Treść opublikowana przez pepik
-
Stłuczka przy wyprzedzaniu poboczem
2,5 tys. za drzwi? Fajnych masz kolegów Cieszcie się, że nikt trzeci nie ucierpiał i wam się nic nie stało, droga publiczna to nie tor wyścigowy. Nie wpadliście na to, żeby winę zrzucić na tą dziurę w drodze przez którą się zatrzymałeś? Każdy z Was powinien naprawiać sam swoje auto i na przyszłość jeździjcie z głową a to traktujcie jako nauczkę na przyszłość
-
Platforma cyfrowa NC+
W cyfrze masz "n Sport" ? Na którym kanale?
-
Piłka nożna
Kompletna bzdura kolego... Nawet w A klasie mając jakieś nazwisko znane w regionie załapiesz sie do drużyny walczącej o awans gdzie spokojnie tysiaka zarobisz grając jako AMATOR ( bez treningów w tygodniu, w wekand jeden mecz )... Profesjonaliści z wyższych lig mają znacznie lepsze pieniądze... Pisałem, z własnych obserwacji w moim powiecie. Jedynym źródłem utrzymania klubów jest kasa z budżetu gminy ok. 10 tys. na sezon co ledwo starcza na opłacenie sędziów i wyjazdów na mecz. Chłopcy, którzy prezentują dobry poziom jak na tutejszą "A" klasę chcąc dorobić do studiów muszą ścinać szparagi albo zrywać truskawki w Niemczech. Zabił syna, bo Polska przegrała z Ukrainą
-
Piłka nożna
Co do tej zawodowej kariery tych 2 grajków, to ciekawe jest to, że grają w 5 lidze włoskiej i są zawodowcami? Tzn. żyją z piłki, z gry w 5 lidze?U nas grając w 5 lidze, musisz tyrać na budowie po 12 godz, żeby jakoś tam żyć.
-
Strefa Śmiechu
A jak ten mały siedzący w tym krzesełku się buja
-
Piłka nożna
Obrona grała jakby pierwszy raz wyszli na boisko, Ukraincy w pierwszej połowie oddali 4 strzały i strzelili 3 bramki . Obiektywnie trzeba powiedzieć, że od 10 min do 35 graliśmy dobrze, cały czas na połowie Ukrainy, dużo strzałów, stałe fragmenty gry. Szkoda tylko, że stać nas na 20 min dobrej gry a to napewno za mało żeby awansować. Na drugą połowę mogli wcale nie wychodzić, tego się nie dało oglądać, jeden strzał obrażonego Obraniaka, oczywiście w bramkarza Ukrainy. Taktyka moim zdaniem też była do d*py, k*rwica mnie brała jak mieli wolnego na 30-35 m przed bramką Ukrainy, nie wrzucali piłki w pole karne tylko grali w poprzek boiska bo przecież są mistrzami ataku pozycyjnego. Ciekawe czy z San Marino wygrają? Pewnie będzie męka do ostatniej minuty.
-
Piłka nożna
- Platforma cyfrowa NC+
O co to chodzi z tym "nc+" ? Mam obecnie Cyfre+, zmieni się coś dla mnie na + czy wszystko zostaje po staremu? Umowa kończy mi się w lipcu.- [ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Ładna sztuka, super kolor, ciekawy środek tylko łokcia mi tam brakuje.- Jak zdemontować "spinki" z drzwi po dolnej listwie?
Ok wiem o co chodzi, będę dzisiaj próbował ---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ---------- Spinki ściągnięte OLIVER dzięki- Jak zdemontować "spinki" z drzwi po dolnej listwie?
Hmm to nie jest takie proste jak tam jest opisane- Jak zdemontować "spinki" z drzwi po dolnej listwie?
Chyba źle zrozumiałeś chodzi mi o tą dolną listwę co jest na zewnątrz drzwi, spinki zostały na tych kołkach i chce je ściągnąć nie łamiąc ich bo będą mi potrzebne do montażu "nowej" listwy.- Jak zdemontować "spinki" z drzwi po dolnej listwie?
