firmie trafi się bubel ale ja postawiłem na sachs-a ---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ---------- Btw. mając ori zamontowane kolo luk-a będzie pasował p&p sachs ? bo na innych forach coś ludzie wspominali ze różni się trochę kształtem ?
  7. mycha1236 odpowiedział(a) na mycha1236 temat w 1.9TDI
    To nie jest drobiazg bo nie tyle chodzi tu o dymienie tylko o ciężkie palenie i telepanie po odpaleniu w zimę jest dużo dużo gorzej trzeba kręcić czasem 7 sek żeby załapał Oleju nie dolewam ani mililitra od wymiany do wymiany
  8. mycha1236 odpowiedział(a) na mycha1236 temat w 1.9TDI
    Czekamy na info
  9. mycha1236 odpowiedział(a) na mycha1236 temat w 1.9TDI
    no u mnie to samo 1-2 sek lekkie telepanie potem jest juz ok
  10. mycha1236 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witajcie , często gdy samochód dłużej postoi i jest chłodno silnik nie odpala od strzala tylko jakby przeskakuje załapie na chwile jakby przyganie ale nie zgaśnie i dalej pracuje już normalnie w zimę problem się nasilał w sposób taki ze trzeba było kręcić go kolo 5-6 sek , nagrałem film jak wyglada dymienie , to było po około 8 godzinach postoju w nocy gdy samochód stoi dłużej i jest chłodniej dymu jest więcej tak ze widzę go w lusterkach , czy to mogą być uszczelniacze pompek ? Film:
  11. Obecnie mam 171 tys. ori przebiegu i zaczyna dawać o sobie znać drży drążek na 1-2 i trochę na 3 biegu bije w pedal jak lekko wcisnę sprzęgło cyklicznie co jakiś czas telepie buda przez 2-3 sek i jak jadę na 1 biegu wcisnę sprzęgło to słychać takie tarcie przez ok. 2 sek na sam koniec nie jest juz tak lekko wrzucić bieg jak wcześniej drążek stawia mały opór. Także wrzucę nowy dwumas od Sachs-a i nie będę kombinował.
  12. Trochę poszperałem i wywnioskowałem ze nie warto pchać się w jednomas stawiam na kulturę pracy i komfort rożne telepania na niskich obrotach i dziwne dźwięki przy 2000 obr/min mnie nie przekonują . Tak na marginesie ile średnio wytrzyma nowy dwumas Sachs-a ?
  13. Witam co sadzicie o wymianie dwumasy na sztywne koło ( jednomase) gdzie tłumikiem drgań jest tarcza sprzęgłowa , mechanik poleca od siebie taki zabieg ponoć sa zestawy przystosowane pod dany silnik i podchodzi to p&p , czy troszkę większe drgania po wymianie na sztywne koło będą odczuwalne dla przeciętnego użytkownika samochodu , jak wiadomo trwalosc jednomasu jest niezaprzeczalnie większa i cena niższa. Czy ma ktoś u siebie zamontowane takie rozwiązanie ? ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- P.S proszę po przeniesienie do działu " układ napędowy "
  14. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podaj kod błędu i będzie prościej:wink:
  15. Dzieki Wysłane z SGS III ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ---------- Może ktoś rzucić linkiem gdzie można kupić taki zestaw za w miarę normalna cenę ? Na getem ponad 100zł na 1 pompkę
  16. :hi:Witam jaki nr. maja zestawy naprawcze do pompek (uszczelniacze) A4 B6 1.9 Tdi AWX VIN: WAUZZZ8E72A140736
  17. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od siebie mogę polecić Tomka http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-super-cenach-hurtowni-duze-upusty-klubu-promocje-20286/ Brałem od niego i jestem zadowolony:hi:
  18. mycha1236 odpowiedział(a) na mycha1236 temat w Audi A4 B6
    a czy NR 1JO 906 627 np . z tej aukcji PRZETWORNIK CIŚNIENIA N18 FABIA OCTAVIA SUPERB VW (3354052100) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. podejdzie bo wydaje sie ze jest identyczny ?
  19. Zaworem sterujacym Egr jest n18 nie n75 a z tego co mi wiadomo to jeżeli cieknie z tych małych dziurek pod grzybkiem to egr do wymiany
  20. mycha1236 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam jaki nr ma zawór n18 do A4 B6 1.9 Tdi 131 km AWX 2002r.
  21. Tez mi sie tak wydaje bo egr czyszczony i nie dało to efektu zasysając powietrze z gruszki egr płynnie się otwiera
  22. Nie jest to tryb serwisowy , wciskam gaz do oporu i przez kilka sek trzyma stale obroty nie przyspiesza po czym rusza z kopyta i jedzie do końca aż do zmiany biegu
  23. Tak ta gruszka czarna jest na zatrzaskach w środku jest membrana gumowa jeżeli przepuszcza to klapa nie zamyka
  24. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No trzeba wszystko dopiąć na ostatni guzik.a co piszesz się na kolumnę?? Pisałem w temacie żebyś się przypomniał także czemu nie
  25. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :hi:Siema siema , jak Tomku sprawa z ślubem wygląda ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.