Urwałem dolną listwę z drzwi i zostały po niej tylko te białe spinki na tych kołkach w drzwiach. Jak to zrobić? Próbowałem ciągnąć, przesuwać i nie idzie. Może te spinki są jednorazowe?- Piłka nożna
Kujawsko-Pomorskie: Wypadek autokaru z kibicami. Dwie osoby nie żyją Wypadek autobusu z kibicami Lechii Gdańsk...2 osoby nie żyje, 12 w ciężkim stanie w szpitalu- Piłka nożna
Bayern - Juve tak, to jest najbardziej wyrównana para i niewątpliwie najciekawsze starcie. Co do PSG - Barca tutaj nie mam wątpliwości, że dla Barcy to będzie spacerek, oglądałem kilka meczów PSG i w obecnej formie to nie mają szans w tym starciu, PSG gra strasznie słabo. BVB dobrze trafiło i wydaje się, że bez problemu awansują do półfinału podobnie jak Real. Losowali które pary mogą się spotkać w półfinałach?- Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #2/03 Ekstraklasa 16-03-2013 18:00 Lech Poznań - GKS Bełchatów 3-1 16-03-2013 15:45 Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 1-1 16-03-2013 13:30 Korona Kielce - Ruch Chorzow 1-0 17-03-2013 17:00 Wisła Kraków - Pogoń 2-1 17-03-2013 14:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-0 18-03-2013 18:30 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 2-2 Liga angielska 16-03-2013 13:45 Everton - Manchester City 1-3 16-03-2013 16:00 Aston Villa - Queens P.R. 1-1 16-03-2013 16:00 Southampton - Liverpool 1-4 17-03-2013 16:00 Tottenham - Fulham 2-1 17-03-2013 14:30 Sunderland - Norwich 0-0 17-03-2013 17:00 Chelsea - West Ham 3-1 Liga niemiecka 16-03-2013 18:30 Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 0-1- Piłka nożna
Szkoda tego Arsenalu, wczoraj zabrakło im pary i zdecydowania bo mogli zrobić niespodziankę, dobra postawa Fabiańskiego, coś czuję, że Szczęsny pogrzeje ławę w kolejnych meczach.- Piłka nożna
Pamiętam czasy jak w półfinale LM było 3 angielskie drużyny- A4-KLUB.GERMANY
Pany do kiedy w Niemczech są obowiązkowe zimówki? Wogóle są jakieś terminy od-do?- Piłka nożna
Nie no jakość mojego łącza internetowego pozwala mi jedynie śledzić wyniki na żywo- Piłka nożna
Macie tam coś bo u mnie na tym kanale tylko czarny ekran- 13 cm od nadkola do opony - zdjęcie. Pomocy
Moim skromnym zdaniem jeśli założysz tą zawiechę -40 to nie zauważysz szybszego zużycia wahaczy, chociaż zawieszenie będzie bardziej obciążone, co innego jakbyś mega zglebił auto, myślę, że powinieneś założyć te springi i pamiętaj dobry wahacz i odpowiedni montaż to podstawa.- 13 cm od nadkola do opony - zdjęcie. Pomocy
Pamiętam, że już kiedyś pokazywałeś to auto i napisałem Ci że na 100 % masz źle dobrane sprężyny, ale jak widać zimę przejeździłeś Co do stukania to do sprawdzenia mocowanie amortyzatora, wahacze, końcówki drążków, łączniki stabilizatorów... Załóż tą zawiechę co była wcześniej- Lampy tył avant.
Wszystko pasuje tylko światło przeciwmgłowe będziesz miał po przeciwnej stronie ale to łatwo ogarniesz...- Audi A4. Srebrna Quattarzyna Avant by Mucha
Fajne halo Mi takich nie dali a tez mam auto z Włoch Oczywiście kwestia gustu, ale jak kilka osób mówi Ci, że to "kupa" to przemyśl to... - Platforma cyfrowa NC+